عکس سخنگوی وزارت دفاع روسیه دختر 26 ساله زیبای روسی

عکس سخنگوی وزارت دفاع روسیه دختر 26 ساله زیبای روسی و وزیر دفاع روسیه یک خبرنگار جوان را به سمت سخنگوی وزارت‌خانه متبوعش منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک؛ «سرگئی شویگو»، وزیر دفاع روسیه «روسیانا مارکوفسکایا »، خبرنگار 26 ساله روس را به سمَت سخنگوی وزارت دفاع این کشور منصوب کرد.

عکس دختر 26 ساله سخنگوی وزارت دفاع روسیه

مارکوفسکایا متولد شهر ولادی وستوک و فارغ التحصیل رشته روزنامه نگاری از دانشگاه فدرال شرقی روسیه است. او پیش از این در رادیو و تلویزیون شهر ولادی وستوک مشغول به کار بود و برای مدت کوتاهی برای شبکه تلویزیونی Zvezda گزارش تهیه می کرد.

عکس های سخنگوی وزارت دفاع روسیه

رسانه های روسیه با اعلام این خبر نوشتند: سخنگوی رسمی وزارت دفاع روسیه بلندترین گام این خبرنگار جوان در زندگی حرفه‌ای وی است.

با انتخاب مارکوفسکایا به عنوان سخنگوی وزارت دفاع روسیه، مردم این کشور در صفحه اینستاگرام وی، به او صفت «اوبورو نیاشا» به معنی زیبای وزارت دفاع دادند.

مارکوفسکایا یکی از خبرنگاران ناسیونالیست و وطن پرست روسیه است؛ به گونه ای که او نام خود را به «روسیانا» (مشتقی از اسم روسیه) تغییر داد. او خبرنگار حوزه فناوری بوده و علاوه بر حرفه خود در زمینه موسیقی و خوانندگی نیز فعالیت دارد.

کاربران روسی در شبکه‌های اجتماعی به سخنگوی جوان وزارت دفاع روسیه لقب «زیبای وزارت دفاع» را داده‌اند.

(عکس های) زن 26 ساله سخنگوی وزارت دفاع روسیه شد
(عکس های) زن 26 ساله سخنگوی وزارت دفاع روسیه شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *