طالع بینی ازدواج مرد فروردین با زنان متولد ماه های دیگر

طالع بینی ازدواج با مرد متولد فروردین ماه, طالع بینی ازدواج مرد فروردینی و اصلی ترین خصوصیات شخصیت آنها


پیوند زناشویی فروردین با سایر ماه ها

فروردین با فروردین : ( خوب ) سازگاری مثبت واقع بینی و آگاهی به صفات مثبت یکدیگر

فروردین با اردیبهشت: (متوسط) خودپسندی و میل به حاکمیت از ویژگی های مشترکشان می باشد

فروردین با خرداد : (بد ) پر جنب و جوش بی قرار تنوع طلب و سرکش

فروردین با تیر : ( متوسط ) برون گرا ایده آلیست امکان مشکل وجود دارد

فروردین با مرداد : (خوب ) پیوند موفقی خواهد بود چون هماهنگی وجود دارد

فروردین با شهریور : ( بد ) یکی پاک سرشت و انسان دوست دیگری جسور و جاه طلب

فروردین با مهر : ( بسیار خوب ) افرادی منصف و معتقد به تساوی حقوق زن و مرد

فروردین با آبان : ( بد ) آزادیخواه سلطه گر خواهان تنهایی و درون گرا

فروردین با آذر : ( عالی ) کم ترین اختلاف و هیاهو از مشخصات بارزشان است

فروردین با دی : (بد ) تفاهم چندانی با هم ندارند مرموز و محافظه کار می باشند

فروردین با بهمن : ( بد ) سلطه گر آرمان گرا موقعیت درک یکدیگر را ندارند

فروردین با اسفند : ( متوسط ) با مشکل مواجه است ممکن است پیوند خوبی باشد

مرد متولد فروردین، نماد: حمل

سیاره مریخ به آنها عضله و هیکل عالی بخشیده و از آنجا که به هوای آزاد علاقه زیادی دارند، حتی در زمستان هم پوستشان برنزه است. موهای این مردان آتشین معمولاً روشن بور است و اگر پوستشان روشن باشد کک مک های ملیحی دارند. بزرگترین موهبتی که مرد متولد فروردین از آن برخوردار است به ابروهایش مربوط میشود که شبیه شاخهای قوچ است.

متأسانه برخی از آنها با گذشت زمان زجر می کشند و چهره جذاب آنها تغییر می کند و به آدمی لاغر مردنی و ناخوش تبدیل میشوند.

پیش از آنکه تصمیم بگیرید مرد متولد این برج درست همان چیزی است که گفته شد. احساسات خود را کنترل کنید. همه متولدین صورت فلکی حمل قبل از آنکه درگیر تجربه های عاطفی شوند، باید دوباره فکر کنند. چون هر نوع مشارکت و همکاری ، حتی مشارکتهای تجاری می تواند برای آنها مشکل ساز باشد.

متولد این برج فراموش می کند که همکارانش نیز درکنار او هستند. او می خواهد قرص و محکم و برنده باشد، حتی گاهی ازیاد می برد که برای نان بیار کباب ببر بازی کردن هم باید دو نفر بود.

متولد این نشانه بسیار شتابزده و نا شکبیا است. مرد متولد این برج انتظار را دوست ندارد (برای هیچ چیز). اگر فکری در سر دارد می خواهد همین حالا به انجام برساند و تا هفته آینده صبر نمی کند. به نظر آنها زندگی آنقدر کوتاه است که نباید وقت را تلف کرد. همه مردان مریخی باید قبل ازپرش خوب به اطراف نگاه کنند.

بیشتر متولدین این برج عاشق زندگی هستند و می توانند با شور و اشتیاق فراوان مثل زنبور عسل با عجله به این طرف و آن طرف بروند. شور و شوق کودکانه آنها می تواند دنیا را برای بقیه ما درخشانتر کند.

اما یک بخش در زندگی او وجود دارد که سبب بروز مشکلاتی میشود: هیجان و شیفتگی او می تواند او را مغلوب کند و این دلیلی می شود که او بخواهد برشما هم چیره شود! اما اغلب وقتی خواسته اش عملی میشود، راه می افتد تا در جای دیگری بچرد.

بدست آوردن مرد متولد برج فروردین آسان ولی حفظ او مشکل است. حتماً اگر شما را با گره محدود کرد، باز هم تلاش کنید تا مسیری درست و حسابی برای دسترسی به او پیدا کنید.

