طالع بینی ازدواج زن اردیبهشت با مردان متولد ماه های دیگر

طالع بینی ازدواج با زن متولد اردیبهشت ماه, طالع بینی ازدواج زن اردیبهشتی و اصلی ترین خصوصیات شخصیت آنها

پیوند زناشویی اردیبهشت با سایر ماه ها

اردیبهشت با فروردین : (متوسط ) ممکن است مشکل داشته باشند قابل حل شدن است

اردیبهشت با اردیبهشت : ( متوسط ) نسبتا خودرای و لجباز هستند ممکن است مشکل پیش بیاید

اردیبهشت با خرداد : ( متوسط ) تیزهوش کنجکاو و چندان با هم سازگار نیستند

اردیبهشت با تیر : ( بسیار خوب ) خانواده دوست خونگرم پیوندی محکم و استوار

اردیبهشت با مرداد : ( بسیار خوب ) عاشق پیشه با صداقت وفادار پیوندی مملو از آرامش

اردیبهشت با شهریور : ( خوب ) جوانمرد باسخاوت مددکار و بدون مشکل

اردیبهشت با مهر : ( متوسط ) اهل اعتدال معاشرتی خونسرد و کمی حسادت

اردیبهشت با آبان : ( خوب ) آرمانگرا بلندپرواز همراه با جاذبه و اقتدار و ناسازگار

اردیبهشت با آذر : ( متوسط ) جسور بی پروا نیازمند با آزادی و بدون تفاهم

اردیبهشت با دی : ( بسیار خوب ) با ثبات راز نگه دار پیوندی مستحکم و پابرجا

اردیبهشت با بهمن : ( بد ) کنجکاو آزادیخواه و آرمانگرا و ایده متفاوت از یکدیگر

اردیبهشت با اسفند : ( خوب ) اشخاصی تودار و بسیار محتاط و توانایی سازگاری را دارند

زن متولد اردیبهشت، نماد: ثور

تا به حال به یک جلسه زنانه سرزده‏اید، مطمئن باشید رئیس جلسه حتماً زن متولد اردیبهشت است او احتمالاً چند شیشه ترشی و یا مربا نیز به همراه دارد.
می پرسید از کجا می دانم؟ خوب اگر ونوس را پدید آورنده خوبی ها، صاحب تجمل و تأمین کننده آذوقه بدانیم، زن متولد ثور را پیش رو داریم.

زنان متولد این برج به راستی خانه دار هستند. آنها نگران برچیده شدن ریشه های دایمی زندگی و مشغول ایجاد پایه محکمی برای آن هستند. ثبات بهترین واژه برای متولدین این برج است. هرچیز بی ثبات و موقتی ولو بسیار کوچک، آنها را دچار دلشوره می کند.

گاهی دختر متولد این برج، مثل میوه درخت بلوط که بر بلندترین درخت های بلوط رشد می کند و هما نجا می ماند، تا قبل از ازدواج با والدینش زندگی می کند . این را به حساب تنبلی یا نداشتن قدرت تخیل نگذارید، او فقط به خانواده دلبسته است و نمی خواهد از آنها دور شود.


از نظر او هر چیز ملموسی، فوق العاده است. این نشانه در طالع بینی مادر زمین (اردیبهشت) کاملاً محسوس است. یک زن واقعی متولد اردیبهشت همسر شاد یک کشاورز است.

روی زمین کشاورزی می کند و روزهای زندگی اش را در هماهنگی کامل با طبیعت سپری می کند. زن متولد این برج لوند نیست چون زندگی را خیلی کوتاهتر از این می پندارد که بخواهد عشوه گری کند و در مقابل می تواند بسیار ساده لوح و خجالتی باشد.

او هیچ دلیلی نمی بیند که تا وقتی می تواند برای انجام یک کار ورجه ورجه و شیطنت کند، بنشیند و فس و فس کند. او می تواند خیلی آرام و وسوسه انگیز باشد. تخت خواب او همیشه با ملحفه های ابریشمی نرم پوشیده شده و حمام او پر از صابونهای بسیار خوشبو است.

وقتی ازدواج می کند، همسر، منزل، آشپزخانه و فرزندانش بسیار مهم می شوند و بیشترین تلاشش را می کند تا همسر و مادری کامل باشد. از نظر او وفاداری یعنی همه چیز به همین دلیل از همسرش نیز انتظار دارد که مثل خود او وفادار باشد.

اینها ویژگیهای مثبت شخصیت او است. اما از نظر ویژگیهای منفی او را دست کم نگیرید چراک ه از این نظر می تواند بر همه نشانه ها به جز عقرب پیشی بگیرد. او از رشک و حسد هم بی بهره نیست.

از این دختر انتظار نداشته باشید که ببخشد و فراموش کند، چون در سرشت او نیست. او با خونسردی تصمیم می گیرد تا با کسی که به او بد کرده، هیچ کاری نداشته باشد.و دلیل این خیلی ساده است چون این روش محافظه کارانه برای آن است که در آینده مجدداً‌ از همان ناحیه آسیب نبیند .

همچون همتای مردش، وجود دیگران، بویژه نزدیکترین و عزیزترین فرد برایش عادی میشود. او سرد و بی روح نیست اما احساساتش را بدرستی بیان نمی کند و فراموش می کند همسرش نیاز دارد که نظر و احساس او را نسبت به خود بداند و گاه خیلی دیر (درست وقتی که او می خواهد ترکش کند)، ‌به این نکته مهم پی میبرد.

اگر موقعیتی پیش آید که او مدتها از همسرش دور باشد فقط به فرستادن یک کارت پستال سال نو اکتفا می کند. به این دلیل همیشه مورد سرزنش قرار می گیرد همسرش، پرخاش میکند و می خواهد بداند که چرا هیچ وقت نگفته او را چقدر دوست دارد. اما زن متولد اردیبهشت مات و متحیر است و آهسته نجوا می کند، نیازی نیست که بگویم همین که با تو هستم بیانگر همه چیز است.

ولی خوشبختانه قبل از آنکه خیلی دیر شود، می فهمد که هر سردی کدورت با کمی عشق و احساسات بر طرف می شود.

زن متولد این برج بسیار جذاب است و گاهی نیز ژست اغراق آمیزی به خود می گیرد. سیاره ونوس به انها صدای خوبی نیز بخشیده است تا جایی که می توانند خواننده های معروفی شوند.

از آنجا که زن متولد برج ثور مادر زمین است می تواند مادری بسیار خوب برای فرزندانش باشد.او عاشق آنهاست هیچ گاه آنها را سرزنش نمی کند در عوض خیلی به آنها عشق می ورزد.

او می تواند بسیار حسود باشد و اجازه ندهد بچه ها خانه را ترک کنند و بالهایشان را باز کنند و پرواز کنند. او از تنبیه بچه ها پرهیز می کند و فقط به آنها عشق می ورزد و این همان چیزی است که او را یکی از گرمترین و صمیمی ترین نشانه ها در آسمان فلکی ساخته است.

۵۷ دیدگاه
 1. خیلی عالیه واقعا همین طور که نوشتید چون من یه اردیبهشتیم…….

 2. من مرد متولد دی ماه هستم، عاشق بانو فافا متولد اردیبهشت شدم دعا کنید به هم برسیم، سپاس
  به امید رسیدن همه عشاق به هم…

 3. واقعا جالب است من اردیبهشتیم عاشق طبیعتم خوانندگی را دوست دارم به الات وسیقی آشنایی دارم حسود نیستم درکل درست بود

 4. سلام من هم یک مرد متولد دی هستم و عاشق بانوی اردیبهشتم ولی متاسفانه دوسم نداره نمی دونم چیکار کنم فقط دعا کنید بهش برسم

 5. عالی بود من و عشقم دوتایی متولد ادریبهشت هستیم امیدوارم بهم برسیم☺ دعا کنین

 6. سلام.منوعشقم دوتایی اردیبهشتی هستیم
  هردوتامون لجبازومغرورهستیم
  وازین نظرهردومون رنج میبریم?
  برامون دعاکنید که باهم خوشبخت بشیم

 7. من متولدم آبانم ولی دوست دارم یه همسر اردیبهشتی داشته باشم

 8. من خودم اردیبهشتیم وواقعاحقیقته حرفای گفته شده?

 9. من یه اردیبهشتی هستم نمیدونم چرا نمیتونم جفت خودمو پیدا کنم

 10. ردیبهشتی ها فوق العاااااااااااااااده هستن;-)
  درستن مطالب

 11. سلام واقعا عالی بودو همه عین حقیقت، من یه اردیبهشتی هستم و افتخارمیکنم چون عاشق ماه اردیبهشتم فصل گل وطبیعت وزیبایی لطافت ونرمی ???

 12. من یه مرد مهر ماهی هستم عاشق یه زن اردیبهشتی شدم فقط برامون دعا کنید ماهم مثل بقیه عاشقها به هم برسیم
  چون بیش از اندازه به هم دل بسته شدیم

 13. پرچم اردیبهشتی ها بالاست

 14. من متولد مرداد ماه هستم عاشق یک دختر اردیبهشتی هستم واقعا تمام خصوصیاتی که گفتین همه را دارد خیلی عالی بود،مچکرم.

 15. اردیبهشتم پرازصداقت فداکاری وکو کسی ک قدرم رابداند میدانم ادمهای بد ک هستند سکوت کرده بموقع پدرشو درمیارم

 16. منو عشقم اردیبهشتی هستیم خیلی هم لج باز هستیم دوتای. دعا کنید خوشبختت بشیم (خیلی دوسش دارم)

 17. سلام من اردیبهشتی هستم خواستگار اردیبهشتی دارم چکار کنم جواب مثبت بدم یا نه

 18. نهههه ????من با یه بهمنی نمیتونم زندگی کنم ؟اخه چرا??

 19. من از این که اردیبهشتی هستم خیلی خوشحالم و همسرم نیز آبان ماهی است زندگیمون خیلی خوب….

 20. خب چرا اردیبهشتیا عشق و علاقه و دوست داشتنشونو به زبون نمیارن،این ١ضعفه بزرگه که باعث سردی در رابطه میشه

 21. ممنون واقعا معلومات دقیقی بود منم اردیبهشتیم خیلی خوشحالم .

 22. اونجوری که من دیدم منو عشقم کلا واسه هم ساخته شدیم دعا کنید به هم برسیم

 23. من یه اردیبهشتیم و همسر ایندم یه بهمنیه بر خلاف نظر بالا من معتقدم که میتونم رابطمونو کنترل کنم چون یکی از خصوصیات اردیبهشت ماهی ها اینه که میتونن با هر شرایطی خودشونو وقف بدن و یکی از خصوصیات بهمن ماهی ها هم اینه که بسیاار زن دوستند و من فکر میکنم که همین خصوصیت باعث بشه تو شادی ها و سختی ها بتونیم کنار هم باشیم و خوشبخت بشیم

 24. منم اردیبهشتی ام … خیلی احساس غرور کردم بعد از خوندن نظرات دیگران … ولی من یه مشکل دارم … با هر پسری وارد رابطه میشم به سرعت عاشقم میشه و درخواست ازدواج میکنه ولی من نمیتونم یه نفر رو کامل بینشون پیدا کنم وبخاطر حس کمبود و قدر نشناسی طرف زود سرد میشم از رابطه و کات میکنم…
  دوستای اردیبهشتی اگر شما هم این مشکل رو دارین لطفا راهنمایی کنید

  • منم همین حس و داشتم به آدمایی که قبلا باهاشون آشنا میشدم اما با جود عشقم حس میکنم دارم کامل میشم چون خیلی از رفتارام عین معجزه تغییر کرده با بدی هاش و کمبودا دوسش دارم با موندنم و وفاداریم تمام سعیمو میکنم تا بفهمه قدرمو آخرش که ببینه از صفر زندگیش تا اوج گرفتنش باهاشم خودش میفهمه که عاشق واقعیش فقط منم . شما هم همین کارو انجام بده اگه قلبت به کسی حسی داشت سعی کن اون حس رو تقویت کنی و زندگیتو بسازی چون عشق معجزه ی خداست که کمکت میکنه کامل بشی

  • سلام، منم یه اردیبهشتی ام، و با هر پسری اشنا میشم سریع میخواد بیاد خواستگاریم و سریع من را به خانوادش نشون میده و بدون این که بخوایم همو بیشتر بشناسیم هر چی ام میگم به زمان بیشتری واسه شناخت نیازه قبول نمی کنن و فقط میگن ما اخلاقتو شناختیم و واسه ازدواج میخوایمت

 25. من هم اردیبهشتی ام و عاشق یه مرد مردادی … واقعا حقیقته عاشق همیم و پیش هم آرامش داریم دعا کنید زودتر اسباب بهم رسیدنمون فراهم بشه ممنونم

 26. منم اردیبهشتی هستم…
  پرچم اردیبهشتیا بالاس

 27. منم یه دختر اردیبهشتی هستم هر پسری که سمتم میاد واسه ازدواج سعی کردم باهاش صادق باشم و حس واقعیمو بهش میگم ولی باور نمیکنن میگن هیچ حسی بهم نداری و از این حرفا نمیدونم چیکار کنم احساس میکنم پسرا قدر یه دختر اردیبهشتیو نمیدونن بی لیاقتااا!!

 28. سلام من یه مرد آذر ماهی هستم عاشق یه خانم شهریور ماهی شدم و از شما میخام که دعا بکنید تا ما به هم برسیم.

 29. منم اردیبهشتیم ،عاشق یه مرد اردیبهشتی شدم ،دعا کنید با این همه لجبازی و غرور به هم برسیم ،خیلی همدیگه رو دوست داریم

 30. با افتخار اردیبهشتی ام

 31. این درسته که کسی از هفته اول اردیبهشت به دنیا بیاد ،خلق وخوی فروردین روش تاثیر میذاره؟ وآیا میتونه با ماهایه خلاف اردیبهشت زندگی کنه؟!الان یه خاستگار ابانی دارم،که میگن بهت میخوره.! دیگه خودمم توش موندم

 32. اردیبهشتیارو عشقههههههه بهترین ماه اردیبهشته

 33. من اردیبهشتی ام و یک سال با یه پسر تیر ماهی ارتباط داشتم ولی عشقم یک طرفه بود و الان از هم جدا شدیم به نظرم مهم ماه تولد شخص نیست انسانیت حرف اول رو میزنه

 34. اردیبهشتی عشوه نداره!!!!
  این دروغه من خودم اردیبهشتیم و خدای عشوه ام
  اما عاشق یه خردادی شدم همش چیزای بد نوشته بودن ازش که خردادیا ۲ زنه میشن دعا کنید بش برسم بدون هوو

 35. من ازدیبهشتی ام میخام با مرد اسفند ازدواج کنم دعا کنین واقعا با هم وفق بدیم و خوشخت بشیم

 36. چرا ما مرداد ماهی ها بلد نیستیم مخ بزنیم و چرا هی به ما تحمت زده میشه چرا ما مردادی هانمتونیم کنایه یا تیکه بندازیم

 37. من هم یه اردیبهشتی ام و افتخار میکنم به ماه تولدم. همه گفته های بالا درست بودن بغیر از اینکه دوس داشتنشنو نمیگن بلکه بایه سری کارها نشون میدن. کلا اردیبهشتیا نمیگن دوستت دارم بلکه ثابت میکنن.وواقعا قدر مارو نمیدونن و وقتی مارو از دست میدن می‌فهمن چه گوهری رو از دست دادن که اونموقع هم دیگه دیره. همه اردیبهشتیای خووب پیروز باشید

 38. واقعا منم قراره ازدواج بایه ابان ماهی داشته باشم

 39. خیلیییییییی خوشحالم اردیبهشتی هسنم هرکی زن اردیبهشتی گیرش بیاد کلاش بالاست خخخخخخخ.دارم به یه آقا تبرماهی اشنا میشم دعاکنید مصلحت هم هستیم بهم برسیم.

 40. من یک زنه اردیبهشت ک چندی یه با ی مردادی نامزد کردم واقعا احساس میکنم هیچ مردی نیست ک یک زنه اردیبهشت رو درک کنه مگر اینکه حقیقتا بتونه توجه و درک مردانه داشته باشه

 41. ایکاش میشد مهربونی یه اردیبهشتی یا تقسیم بشه ب ماه های دیگه سال که انقدر ما اردیبهشت یا از نبود بیمهری بیمهریاطرافیانمون دلگیر نمیشدیم

 42. سلام نامزد من اردیبهشتیه دقیقا همین خصوصیات رو داره، تو یکسالی ک نامزدیم هنوز موفق نشده یه دوست دارم ساده بمن بگه، بر عکس من ک همیشه و هرجوری ک شده ابراز میکنم چقد دوسش دارم… خودش میگه همین بودنش کافیه نیاز ب گفتن دوست دارم نیست و سوسول بازیه!! همیشه بخاطر ابراز نکردن احساسش بمن ، سرزنشش میکنم گاهی ازین ابراز احساس یکطرفه خودم شاکی میشم ولی چون دوسش دارم سعی میکنم درکش کنم ، توصیه میکنم به خانوم های اردیبهشت ک ابراز کنن محبتشونو خصوصا وقتی با یه خردادی هستین مرسی

 43. من ی اردیبهشتیم و همسرم ی مهر ماهی مهربون و دوست داشتنی . چند ساله ازدواج کردیم و هنوزم مثل اولین دیدار بهش احساس دارم و روزی چند بار بهش میگم دوستش دارم اونم همینطور. به نظرم وقتی عاشق روحیات یک نفر بشی دیگه فرقی نمیکنه که متولد چه ماهیه. بعد از گذشت سالها هنوز برام همون پسر جذابی هست که روز اول دیدم.

 44. سلام منم یه دختر اردیبهشتی هستم عشقمم اردیبهشتیه دعا کنید به هم برسیم دوساله هم دیگرو میخوایم خانواده من راضی نمیشن لطفا واسمون دعا کنید خیلی دوسش دارم

 45. من ی دختر اردیبهشت ی ام تا حالا هیچکی از من خوشش نیومده و واقعا ناراحتم

 46. سلام افسون جان به زودی خبرهای خوبی میشنوی عزیزم.
  انشاءالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *