طالع بینی ازدواج زن دی با مردان متولد ماه های دیگر

طالع بینی ازدواج با زن متولد دی ماه, طالع بینی ازدواج زن دیی و اصلی ترین خصوصیات شخصیت آنها

پیوند زناشویی دی با سایر ماه ها

دی با فروردین : (بد ) تفاهم چندانی با هم ندارند. مرموز و محافظه کار می باشند

دی با اردیبهشت : ( بسیار خوب) با ثبات راز نگه دار پیوندی مستحکم و پابرجا

دی با خرداد : ( خوب ) خویشتندار سیاستمدار و از سازگاری مناسب برخوردارند

دی با تیر : (خوب ) از نظر مالی و اخلاقی و روابط هماهنگ هستند

دی با مرداد : (متوسط ) به دلیل داشتن حس مشترک برتری جویی شاید دچار اختلاف شوند

دی با شهریور : ( خوب ) یک ازدواج خوب همراه با زندگی سرشار از محبت

دی با مهر : ( متوسط ) نسبتا خودرای و بلند پرواز ممکن است با مشکل روبرو باشند

دی با آبان : ( بد ) هردو دارای خصلت سلطه طلبی و سختگیرانه می باشند

دی با آذر : ( متوسط ) خصوصیاتی نسبتا متفاوت دارند باید خویشتندار باشند

دی با دی : (متوسط ) خصوصیات مشترک باعث شادابی یا یکنواختی زندگی مشترک آنها می شود

دی با بهمن : ( متوسط ) یکی محتاط و محافظه کار دیگری سختگیر و جدی

دی با اسفند : ( متوسط ) یکی اهل حساب و کتاب دیگری احساساتی و عاشق پیشه

 

زن متولد دی، نماد: جدی

عجب زن قدرتمندی ! از آنجا که زن متولد برج دی آکنده از اقداری حیرت آورست و دیگران را به چند بار فکر وادار می کند، برخی فکر می کنند که اوزنی مرد نماست، اما نیست.

جالب است بدانید دختران متولد دی اغلب با مردانی شل و ول و گاه ترسو پیوند زناشویی می بندند و به این ترتیب رئیس نان آور خانه می شوند.

آنها احساس پدری هم می کنند. البته همه آنها با آدمهای ترسو ازدواج نمی کنند. اگر یک روز در فروشگاه زنی را دیدید که تند تند راه می رود و شوهرش در حالیکه ساک خرید وی را در دست دارد، با عجله به دنبالش میرود. مطمئن باشید زن متولد دی را دیده اید.

برخی از این دختران با مردانی ازدواج می کنند که پله های موفقیت را یکی پس از دیگری طی می کنند، آنها از ته دل به شوهر خود افتخار می کنند، برای اثبات ادعای مادر ستاره شناسی، پیشنهاد می کنم دفعه بعد که سری به بانک زدید، دورو برتان را خوب نگاه کنید پیرمردی را با دفترچه مستمری به همراه نوه خوشگلش می بینید. نه نه نه اشتباه نکنید، آن خانم جوان زیبا همسر اوست و حتماً هم متولد دی است. زنان متولد دی مردان میانسال را خیلی دوست دارند و در ازدواج گاهی به تفاوت سنی ۳۰ سال فکر می کنند. آنها شوهری می خواهند که برایشان پدری کند.

اما مادری دلباخته بچه هاست و می خواهد آنها را در زندگی راهنمایی کند، خطرات را گوشزد کند و برای عبور از موانع به آنها کمک کند.

گاهی فضول است و بیش از اندازه در کار بچه ها دخالت می کند و می خواهد بچه ها به خواسته هایی که خودش داشته و نرسیده، برسند. او بسیار دلسوز است و کمک بزرگی برای بچه هاست و هر وقت که لازم باشد آنها را هل می دهد.

او نمک زمین است، او مادری معرکه است زنی با محبت قاطع، منضبط، تابع مقررات و است. او مامان ? بایدها? ست. گاهی آنقدر جدی می شود که درگیری به وجود می آورد، بویژه وقتی بچه ها نوجوان هستند. سر بچه ها داد می زند:? آن شکلی بیرون نرو، مردم چه فکری می کنند.? چون زن است احساساتی تر از همتای مردش است. اما هیچ وقت او را مثل آبگرمکن در حال جوشیدن نمی بینید.

او مصمم است که شغلی برای خود دست و پا کند و در آمدی هرچند اندک داشته باشد. اغلب این دختران در زندگی باید هدفی داشته باشند و در پی رسیدن به آن تلاش کنند.