مردان متولد این برج به دلیل جاذبه جسمی و گیرایی مریخی، اغلب جذاب هستند. ویژگی آتشین آنها موجب غرور می شود. آنها از خود و وجهه خود بسیار آگاه هستند . از آنجا که می خواهند همیشه اول باشند، هم در عشق و هم در تجارت برای خود مسابقه اجرا می کند.

آنها به شریکی احتیاج دارند که با هوش باشد و کارها را به درستی سامان دهد تا بتوانند با توافق، با یکدیگر زندگی کنند و یک تیم واقعی باشند چون او از خطر نمی هراسد. قوچ منفی مثل طاووس با ادا و اصول راه می رود و حتی معشوقه را هم رقیب خود به حساب می اورد و سعی می کند با او هم رقابت کند.

از آنجا که او آدم مهمی است شکست را نمی پسندد. او گاه دوست دارد خود نمایی کند و از شریکش همچون دارایی با ارزشی مواظبت کند. به همین دلیل زنی را دوست دارد که عالی به نظر برسد.

مرد مریخی پدر خوبی است و تا جایی که ممکن است سعی می کند بچه ها را به گردش ببرد (داشتن یک پسر بچه شش ساله بهانه بسیار خوبی برای فوتبال بازی کردن روزهای جمعه است) او ازسوت کشیدن دخترانش نیز بسیار خوشحال می شود خیلی لی لی به لالای آنها می گذارد (هیچ وقت قادر نیست در مقابل صورتی زیبا مقاومت کند). با این وجود خلق و خوی بابا هم می تواند مثل طوفان وحشتناک شود.

چون آدمی نیست که در سکوت بق کند پس داد و هوار می کند. اما وقتی این وضعیت را گذراند دوباره یکپارچه لبخند میشود و صلح و آرامش حاکم خواهد شد. البته برای مدتی! تا آنجا که به او مربوط می شود، همسرش هیچ اشتباهی نمی تواند مرتکب شود.

اما به محض آنکه خانم او را تحقیر کند، با غم و غصه هایش تنها می شود و گاه به جای جمع و جور کردن تکه های خرد شده شخصیتش، اینجا و آنجا به دنبال وقفه واستراحت می رود. او گاهی نگرشی کاملاً کودکانه به عشق و زندگی دارد، و بیش از آنکه با آنها روبرو شود، از آنها فرار می کند.

قوچ نر آمیزه ای شکوهمند از زندگی، عشق و شهوت است. برای اثبات گفته ام داستانی برایتان نقل می کنم:
یک صبح بهاری مردی در علفزار شصت گوسفند و یک قوچ را می چراند، در پایان روز وقتی سلانه سلانه به خانه بر می گشت شصت گوسفند خواب الوده و یک قوچ عنان گسیخته به همراه داشت.

41 نظر

 1. سلام مردهای فروردینی مغرورند خودم فروردینی هستم خیلی عاشق زن و بچه هستند تفریح و بیرون رفتن رو دوست دارند ولی عشقشون رو بروز نمیدند

 2. عاشق فروردینی

  سلام من یک دختر فروردینی هستم
  و از یک پسر فروردینی خوشم اومده اخلاقیاتمون خیلی باهم جوره
  اما اون اصلا منو نمیشناسه
  به نظرتون چه جوری میتونم بهش بگم
  یا چه جوری میتونم باهاش ارتباط برقرار کنم

  • فروردینیا باهوشا یکم از خودت تجربه نشون بده .این مردم هیچ وقت راه درست و نشون ننمیدن بش بیشتر توجه کن .بیشتر بهش برس

 3. فروردینیا روانی عصبی حسود و دم دمین من تیرم از فروردینی جدا شدم بهم خیانت کرد به شدت حسوددددددد بره گمشه بی لیاقت

  • دقت کردی ک خودت کوتاهی نکرده باشی .فروردینی کوه احساس مثل کوره عشقش شعله ور اما باکوچیکترین بی احترامی میشن سردترین موجود روی زمین مصل یخبندان .بیحودی اسم فروردین و کوچیک نکن

 4. سلام به همه دوستان.
  باعث افتخارمه که بگم متولد اولین روز فروردین و اولین رو سال هستم.از نظرات دوستان لذت بردم.اول از همه بخوام در مورد فروردینا بگم.اول از همه در مورد روابط عاطفیشون صحبت میکنم..نسبت به برخی از نظرات منفی دوستان..فروردینیا اگر عاشق یک نفر بشن و اون فرد درکشون کنه.خیلی آدم خوب و مهربون میشن و تعهد کامل نشون میدن و خوب بودن وبه اوجشون میرسونن.از دورِغ متنفره و از قضاوت بیزاره.اگه باهاش رو راست بای دنیا برات شیرینه:) حتی اخلاق بچگونه میگیرن و تمام زندگیشون براش حتی جونشون میزارن.چون به شخصه به نظرم پول فقط حکم رفاه برای خودم و همسر آیندم داره.از نظر ماه ازدواج ماه آذر رو تایید میکنم.چون صادق هستن.و با اینکه دچار بیماری شیفتگی تو ۱۵ سالگی شدم(یعنی خودت فراموش کنی و فقط طرف مقابل برات مهم باشه.)و اونم به نظرم هنوز درکی از عشق نداشته و فراموشم کرد..ولی حتی حاضر شدم بخاطرش غرورم شکستم بعد سه سال انقدر اشک ریختم و زجر کشیدم که حتی بخاطر اون تا ۴ صبح بیدار میمودنم تا نماز بخونم و واسه سلامتیش که ۴۰۰ کیلومتر ازم فاصله داشت دعا کنم و به خدا سپردمش.چون واسه همسر آینده پذیرفتمش.پس حق اینو نداشتم فکرای منحرف روش داشته باشم..بسته به نظرات دوستان.میشه گفت فروردینیا چون خیلی صادق هستن و اگه دروغ ببینن یا رنجیده بشن به شدت عصبانی میشن.و اگه از دایره محدوده هاش بری و به شدت عصبانی شه و باعث شی ازت خسته شه ودلش بشکنی.یه ذات تاریک و بد و پست و عوضی و خیانتکار از خودش نشون میده تا انتقام بگیره تا آروم شه.نشون به مثال دوستان که میگن اخلاق طوفانی میگیره.

 5. دفیقا درسته گلم. من با یک فروردینی دوست بودم که ایشون دوستم داشتن ولی چشم پیشرفت منو نداشته و بی نهایت حسادت میکرد و جالب این که روزی به گوشم رسیده رفته دعا خونه برام جادو بزنه که راه مالی منو ببنده و ازش جلو نزنم. و بعدهم فهمیدم مشکل روانی داره و حتی بهم خیانت هم کرده. ولش،کردم و راحت شدم ولی همچنان از سحر و جادو دست بر نمیداره و به گوشم میرسه چکار میکنه و جالب اینکه داره از درد دلتنگی می میره ولی خودشو میزنه کوچه علی چپ. مرد بی عرضه ی خائن و حسود

  • منم با یه فروردینی ازدواج کردم چن سال اول و باهم خوب بودیم اما پنهانی با پسرعمش دوست شده بود تا اینکه فهمیدم پسرعمشو تا میخورد کتک زدم . و خانم و تا حدودی حساب کار اومد دستش .اما بعد ۶سال خانم با تحریک مادرش راه افتاد والان ک ۷/۸ساله ازهم جدا شدیم من ب زندگیم رسیدم اون ب کارتون خوابی رسید چچون مادرش ک فوت کرد دیگه کسی و نداشت سایش بالا سرش باشه شد عملی شیشه ی این خانم ب تحریک مادرش تن فروشی میکرد

 6. امیرعلی پارسافر

  سلام من ۱۴ ساله فروردینی هستم و همه اخلاق هایی که در این متن ها بود را من داشتم دقیقا وقتی دختر خوشگلی رو میبینم بدون اختیار جذبه خاصی میگیرم و قیافه ای با اوبوحت را به خودم میگیرم

 7. فروردین یعنی قدرت ۱۱درصد جهان که میلیاردر ها تشکیلش میدن فروردینی هستن

 8. سلام دوستان بزرگوار
  درکمال صداقت و احترام و ادب عرض میکنم
  فروردینی ها بسیار جذاب و بی نظیرند
  بامحبت دوست داشتنی کمال گرا فرمانروا احساسی به خانواده و فرزند احترام میزارند مهربون و زحمتکش و تلاشگر و باشخصیت اند روپای خودشون می ایستند از کسی توقع بی جا ندارند
  باور کنید من اینو نمیگم فقط کافیه تحقیق درست کرده باشید از روی هوا و هوس حرف نزنیدزن هاو مردهای فروردینی اطرافشون پر از حسود میشن به خاطر چهره ی زیباشون،بخاطر هرچه سنشون بالاتر میره هم جذابترو خوشگلتر و زیباتر میشن برخلاف سن بالاشون کم سن دیده میشن
  توروخدا یه کم تحقیق درست کنید تر و خشک باام نسوزونید لطفا
  درضمن ۵تا انگشت یه شکل و یه اندازه نیستند حالاشاید پدر یه عزیزی برخلاف میل یه دختری یجوری بوده یاهمسر یه خانمی همینطور اما در کلیات تحقیق درست آماری از خوبی های مردان وزنان فروردینی بسیار گفته و دقیقا همینطوری هم است لطفا تحقیق درست کنید بدگویی را کسانی میکنند خودحسود بوده که برخلاف مردان وپسران یا زنان و دختران ماه حمل ویافروردینی میگن
  خواهشا تحقیق مختصری داشته باشید نیازی به بدگویی ندارند شنونده یاخواننده باید عاقل باشه
  وسلام.

 9. سلام من همسرم فروردینیه ادم خوبو زحمت کشیه اما حقیقت اینه که ادم‌احساسی ای نیست بیشتر ازینکه به همسر توجه کنه به خانواده اش وابسته اس هیچوقت گله نکردم اما من خودم اسفندی هستم و فوق العاده احساسی پس قبل ازدواج بایه فروردینی خوب فکر کنید

  • فروردین(بهترین)

   طالع اسفند و فروردین با هم جور نیست اسفندی ها آدم های منفی باف و تنبل و حسود و مرموزی هستند وبسیار حساسند به طوری که باید دائم لی لی به لالاشون بذاری و از گل نازک تر بهشون نگی هر کی باشه مخصوصا فروردینی های پر از هیجان سرد و بی روح میشه

  • امیرعلی پارسافر

   من خودم چون فروردینی هستم اینو میگم شوهر شما احساسی هستش اما خودشو با جذبه و خشن نشون میده

 10. با سلام و عرض ادب فقط یک فروردینی می تونه وضعیت و درک کنه و چاره پیدا کنه.هیچ وقت نباید زیر دستان پادشاه در کار ها و فرمان های فرمانروا دخالت کنند چون باعث عصبانیت او می شوند و این حکایت فروردینیا هستش از جمله خودم ولی اگر زیر دست خوبی باشی همون فرمانروا دنیا رو زیر پات می ریزه.

 11. سلام واقعا شهریور با فروردین نمیتونه بسازه؟؟یه حا دیگه خوندم که خوبن که

 12. پسرهای فروردینی ازهمه خوشگلتر جذابتر مهربون تر عاشق تر صادق ترن وجوانترازسنشون هستن اقای به تمام معنا اینو همه عالم میدونن اون دخترایی که میان انتقادمیکنن حتما خودشون خیانت کردن به عشقشون که فروردینی اونم تلافی کرده پس حقتونه اذیت بشید تابفهمید بافروردینی چطوررفت کنید هرکسی لیاقت پسرفروردین رونداره

 13. سلام بچه ها من یه زن مردادی ام و تا حدودی مطالب درست بود. میخام تجربیات خودمو با سه نفر از ماههای مختلف که باهاشون در ارتباط بودم براتون بذارم امیدوارم چه پسر چه دختر بدردتون بخوره. من اولین دوس پسرم اردیبهشتی بود یه عشق پاک و مردونه بهم داشت. مسئولیت پذیر بود ولی به شدت مخافظه کار و فکر همه حا رو میکرد ولی همیشه اشکمو در میاورد و با وجود اینکه خیلی خیلی خیلی دوس داشتیم همو نمیدونم چه حکمتی بود که دایم بحث میکردیم قهر میکردیم و یه مدت بعد از فرط عشق دوباره سمت هم‌میومدیم ولی دیگه نشد ادامه بدیم جفتمون از این وضعیت خسته شده بودیم اردیبهشتیا خیلی حسودن به طرف مقابل شون و زندگی رو برات تیره و تار میکنن اون حتی به عکسای دسته جمعی که با همکلاسیا میکرفایم تو دانشگاه اعتراض میکرد…دوس پسر بعدیم‌مهرماهی بود که میتونم بگم بهترین روزای عمرمو با اون گذروندم و خنده ها و خوشی ها و مسخره بازیها یی که با اون داشتم محاله فراموش کنم با اون که بودم زمان از دستم در میرفت و یهو میدیدیم شب شده دست و دلباز بود و هیچی برات کم نمیذاشت ضمن اینکه ازم انتظار داشت همیشه ساده و بدون ارایش ولی شیک پوش و مدرن باشم و خیلی مراقب هیکلم باشم … به نظر من دختر مرداد و پسر مهر خیلی باهم‌جورن . مهر ماهی ها اونقدر رمانتیکن که واقعا عاشقت میکنن دیوونت میکنن دقیقا اون‌چیزین که یه دختر مردادی میخاد ، اون حتی چت کردن معمولیشم انگار داشت شعر میگفت حرفاش شعرگونه و دلفریب بود بطوریکه اشک تو چشمام حلقه میزد بشدت عاشقم بود ولی ولی تنها عیبی که داشت با اینکه خواستگاریمم اومده بود و خانواده ها در حریان بودن ولی برای شروع زندگی هیچکاری نمیکرد و همش پی تفریح بود و قولهای الکی میداد من که مشکلی نداشتم با این مساله چون دوسش داشتم ولی خانواده ام نزاشتن باهاش باشم و همه چی بهم خورد و من ازدواج کردم. شوهرم فروردینیه! خیلی مهربونه و دست و دلباز و میتونم بگم خیلی از من حساب میبره مرد واقعیه و برای زندکی زحمت میکشه البته یکم خودشیفتگی داره ولی در مقابل محبتاش بچشم نمیاد. ولی خیلی خشکه و وقتی میریم بیرون مثل مجسمه ها خشک و بیروحه زندگی باهاش هیچ هیجانی نداره یع زندگی سالم و تکمیل از همه جهت ولی سرشار از روزمرگی… میتونم بگم اون‌نشاطی که پیش یه مهرماهی داشتم رو دیگه تجربه نمیکنم .. چون مسایل احساسی و عشقی برای شوهر فروردینیم توحاشیه اس و بی اهمیت میدونه از این بابت من در عذابم… اون همچنین خواهان ابنه که همه بهش توحه کنن و مرکز توجه حمع باشه و از این بابت توومحیط کار همیشه مشکلاتی داره و دشمن تراشی میکنه برا خودش! همچنین خیلی منظم و وقت شناس و بیش از حد استرسیه و آدمو دق میده خخخخ ولی مسئولیت پذیر و صادقه و حداقل این ارومم میکنه … از دوس پسرام بگم که اون اردیبهشتیه با اینکه خیلی ادعای عشقش میشد بلافاصله بعد من ازدواج کرد ولی مهرماهیه هنوز بعد ۵ سال ازدواج نکرده و از طریق دوستان فهمیدم افسردگی کرفته و هنوزم نا امیدانه منتظر برکشت منه… ببخشید طولانی شد امیدوارم تجربه من بدردتون خورده باشه. انشالله که همه جوونا خوشبخت بشن و همه عاشقا بهم برسن و از عشقشون لذت ببرن برا من که نشد و یه دنیا حسرت به دلم موند.

  • این صحبتای شما در صورتی درست بود که با ۱۰۰ تا مهر ماهی و فروردینی و اردیبهشی بوده باشید خدای ناکرده قصد توهین ندارم اما جامعه آماری شما یک نفره است! اصلا این صحبتا ملاک نیست

  • چقد حرفای شما رو قبول داشتم و کامل اینا حرفای دل منه تجربه ش کردم

 14. من پدرم فروردینه
  واقعا برامون از جون مایه میذاره چه دختر چه پسر فرقی نداره براش …
  فقط یکمی زود جوشه و یه چیزی که خلاف میلش باشه عصبیش میکنه وگرنه ماهههههههه مااااهههه

  • امیرعلی پارسافر

   دقیقا منم فروردینی ام و اخلاقم دقیقا شبیه پدرتونه ولی اگه چیزی خلاف میلم باشه سریع جوش میارم

 15. سلام ولی من یه فروردینی دارم که فوق العاده ترین و عالی ترین مرد دنیاست. خوش اخلاق مهربون دوست داشتنی و بزرگوار و عاااالی

 16. من یه رل فروردینی داشتم. اولی وآخریش شد از بس آدمو محدود میکنه دیوانه.قاطی روانی.ردی.نمیدونم همشون چه جورین ولی این یکی به انداژه ۲۰سال توی دو سال پیرو شکستم کرد.من یه دختر دی ماهیم.واقعا رابطه بدی رو تجربه کردم.خداشفاش بده…

  • سلام منم دی ماهی ام .جدیدا از یه پسر فروردینی خیلی خوشم اومده …خیییلی …دارم عاشقش میشم .چیکار کنم

   • اصلا ملاک ماه تولد نیست اخلاق و رفتار و سلامت روانی خود طرف مهمه، برید مشاوره، از خانواده بخواهید خوب خواستگار رو بررسی کنن تا دروغگو، خیانت کار و … نباشن، اگه دیدی طرف مشکل داره خودت رو گول نزن و خام حرفاش نشو، صحبت آینده ات هست

 17. سلام
  حرف خانم گودمن رو فراموش کردین.
  از نظر او فقط خودش و معشوقه اش حق زندگی کردن دارن معنیش واضحه بقیه حقشون اینه زندگی و زندگی کردن ازشون گرفته بشه حتی همسر و بچه هاش چون اونا که معشوقه اش نیستن!
  پس همیشه گارد حفاظتی خودتون رو حفظ کنید چون هر وقت عاشق بشه زندگی رو از زن قبلی میگیره. اون موقع برخلاف رفتارهای دیکتاتور گونه اش مهربون میشه و ازتون در مورد فروختن اموال مشورت میخواد شما اون موقع خام وی میشید و موافقت میکنید دیگه خبر ندارید میخواست نقشه جرم کشیده شده رو بعدا به اسم شما تموم کنه. هر چی مال دارید به بهانه های مختلف از جمله تجارت کردن و … میفروشه و نابود میکنه. تو این امر واقعا جدی و بی کله است. ۳۰ ۴۰ سال زندگی هم نمیتونه وابستگی واسش به وجود بیاره.

 18. بابای من که بابابزرگ و مادربزرگم خیلی لی لی به لالاش گذاشتن حالا که اون خدا بیامرزها رفتن پدرم خیلی غیر قابل تحمل شده پول یه اجر خونش رو هم نداد همه چیز از پول مادرم و پدر و مادرش داره الان کارش به جایی رسیده از ما اجاره خونه میخواد! خودش مغازه داره که باباش واسش خرید ولی میگه بازار خرابه و پول نیست. دانشگاه دولتی قبول شدم مادرم زورش میکنه تا پنجاه تومن بفرسته از لجش همه فامیل رو پر میکنه دخترم ولخرجه ! حتی یه وسیله خونه هم نمیخره جهیزیه که باید خوابش رو ببینم . خدا رو شکر مادرم سر کار میره نیاز های اولیه ما فراهم میشه وقتی مریض میشیم با پول اون میریم دکتر ولی اگر جلوی پدرمون پرپر بشیم هزار تومنم خرج نمیکنه ولی وقتی خودش مریض بشه همه شهر رو خبر میکنه. من به خاطر اینده بچه هام و اینکه دوران پیری اسوده ای داشته باشم غلط کنم اگه با یه فروردینی ازدواج کنم.

  • چه جالب.مامان منم فروردینیه و تعادل رفتاری نداره.برای خوب نشون دادن خودش حتی من که بچه اش هستمو خراب میکنه و مدام توسری میزنه و غریبه ها رو میپرسته.مزخرفن فروردینی ها.یه قرون که خرج من میکنه اندازه موهای سرم منت میزاره.یجوری هم تو مشکلاتش گارد میگیره و منو مقصر میکنه که انگار من زائیدمش. خلاصه ک هیچ وقت حس نکردم مادرمه.

  • من یه پسر ۳۴ ساله فروردینی هستم، توی خانواده مون من بیشتر از همه خرج این و اون کردم، ولخرج نیستم اما دندون گرد هم نیستم، پدر و برادرام خدا رو شکر وضعشون نسبتا خوبه اما من اصلا ازشون نکندم میتونستم یه واحد ساختمان از بابام بگیرم برادرام گرفتن اما من اصلا بهش فکر نمی کنم، خواهشا برا همه یه نسخه نپیچید برا خودتون بده، ممکنه تو آینده تصمیم اشتباه بگیرید

 19. تجربه ثابت کرده بچه های مجرد و سن دار که تو یه خونه هستند اغلب پدر فروردینی دارن. پدرهایی که اگر مادر خانواده هم بیخیال باشه نه حاضر میشن نون بچه هاشون رو بدن و نه حاضرن خوشبختیشون رو ببینن. شما اگر دقت کرده باشید پسر یا دختری در فامیل ازدواج کنه از بچه خواهر یا برادر این آقا، مرد فروردینی تا چند روز از شدت ناراحتی(حسادت) تو لاک خودش میره.

  • خیلی احمقانه بود

  • مردهای فروردینی پر از عقده و حسادت جنون وار هستن
   این ها معمولا زندگی رو به همه جهنم میکنن
   پر از خودخواهی و مشکلات عجیب و غریب روانی هستند دروغگو و پست هستند
   و دقیقا بقیه رو به همین موارد متهم میکنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *