طالع بینی ازدواج زن مرداد با مردان متولد ماه های دیگر

طالع بینی ازدواج با زن متولد مرداد ماه, طالع بینی ازدواج زن مردادی و اصلی ترین خصوصیات شخصیت آنها

پیوند زناشویی مرداد با سایر ماه ها

مرداد با فروردین : ( خوب ) پیوند موفقی خواهد بود چون هماهنگی وجود دارد

مرداد با اردیبهشت : ( بسیار خوب ) مهربان و خانواده دوست ازدواجی موفق و پایدار

مرداد با خرداد : ( بسیار خوب ) اجتماعی خونگرم همراه با سازگاری مثبت

مرداد با تیر : ( خوب ) اختلاف سلیقه زیادی با هم ندارند موقعیت همدیگر را درک می کنند

مرداد با مرداد : ( خوب ) صفات مشترک خوب باعث تقویت پیوندشان خواهد بود

مرداد با شهریور : ( متوسط ) یکی منضبط و قانونمند دیگری پرشور و زیباپسند

مرداد با مهر : ( خوب ) در پی برقراری آرامش و ملایمت همراه با منطق در زندگی هستند

مرداد با آبان : (متوسط ) یکی وفادار و قابل اعتماد دیگری عاشق ستایش دیگران

مرداد با آذر : ( متوسط ) یکی پر شور و هیجان دیگری دنبال آزادی و استقلال

مرداد با دی ( متوسط ) به دلیل داشتن حق مشترک برتری جویی شاید دچار اختلاف شوند

مرداد با بهمن : (خوب ) هر دو آرمانگرا و ایده آلیست پیوندی موفق خواهد بود

مرداد با اسفند : ( خوب )با هماهنگی بسیار مناسب در برآوردن نیازهای عاطفی یکدیگر

 

زن متولد مرداد، نماد: اسد

اگر می خواهید در زندگی شاد باشید و برقصید، به دنبال دختر متولد برج مرداد بروید. اسد نشانه هنرپیشگان و خوانندگان معروف است و بیشتر زنان متولد این برج هم عاشق بازیگری هستند.

زنان متولد این برج از بسیاری لحاظ ملکه های نمایشی و اغلب خوشگل هستند. ( خدا به فریادتان برسد اگر به او بگویید خوشگل نیست، حتی اگر حوشگل هم نباشد هیچ وقت نگویید.) او موهایش را افشان می کند و کلاه بزرگی بر سر می گذارد

زن متولد پنجمین برج سال عاشق دوست داشتن است. دوست دارد عشوه بیاید و دیگران را به دنبال خود بکشاند، و آنها لی لی به لالایش بگذارند.

فرقی نمی کند که شمادر ظاهر او چه می بینید، درون چنین زنی گربه ای است که می خواهد ناز و نوازش و ستایش شود.

او زنی است که نه تنها در تأمین معاش خانواده کمک می کند بلکه از بچه ها هم مراقبت می کند.

اگر همسر شما متولد مرداد است به خاطر داشته باشید که نمی توانید به او بی توجهی کنید او خود شیفته است و عاشق این است که ببیند روی دیگران چه تأثیری می گذارد.

او مادری است که عاشق فرزندانش است و به بچه ها بیش از هر چیز دیگری در زندگی اهمیت می دهد. او سخت گیر نیست و به فرزندانش آزادی زیادی می دهد.

او زندگی مرفه، گشت و گذارهای دست جمعی و رفتن به مهمانی با شما را می پسندد. اگر کاری را به تنهایی انجام دهد، یقیناً در حوزه زناشویی به مشکلی برخورده است در غیر اینصورت باید دلیلی محکم برای غیبت همسر وجود داشته باشد. او می تواند قبلاً به علت کمر درد در خانه استراحت کند.

او به همراه شما به میهمانی می آید و خوش می درخشد. زن متولد مرداد در کانون توجه و مورد ستایش مردان قرار می گیرد.

اما باید بداند که اگر شوهرش متولد اردیبهشت است بهتر است کمتر این بازی را تکرار کند تازه اگر همسرش نیز متولد مرداد است باید حوایش را بیشتر جمع کند کافی است شوهرش بفهمد مردان دیگر به همسرش علاقمندند، آنوقت جنجالی به پا خواهد شد. عکس این قضیه هم صادق است در واقع زن متولد مرداد هم چنین رفتاری را از شوهرش نمی پذیرد.

اگر می خواهید روی او تأثیر مثبت بگذارید وی را به بهترین رستوران شهر ببرید و اگر پول دوست و خسیس هستید، هیچ وقت به دنبال او نروید چون خون شما را در شیشه می کند.

اگر قصد ازدواج با او را دارید این را هم بدانید که افاده ای، اهل چشم و هم چشمی های پر زرق و برق و تجملی است و به دنبال مثلاً فلان زنجیر طلا می گردد.

او کسی است که در هوای خیلی گرم کت پوست می پوشد و در حالی که از شدت گرما در خیابان تلو تلو می خورد جواهراتش را به نمایش می گذارد.

برق جواهرات و سنگهای قیمتی او که حتماً شامل الماس، یاقوت قرمز و کبود است، چشمتان را کور می کند. موهای او همیشه مرتب و آرایش کرده است.

او اصرار دارد که مشتری پرو پا قرص بزرگترین و گرانفروش ترین فروشگاهی که می شناسد، باشد. وقتی صورت حساب خریدش را برای شما می آورد. احتمالاً‌دچار حمله قلبی می شوید.

به هر حال اگر شیفته زنی شیک و همیشه آرایش کرده هستید، فقط به دنبال زن متولد مرداد باشید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

23 نظرات
 1. فاطمه می گوید

  مردادی یعنی عقده ذهنی توهم خودبزرگ بینی لاف زن،گنده دماغ گنداخلاق.

 2. علی می گوید

  من یک مرد فروردین هستم، ۲۰ سال با جنگ و دعوا و مرافعه با یک زن مردادی زنده مانی کردم ولی اشتباه بزرگی بود، دیگه متولد مرداد حتی تو اتوبوس هم پیشم باشه ترجیه میدم سر پا وایستم اما با اون یجا ننشینم،، واقعا خیلی اخلاقای گندی دارن،،، همچینم ازخود متشکرن که…..
  هه…. ولش کن ادامه بدم بد میشه یاعلی

 3. asal می گوید

  من یه دختر مردادیم

  …. کاملا درسته .

 4. نگار می گوید

  من یه مردادیم،عالی بود تقریبا همش درست بود

 5. محدثه می گوید

  سلام.من یه دختر مردادیم،بنظر من بیشتر مطالب بالا درسته،من خیلی مهربونم،عاشق بچم،ب تیپ ظاهریم خیلی اهمیت میدم،برادرمم مردادیه تا حدود زیاد مثل خودم فک میکنه♌

 6. شهلا می گوید

  من مردادیم. تصاحب قلب عشقم بیشتراز پولش برام اهمیت داره ولی عشقم بایدوظیفشوبدونه و راجع به پول بامن حرف نزنه و چونه نزنه والبته خودم هم خیلی بخشنده و دست و دلبازم و خیلی مغرورم و حاضرم به خاطر حفظ غرورم دلمو زیر پابزارم .همیشه یکرنگم و صادق. اگه کسی باهام چپ بیفته خدابه دادش برسه. چون بایدآرزوی مرگ بکنه. در کل اهل قضاوت دیگران نیستم و توکارکسی دخالت نمیکنم. بچه هاو افراد سالمندو خیلی دوست دارم. عاشق شعرو موسیقی هستم. والبته اصلا اهل پز دادن و خودنمایی نیستم . مخصوصا اموال و دارایی و مثلا لباسهاو زیور آلاتموبه رخ کسی نمیکشم و حتی سعی میکنم در مقابل کسیکه توان مالی نداره اونارو پنهان کنم. اهل مطالعه هستم. پیشرفت علمی و اجتماعی رو دوست دارم. ودوست دارم شخصیت مستقل از مرد همراهم داشته باشم و کاملا در تمام مواردبااوبرابر و دوست باشم و این یعنی من ملکه ای هستم که لایق یک پادشاهم عاشق یک زندگی مسالمت آمیز و عاشقانه هستم.

 7. ریحان می گوید

  من مردادیم اگه کسی بهم بگه خوشگل نیستم نمیدونم چی میشه تا حالا این اتفاق نیفتاده برام

 8. ♧H.$.M♧ می گوید

  سلام من شهریوریم اما با یه دختر مردادی دوس شدم البته دوستیمون خیلی خاصه اخلاقشم عالییییه عالین ولی خیلی شبیهمه ابراز احساسات بلد نیس خودشم بهم گفت من از این سوسول بازیا خوشم نمیاد قشنگ عین خودمه خیلیم دوسش دارم اما تنها مشکلی که دارم وقتی به هم پیام فقط یکم‌ احوال پرسی میکنیم بعدش خداحافظی از هم خجالت میکشیم

  ولی خیلی دوس دارم باهاش کامله کامل راحت باشم اونم‌ منو خیلی دوس داره منم عاشقشم

  1. ati می گوید

   همینه ک هست هر کی ناراضیه هری

 9. صادق می گوید

  من نامزدم مردادی بود در ظاهر ارام ولی خیلی لجوج و حسود و خیلی به دنبال چشم هم چشمی و سخت گیر هستند درکل برای ازدواج مناسب نیستند خیلی غیر قابل تحمل اند

 10. بهار می گوید

  من مردادیم برعکس مادیات برام مهم نیست.بقیه مردادیارو نمیدونمم

 11. نیکو می گوید

  خیلی خوبیم مهربون ..عاشق ستایش شدن ..گاهی هم دوست داریم فقط تنها تو اوج باشیم ..این خیلی خوبه

 12. فربد می گوید

  بسیار با کمالات و خوشتیپ و سخاوتمند و دوست داشتنی وفادار و آرمش بخش مودب و با شخصیت و مهربان و حامی و دلسوز و …

 13. پری می گوید

  من ی مردادیم.حتی اگ ب زبون بگیم مادیات واسمون مهم نیس ته ته ته دلمون مهمه خخخخ.البته بستگی داره تو کدوم دهه مرداد باشیم.عاشقتونم

  1. جواد می گوید

   افتضاحن!! زنای مردادی تا عمر دارم دیگه طرفشون نمیرم.ریاست طلب و سلطه جو،مغرور و خود بزرگ بین و حتی میتونم بگم خودبرتربین(اون دونفری که من از نزدیک دیدم کارشون از غرور و خودبزرگ بینی گذشته بود…دقیقا فکر میکردن آسمون سوراخ شده و اینا نازل شدن،دقیقا فکر میکنن برترین ادمای دنیان!)،چشم و هم چشمی و پول پرست،ولخرج،همش درمورد خودشون لاف میزنن و گزافه گو،عصبی،عجول بی ملاحظه.من خودم یه دوست دختر مردادی داشتم و بهش علاقه مندم بودم.از هرفرصتی برای سرکیسه کردنم استفاده میکرد.همش باید براش خرج میکردم کادوهای ریز و درشت، کافه، رستوران،کوه،گشت و گذار،لباس.من واقعا ادم خسیسی نبودم و نیستم. ولی اخه یه کارمند معمولی چقد میتونه خرج کنه؟!من اونو واقعا برای ازدواج میخواستم ولی یه رفتارهایی ازش دیدم… حالا این به کنارخیلی لباسای جلف و نامناسبی میپوشید.اون میگفت صرفا میخواد خوشتیپ باشه ولی الان که دارم فکرشو میکنم مثل اینکه دنبال جلب توجه بود.چون اینجا نوشته و از کامنتا هم مشخصه.همین یه مدت پیشم خواستگاری یه دخترمردادی رفتم.اوایل برام تیپ روشنفکری برداشته بود کلی هم از خودش تعریف میکرد.ولی بعد چند جلسه و چندبار بیرون رفتن اون روی دیگه اشو نشون داد!دقیقا همون چیزایی که اکثر سایتا درمورد مردادیا نوشتن دنبال مادیات،پرتوقع،مغرور،اهل امرو نهی،سلطه جو و…خلاصه شانس بد من همش مردادیا به تورم میخورن.شاید خانمای مردادی بگن دلیل نمیشه همه مثل هم باشن باشه قبول ولی شما همین الان برید توسایتای دیگه خصوصیات مردادیا رو بخونید و کامنتایی که مردادیا میزارن یعنی خودپسندتر و مغرورتراز این موجودات وجود نداره.من خودم عمرابتونم با همچین زنایی سرکنم.

   1. محسن می گوید

    سلام من دی ماهیم و همسرم مردادی خدایی اسنایی که گفتی چند مواردش درسته ولی ولخرج و پول دوست نیستن اونا یا بهتر بگم همسر من کاملا کلامیه و من کاملا رفتاری و به خاط عدم ارتباط کلامی عاشقانه در شرف جدا شدن هستیم بنطرم جز این خصوصیت که در بیشتر زنان ایرانی هست منظورم کلامی لوده و مردای ایرانی رفتاری و عملی هستن زنان مرداد بهترینند

   2. پرهام می گوید

    در کل این مردادیا خیلی آدمای پررو و از خودراضی هستن.اگه یه ذره بشون رو بدی دور برمی دارن واست همون بهتر که اصلا بشون محل سگم ندی.

    1. فاطمه می گوید

     حرف دل ماروزدی…

   3. Monisa می گوید

    مگه خودت متولد چ ماهی هستی؟

 14. مهسا می گوید

  من مردادی ام و اصلا به مادیات اهمیت نمیدم بیشترش اشتباه بود!

 15. سیما می گوید

  همه می دونن دختر مردادی تکه همه جا نوشته

 16. علی می گوید

  اقایونی که با زن مرد ارتباط داشتن بگن نظرشون رو

 17. محدثه می گوید

  من یک مردادیم و زنان مردادی بی نظیرن