دختر متولد برج دی هیچ چیز را راحت به دست نمی آورد. او برای رسیدن به خواسته هایش باید صرفه جویی کند و مثل یک درویش زندگی کند.

اگر آدم مثبتی باشد، گرفتاری و رنجها را به حساب تجربه می گذارد و سعی دارد تا از اشتباهات و بدبختی ها درس عبرت بگیرد. اما امان از وقتی که حس شوخ طبعی اش گل کند.

او دختری با سلیقه و شیک است. (به سر و وضعش نگاه نکنید) قیافه مهربان او دیدنی است.

برخی از این دختران سرشار از زیبایی و جذبه هسستند و با هوش و تدبیر خود دیگران را میخکوب می کنند.
بهتر از این چه می خواهید؟

۵۵ دیدگاه
 1. مطالب خوبی بودن ولی بیشتر در رابطه با دختران دوست داشتم باشه

 2. عااااااالیییییی بهتر از این هم مگه داریم؟
  دوستان ایدی لاین
  melikamelika79

 3. سلام منم یه دختر متولد دی ماه سال ۶۴هستم.خصوصیاتی که گفته بود خیلی به من میخورد و واقعا متولد دی ماهی ها خیلیی احساساتی و زودرنجن و قلباشون پاکه.

 4. من اصلاااا از ازدواج با مرد خیلى بزرگ تر از خودم خوشم نمیاد ! ولى بقیش درست بود

 5. فاطمه در دی ۱۳۹۵

  خیلی بود با خصوصیت خود م فرق نمی کرد

 6. من متولد دی ماه هستم همشون جالب بود . من همینجوری هستم . ممنون

 7. منم دختر متولد دی هستم و دیوووانه وار عاشقه ماهه تولدمم.
  همه چی درست بود فقط اینکه من دوست دارم شوهرم همسنم باشه و یا اختلافمون کم باشه نه زیاد.

 8. من با تمام نظرات شما موافقم کاملا ما دیماهی ها خالصانه برخورد داریم و خداوند همیشه پشتیبانمان خواهد بود

 9. من شخصامعتقدم ادما دو دسته ن مورد اول اونایی ک دی ماهی هستن و مورد دوم اونایی ک دوست داشتن ک دی ماهی باشن

 10. من دی ماهیم همه چیزش درست ودقیق وجالبه،بجزاینکه به اختلاف سنی زیادفکرمیکنندوازمیانسالاخوششون میاد،کاملابرعکسه
  قوی بودن وپدری محکم برای بچه هابودن برام مهمه امادوستدارم اختلاف سنیمون کم باشه یازیادنباشه

 11. خصوصیات کاملا دقیق بود و من اختلاف سن زیاد را میپسندم واسه ازدواج.درست بود همش

 12. بعضی از اینا درست بودم منم از سن بالاتر خوشم میاد
  اخه یه دی ماهیم??

 13. همه ی خصوصیات درست بود..من خودم متولددی۷۹هستم..دم همه ی دی ماهی هاگرممممممممم.

 14. منم یه دی ماهیم و به نظر من بیشترش اشتباه بود بخاطر اینکه من از آدمای ترسو کلا متنفرم و اینکه ۳۰ سال خیلیه فوقش دیگه ۶ سال و اینکه اصلا دوس ندارم سر بچه هام داد بزنم?ولی کلی بگم عاشق ماهم هستمو دوسش دارم و به نظرم یک زن ماه دی میتونه با تمامی ماه ها سازگاری داشته باشه مرداشونو میگم☺

 15. منم یه دی ماهیم و به نظر من بیشترش اشتباه بود بخاطر اینکه من از آدمای ترسو کلا متنفرم و اینکه ۳۰ سال خیلیه فوقش دیگه ۶ سال و اینکه اصلا دوس ندارم سر بچه هام داد بزنم?ولی کلی بگم عاشق ماهم هستمو دوسش دارم و به نظرم یک زن ماه دی میتونه با تمامی ماه ها سازگاری داشته باشه مرداشونو میگم☺

 16. hamash manam hata alan ba ye mardiam k 25 sal ekhtelaf seni darim man 22 salame

 17. اکسلنـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت….?

 18. دی ماه هی ها بدترین زن ها هستن همشون روانین

  • تا زمانی با یکی از دی ماهی ها ازدواج نکنی یا باهاشون هم کلام نشی نمیفهمی چقدر ماهن دی ماهی ها عشقن عشق من به همه دی ماهی ها افتخار میکنم دی ماهی ها زن هاشون متشخص باکلاس خوش سخن خوش اخلاق روشن فکر و……………… هستن درضمن روانی هم خودتی .

  • chon mohafze kar o marmoz hastan o zod behet va nmidan ravanian?

  • خخخخ ببخشید ولی به نظرم لیاقتِ تسخیر کردنِ قلبِ ی دختر دیماهیو نداشتی ک داری اینجور قضاوت میکنی،ی دختر دیماهی عقیده داره ک همه ادما خوبن مگه خلافش ثابت ش،ی دختر دیماهی وقتی بد میشه ک حسااابی بدی ببینه،ک اونم بزرگترین بدیه ی دختر دیماهی از بقیه گرفتنِ خودشو خوبیاش از ادمای بدع ؛))

 19. والا من متولد دی هستم شوهرمم متولد فروردین زندگی عالی داریم ولی اینجا زده بد

 20. بسیار عالی بود من دی ماهی هستم خیلی از خصوصیات با خصوصیات من یکی بود .متشکرم

 21. عالی بود . همه واقعی بود . منم متولد شب یلدام خدایی منم به آقایون بالای ۴۰ سال علاقه بیشتری دارم و اینکه خواستگار ۶۰ ساله هم داشتم و بی نهایت برام محترم بودن و عجیب بهش دلبسته شده بودم . باز هم ممنون از این پیج زیباتون

 22. من و همسرم جان جانانم دی ماهی هستیم‌ اونم روزهای نزدیک ، خواستم بگم اونیکه گفتید یکنواخت و یکسان میشه نه اصلا اینطور نیست بالعکس خیلی هم پرماجرا و متنوع و ‌پر از لحظات هیجانی چونکه تفاهم زیاده همش با چیزایی که میگیم و میخوایم کیف میکنیم که شبیه به همیم ، همشم باهم کل کل و حرف و حرف و دعوا ولی پر از عشق و تفاهم از کل کل های عشقولانه ای خنده.. میخوام بگم که این عالیه که انقدری دوست باشید و باهم ندار باشید که هیچی از بحثا و مسائل معضل و جدی نباشه. ب لحاظ تجربه گفتم پس نمیتونیم چیزیو سرسختانه قانون کنیم. یاحق

 23. عالی بود،من دی ماهی هستم، سرد نیستم

  • منم ی ماهیم،همش درست بود منم دوست دارم با همسرم تفاوت سنیی زیاد داشته باشم و دوست دارم مثل ی پدر باشه برام،خیلی خصوصیاتی که گفتین شبیهه خصوصیات منه بجز اینکه از ادمای شل و وارفته متنفرم من عاشق ادمای قویم،

 24. دختر دی خیلی احساسی هست شاید نشون نده ولی بیشتر از همه همجنس هاش احساسیه،نسبت به کسایی که دوسشون داره مهربون و متواضع و فوق العاده هم صادق،یکم لحن گستاخانه بخرج میدن (گاهی اوقات)،قلب پاکی دارن ولی این زبان تند و لحن تند ممکنه باعث بشه دیگران راجع بهشون بد فکر کنن در صورتی که پاکترین قلب ها و مهربونترین قلب رو دختر دی ماهی داره،من بعنوان یه دختر دی ماهی دلم میخواد همسرم علاوه بر همسربودن برام یه پدر مهربون هم باشه و واقعا فاصله سنی زیاد رو دوست دارم.در ضمن رابطه دختر دی و پسر آبان خیلی خوبه و خوشبخت ترین زوج میتونن باشن چون خیلی باهم سازگارند.

 25. فک کنم ادمین متولد دی هس

 26. پس چرا یکیش قسمت مانمیشه

  • شهرزاد‏ ‏بانو

   ایشالله‏ ‏تو‏ ‏یه‏ ‏آدمی‏ ‏باشی‏ ‏که‏ ‏لیاقت‏ ‏بودن‏ ‏با‏ ‏یه‏ ‏دختر‏ ‏دی‏ ‏ماهی‏ ‏رو‏ ‏داشته‏ ‏باشی‏ ‏چون‏ ‏یه‏ ‏دختر‏ ‏دی‏ ‏ماهی‏ ‏شاید‏ ‏دیر‏ ‏عاشقت‏ ‏بشه‏ ‏و‏ ‏مغرور‏ ‏باشه‏ ‏ولی‏ ‏وقتی‏ ‏که‏ ‏عاشقت‏ ‏شد‏ ‏تا‏ ‏آخرش‏ ‏هست.جوری‏ ‏که‏ ‏تعجب‏ ‏میکنی‏ ‏این‏ ‏همون‏ ‏دختر‏ ‏مغرور‏ ‏و‏ ‏سرده‏ ‏که‏ ‏از‏ ‏دور‏ ‏میدیدی.بهله

   • دقیقااااااااااا دقیقاااااااااااااا،محافظه کاریم،اولش محبتمونو خرج کسی نمیکنیم ولی کافیه یکی مرد باشه و مردونه باهامون درست رفتارکنه تا تهش میمونیم

  • انشالله‏ ‏شما‏ ‏کسی‏ ‏باشید‏ ‏که‏ ‏لیاقت‏ ‏بودن‏ ‏بایه‏ ‏دختر‏ ‏دی‏ ‏ماهی‏ ‏رو‏ ‏داشته‏ ‏باشید.چون‏ ‏دختر‏ ‏دی‏ ‏ماهی‏ ‏شاید‏ ‏دیر‏ ‏عاشقت‏ ‏بشه‏ ‏ولی‏ ‏وقتی‏ ‏عشق‏ ‏طرف‏ ‏تو‏ ‏قلبش‏ ‏نشست‏ ‏تموم‏ ‏زندگیشو‏ ‏حاضره‏ ‏واسه‏ ‏یه‏ ‏لبخندش‏ ‏بده.وبعد‏ ‏از‏ ‏ارتباط‏ ‏دوستانه‏ ‏یا‏ ‏عاشقانه‏ ‏باهاش‏ ‏تعجب‏ ‏میکنی‏ ‏که‏ ‏این‏ ‏همون‏ ‏دختر‏ ‏مغروره‏ ‏که‏ ‏از‏ ‏دور‏ ‏میدیدم.از‏ ‏این‏ ‏همه‏ ‏شر‏ ‏وشورو‏ ‏حرارت‏ ‏پر‏ ‏احساسی‏ ‏که‏ ‏داره‏ ‏تعجب‏ ‏میکنی.وبدون‏ ‏اینارو‏ ‏فقط‏ ‏به‏ ‏کسی‏ ‏که‏ ‏دوسش‏ ‏داره‏ ‏میبخشه.وسلام.یه‏ ‏دی‏ ‏ماهی.هوو‏ ف‏ ‏چقد‏ ‏حرف‏ ‏زدما

 27. همه چیزش راست بود ، به جز اینکه به اختلاف سنی زیاد فکر می کنند!!. کاملا بر عکسه دروغ میگه. من یه پیر مرد می بینم در میرم اون وقت این میگه دوسش داره

 28. اینکه میگه مردنما،یا ک میگه دوس دارن با عادمای شل و ول و ترسو ازدواج کنن درس نیس ب نظرم…
  اینم ک گفته باید مثه یه درویش زندگی کنن درس نیس…

 29. ولی بقیه هاش درست بودن ب نظرم…

 30. شهرزاد‏ ‏بانو

  من‏‏ ‏یه‏ ‏دی‏ ‏ماهی‏ ‏ام‏ ‏اصنم‏ ‏از‏ ‏پیرا‏ ‏خوشم‏ ‏نمیاد.فوقش‏ ‏چهار‏ ‏سال‏ ‏بیشتر.مگه‏ ‏میخواد‏ ‏بچه‏ ‏بزرگ‏ ‏کنه.مرد‏ ‏اگه‏ ‏مرد‏ ‏باشه‏ ‏حتی‏ ‏اگر‏ ‏هم‏ ‏سن‏ ‏هم‏ ‏باشید‏ ‏میتونه‏ ‏پدری‏ ‏کنه.زود‏ ‏رنج‏ ‏و‏ ‏کد‏ ‏بانو‏ ‏خاص‏ ‏و‏ ‏تو‏ ‏دل‏ ‏برو.به‏ ‏گفته‏ ‏کسایی‏ ‏که‏ ‏باهام‏ ‏دوستن‏ ‏از‏ ‏دور‏ ‏مغرور‏ ‏ولی‏ ‏تو‏ ‏رابطه‏ ‏دوستانه،گرم‏ ‏وخاکی.روانی‏ ‏هم‏ ‏خودتی.

 31. عین واقعیت بود واقعا من تمام این خصوصیت ها رو دارم

 32. سلام
  یه چند وقتی بود عاشق یه دختر شده بودم ولی زد منو ترکوند الان فهمیدم که دی ماهی هستش ولی چون من دوستش دارم بیخیال نمیشم الان اکه کسی بگه چطور دل یه دی ماهی رو به دست بیارم
  تا اخر ممنونش میشم هم ایمیل رو مینویسم هم ایدی تلگرام اکه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم .

 33. !Bale hamsh dorost bod

 34. من دی ماهی ام. یک دی ماهی اول باید ببینه که همسر آینده اش در کل ارزش ازدواجو داره. باید با یک دی ماهی صادق بود. شوخی های ناراحت کننده باهاش نکرد. من که خودم از مردایی که اعتماد به نفس بالا دارند و کمی مغرورند خوشم میاد . بقیه دی ماهی ها رو نمی دونم.

 35. خانومی چون تعریف کرده
  اینو میگی.منم دی ماهیم

 36. همش واقعی بود!!!!حتی اختلاف سنی زیاد
  من خودم در صدد انتخاب کسیم ک ازم ١٢ سال بزرگتره
  خعلییییییییی خوبیم خیلییییی زیاد..کیه ک بدونه!

 37. من هم دی ماهی ام خیلی زودرنج و حساس واقعا درست بود
  بینهایت ممنون

 38. وااااای علیییی همش هستم ولی یه چندتا چیزو باید بهش اضافه کنید مثلا لوس بودنو وشیطون بودنو و اینکه از اعتماد به نفس بالایی برخوردارند❤️

 39. آنچه درباره خصوصیات ماه تولد نوشته و گفته می شود در مورد صفات ذاتی فرد است و تمامش درست است اما فرد می تواند تحت تربیت صحیح پدرو مادر و معلم و استاد و جامعه خصوصیات دیگری بخود بگیرد و در نتیجه رفتار دیگری در عمل نشان دهد لیکن به دلیل ماه تولدش آن خصوصیات را تا آخر عمر باخود دارد!

 40. من متولد ۱۰/۱۰ هستم و کاملا قانون مندو جدی ام و اگه کارگردان بشم صددرصد کاگردان سرسختو جدی میشم چون اگه هدف داشته باشم شوخی سرم نمیشه و ب مسخره گرفته شدنو بی نهایت بد میدونم،صددرصد دوس دارم ن تنها برا بچه های خودم ک بلکه برا همه ی بچه ها پدری کنم یا مثل ی مادر محبت کنم،و اینکه کاملا درسته ک دیماهیا با فروردینیا نمیتونن پیوند داشته باشن مگر اینک هم زن دیماهی هم مرد فروردینی باهم کنار بیان و از خیلی چیزا چشم پوشی کنن،اون خانمی ک با شوهر فروردینیش خوبه صددرصد فقط میتونن باهم کنار میان و شاید از خیلی خاسته هاشون چشم پوشی میکنن،از نظرِ من دختر متولد دی با مرد فروردینی تا وقتی ادامه میده ک مرد فروردینی غرورشو نگهداره، دخترای دیماهی میتونن پسرای شهریوریو بعد گذشت زمان مجذوب خودشون کنن جوری ک هیچ وقت از ذهن پسر شهریوری فراموش نشن،با اردیبهشتیام خوبیم ،و اینک بعضیا میگن ما دنبال مرد بزرگتریم بعضیا میگن ن دلیل اینه ک ی دیماهی عاشقِ مردونگیه ی مرده،گاهی ی مرد چهل ساله مردونگیش جذبمون میکنه و ب تفاوت سنی فک نمکنیم گاهی ی پسری ک یسال کوچیکتر از ماست جورییییییی رفتاراش حساب شده و کاملِ ک ما حس میکنیم پیشش بچه ایمو ناپخته و جذبش میشیم،ولی کلا تفاوت سنی زیادو نمیپسندیم مگ با ی مرد واقعی طرف باشیم ک اون موقعه تفاوت سنی زیادو بد نمیدونیم

 41. یادمه روز اولی که رفتم دیدن اون دختر دی ماهی خیلی عادی برگشتم اما اون خیلی موافق بود و من نیاز داشتم بیشتر بشناسمش گذشت روز به روز کاری کرد که هی فکرم درگیر شد بعدها بصورت مرحله ای چیزایی دیدم ازش که غرورم اجازه نمی داد جلو برم ازین طرف نمی تونستم فراموشش کنم درگیر شده بودم الان اون ازدواج کرده اما من هروقت یادش میوفتم ی آه میکشم.

 42. خودتی
  عمته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *