حضور رونی کلمن در ایران و برگذاری کلاس بدنسازی برای خانم ها

در حالی که رونی کلمن قهرمان نامدار پرورش اندام جهان قرار است روز سوم اردیبهشت به ایران بیاید،این حضور او از همین حالا حاشیه های زیادی را به وجود آورده است.

حضور بازیگر مشهور زن در کلاس‌های بدن‌ساز بزرگ آمریکایی در تهران

 

رونی کلمن

 

کلمن که ۸ دوره قهرمانی در بالاترین سطح مسابقات پرورش اندام را بدک می کشد قرار است در مدت حضورش در تهران که ۲ روز است ۳ کلاس فشرده بدنسازی را برای علاقمندان به این رشته برگزار کند.نکته جالب در برگزاری این کلاس ها این است که برای نخستین بار بانوان ایران هم می توانند در این کلاس ها حضور داشته باشند و از آن جالب تر این است که سرپرستی بانوان در این کلاس ها را خانم روناک یونسی بر عهده دارد.

بازیگری که تجربه سال ها حضور در فیلم ها و سریال های ایران را دارد و حالا دومین بانوی بازیگر است که پا به عرصه ورزش می گذارد.پیش از این هدیه تهران بازیگر سرشناس سینمای ایران وارد رشته ورزشی ووشو شده بود.ظاهرا خانم یونسی با شرکتی که قرار است کلمن را به ایران بیاورد همکاری دارد و به همین دلیل سرپرستی بانوانی که در این کلاس ها شرکت می کنند بر عهده او است.

اما این یک روی ماجرا است.نکته دیگر این است که قرار بر این شده تا از علاقمندان حضور در کلاس های اموزشی رونی کلمن مبالغی گرفته شود که هرچند رقم آن برای شرکت در سه جلسه کلاس زیاد است اما صف طویلی از علاقمندان را برای ثبت نام به راه انداخته است. پکیچ A  به علاقمندانی ارائه می شود که این مبلغ میلیونی را پرداخت کنند.این پکیج شامل حضور در صندلی‌های ردیف اول سمینار، عکس یادگاری با رونی کلمن و بیگ رمی، تی‌شرت با امضای کلمن، اهدای گواهینامه با مهر رییس فدراسیون و کلمن و … است.

پکیج های B و C و D هم به ترتیب با قیمت های ۸۵۰ و ۶۵۰ و ۵۵۰ هزار تومان ارائه خواهند شد که آپشن های کمتری دارند.

همچنین روناک یونسی در صفحه شخصی خود مطلب ذیل را در این خصوص منتشرکرد.

حضور بازیگر مشهور زن در کلاس‌های بدن‌ساز بزرگ آمریکایی در تهران

روناک یونسی

سلام دوستهاى مهربونم

امروز طی جلسه ای با ریاست گروه های بین المللی پرشیا , آقای علی نجفی,  من بعنوان نایب رییس بخش امور بانوان منصوب شدم که این گروه در جدیدترین اقدام خود یکی از بزرگترین برنامه های ورزشی تاریخ کشور را در تهران برگزار خواهد کرد .

برنامه ای برای علاقمندان به ورزش و تناسب اندام با حضور اسطوره تکرار نشدنی ورزش جهان “رونی کلمن” و سنگین وزن ترین قهرمان زیبایی اندام جهان “بیگ رمی”

این برنامه در تاریخ سوم و چهارم اردیبهشت ماه برگزار میگردد.

کافه سینما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *