تجاوز ناظم مدرسه پسرانه به بیش از 16 دانش آموز دبیرستانی در غرب تهران+فیلم

ماجرای تجاوز یکی از مسئولین دبیرستان پسرانه به 16 دانش آموز ، نمایش فیلم مستهجن به پسران دانش آموز جهت تحریک و تجاوز به آنها ، فیلم صحبت پدر و مادر پسر هایی که مورد تجاوز قرار گرفته اند

ماجرای تجاوز ناظم مدرسه پسرانه به بیش از 16 دانش آموز پسر

گزارش ها از ایران حاکی است که یکی از مسئولان دبیرستان پسرانه مقطع متوسطه اول یک مجتمع آموزشی غیرانتفاعی در منطقه ۲ تهران، در پی آزار جنسی و تجاوز گروهی از دانش آموزان، بازداشت شده است.

جزییات جدید پرونده تجاوز : معاون مدرسه با جمع کردن تعدادی از دانش آموزان در یک اتاق و پخش فیلم پرونوگرافی از طریق گوشی تلفن همراه خود برای دانش آموزان، آن‌ها را وادار به رابطه جنسی با یکدیگر می‌کند.

ماجرای تجاوز ناظم مدرسه پسرانه

نحوه لو رفتن ماجرای تجاوز به پسران دانش آموز مدرسه غرب تهران

خبرآنلاین در این زمینه گزارش داده است که خانواده برخی از دانش آموزان متوجه موضوع تجاوز شده و از فرد یاد شده شکایت کرده اند.

یکی از اولیای دانش آموزان در گفتگو با این رسانه گفته است که «پسر من از چند ماه پیشپرخاشگر و به شدت عصبی شده بود و حتی ما تصور می کردیم او دچار بیماری شده است.

او را پیش پزشک بردیم و روند درمان برای پرخاشگری او ادامه یافت تا اینکه پسرم گفت در مدرسه چه بلایی (تجاوز) به سرش آمده است».

تصاویری که پدر و مادر دانش‌آموزان از این مسئول مدرسه ارائه کرده‌اند نشان می‌دهد که فرد یادشده دستبند به دست و در حضور پلیس اقرار می‌کند او با پخش تصاویر فیلم‌های مستهجن، بچه‌ها را تحریک به اعمال غیراخلاقی کرده است.

اولیای دانش‌آموزان می‌گویند هم‌اکنون بچه‌ها تحت درمان روانشناسی هستند و با وجود اینکه فصل امتحانات آنهاست، از لحاظ روحی و روانی به دلیل تجاوز به شدت آسیب دیده‌اند.

آنطور که پدر دانش آموز یاد شده اعلام می کند یکی از مسئولان مدرسه با پخش تصاویر مستجهن از طریق گوشی تلفن همراه، بچه ها را وادار به اعمال غیراخلاقی و سپس به آنها تجاوز می کرده است.

در همین زمینه برخی رسانه های ایران فیلمی از حضور اولیای دانش آموزان قربانی تجاوز آزار جنسی در مدرسه منتشر کرده اند که می گویند ۱۷ نفر از دانش آموزان روانکاوی شده و ۱۶ نفر آنها گفته اند که مورد تجاوز و آزار جنسی قرار گرفته اند.

معاون آموزش و پرورش منطقه در گفت و گو با خانواده دانش آموزان ، در این فیلم اطمینان می دهد که آموزش و پرورش خود یکی از شاکیان این مسئول بوده، اما برخی از اولیا این مساله را رد کرده و خواهان اعلام شماره پرونده شکایت آموزش و پرورش شدند.

این مقام مسئول در این فیلم در جواب اعتراض اولیای دانش آموزان می گوید که «آموزش و پرورش قصد ماله کشی ندارد و خود شاکی پرونده است».

 

تجاوز ناظم مدرسه پسرانه به 16 پسر دانش آموزش

در پی ادعای مطرح شده مبنی بر تحریک تعدادی از دانش آموزان، توسط یکی از نیروهای آزاد واحدآموزشی مذکور به عمل غیراخلاقی تجاوز، پرونده ای در مراجع قضایی با شکایت والدین و پیگیری مسئولین منطقه تشکیل شده است.

 

مدیر آموزش و پرورش منطقه دو تهران گفت:

در گذشته هیچ گونه شکایت و مراجعه‌ای از سوی دانش آموز یا خانواده به آموزش و پرورش در این خصوص واصل نشده است.

سمت شخص متجاوز در مدرسه پسرانه تهران

وی ادامه داد: این نیروی آزاد شاغل در مدرسه به عنوان معاون انضباطی جذب شده و عمل غیر اخلاقی تجاوز وی در همان ابتدای اعلام خبر با حضور بازرسین، رسیدگی و منجر به تشکیل پرونده قضایی شده و از حضور وی در مدرسه جلوگیری گردیده و همچنین حکم مدیر آموزشگاه غیردولتی به حالت تعلیق درآمده است.

درضمن مقرر گردید با تکمیل پرونده ، این آموزشگاه در شورای نظارت منطقه تصمیم گیری نهایی برای توقف فعالیت این آموزشگاه به عمل آید.

کوهستانی در پایان اظهار کرد: آموزش و پرورش موضوع این تجاوز را به طور جدی پیگیری نموده و در صورت اثبات جرم تجاوز ، از مراجع قضایی انتظار دارد با نامبرده به شدت برخورد شود.

فیلم صحبت پدر و مادر دانش آموزان مورد تجاوز قرار گرفته

در این فیلم صحبت های والدین دانش آموزان مدرسه پسرانه که فرزند آنها مورد تجاوز قرار گرفته است با یکی از مسئولین را مشاهده میکنید .

پرونده آزار جنسی و تجاوز پسران دانش‌آموزان دبیرستانی در غرب تهران با شکایت ،مسئولان اداره آموزش و پرورش از متهم، در دست پیگیری جدی‌تری قرار گرفت.

در فیلمی که اولیای دانش‌آموزان قربانی منتشر کرده اند، معاون آموزش و پرورش منطقه با اولیای خشمگین دانش‌آموزان مشغول مذاکره است و موضوع اذیت و آزار جنسی و تجاوز گروهی بچه ها را تایید می‌کند.

این مقام مسئول، در جمع اولیای خشمگین دانش‌آموزان اعلام می‌کند ما قصد “ماله‌کشی” نداریم و خودمان هم شاکی شده‌ایم و منتظر جوابگویی مقامات قضایی هستیم.

مطالب مرتبط با این نوشته :

تجاوز جنسی سرایدار مدرسه به دختر 12 ساله در ارومیه

فیلم کوتاه تجاوز و تجربه احساس مورد تجاوز قرار گرفتن

نشانه های تجاوز جنسی در کودکان چیست؟

18 نظر

 1. تجاوز چیه مگه میشه به یه کلاس تجاوز کرد طرف به این همه پسر تجاوز کرده بعد اونا هیچ کاری نکردند اونم پسرهای نوجون که ماشالله تو اون سن انقدر وحشی و پرسروصدا میشن نتونستند یه کاری بکنند یا اینکه خودشون رضایت داشتند والا حالا فوقش بشه به یه پسر تجاوز کرد نه این همه خخخ مگه دختر بودند که نتونستند کاری کنند؟

 2. واقعا برام جای سواله که چرا بچه های ۱۵ ۱۶ ساله اونم تو غیر انتفاعی انقد از این مسائل باخبر نباشن
  بابا شما چقد کم عقلید باید بچه ها بدونن که نباید جلوی کسی شلوار رو بکشن پایین
  حداقل اگه کشیدی پایین نزار چیزی بره توش
  لامصب غیر انتفاعی ها خیلی لوس و کم ارزه هستن هیچی بارشون نیست
  خاک تو سرتون

 3. سلام .آنقدر پسر بچها رو لوس و بی عرضه کردید که نمیتونن از عهده خودشون بر بیان بچهای قدیم خیلی ذات دار و مرد خصلت بودن مگر نه از ۳۰ تا بچه ۱۶ تاش این کارو نمی کرد ربطی هم به روان شناسی واین چیزا نداره .مقصر خانواده خودشون هم هستند چرا بچهای روستا این کارا رو نمیکنم.

 4. خداییش روزی چند بار به هممون تجاوز میشه صدامون در نمیاد انوقت ……

 5. وقتی برای استخدام ارگانها بجای گزینش روانشناسانه و علمی به گزینش پارتی رو میارن نتیجه ش میشه این اتفاقات که کم هم نیستند فقط صدای معدودی به گوش میرسد

 6. علیرضا امینی

  واقعا جای تاسف داره که این افراد که مشکلات عمیق روانی و روحی دارند، چطور توسط آموزش و پرورش به کار گرفته میشوند؟! من دانشجو هستم و وقتی به یاد دبیران و مدیران زمان دبیرستان خودم می‌افتم متعجب میشم که اونها چقدر ارزشمند و بزرگوار بودند و اینان؟؟؟!!!

  • کاش ما آدمهااین اصل روفراموش نمیکردیم که ما انسانیم وباخوی حیوانی نباید زندگی کنیم …..دلم گرفت از این اینهمه نامهربانی ها….من خودم معلم پایه ششم هستم سعی میکنم بادانش آموزان مثل یک مادر رفتار کنم روح بلند وارزشمند معلمی رونبایدزیرسوال ببریم

 7. انگار تو کشور این ها در حال تکثیر شدن اند…

 8. دیگه بعضیا حیا رو خوردن آبرو رو قی کردن
  خیلی دلم گرفته آهای کوروش پاشو ببین که ایرانی ها یا بقول معروف نژاد پاک آریایی چی از کار در اومده
  گفتار نیک شده فحاشی کردار نیک شده تجاوز و پندار نیک شده فساد

 9. تمام این اتقاقا بخاطر کمرنگ شدن مساءل معنوی و دینی بین زندگی ادماس. وقتی محرم و نامحرمی دیگه بی معنا بشه . حریم شخصی توسط این شبکه های اجتماعی نشون داده بشه این اتفاقا هم میفته. متاسفانه خنرپیشه ها مون با پوشش افتضاحی که دارن شدن الگوی دختر پسرای ما. بچه هامون سردرگم شدن.

  • د.ست عزیز چرا حرف الکی و بی اساس میزنی؟ اگر اینطوری بود کل جامعه باید اینطوری میبود مال اینه که آموزش درستی داده نشده وقتی طرف تو سن ۱۶سالگی میفهمه چطوری بدنیا میاد همین میشه من ب شخصه خودم تو مدرسه ی راهنمایی جلوی من تعرض شد (کامل نه) به یکی از دوستانم و اون ناظم میدید کاری ندارم خواست ب من هم تعرض کنه ولی من فرار کردم رفتم صاف تو صاف تو چشم مادرم گفتم اون اقا بجه … کدوم یک از حوانان نوحوانان میتونن اینقدر راحت با مادرشون باشن؟ نتیجه؟فرداش ناظم ب بهونه کهولت سن از مدرسه انداختنش بیرون ب شخصهمورد های دیگه ای دیدم الان جوانای ما عقده ای شدن همین جوون۱۸ساله الان با ۱۸ساله اروپایی مقایسه کنی میبینی جقدر عقبه تو اروپا چرا پیشنمیاد («میگم نمیاد کلا ولی ب این وسعت؟؟؟۱۶نفر باهم؟؟؟؟؟؟؟؟) بعد شما بگو بخاطر تلگرام و اینستاگرامه کاری هم نداریم تو … فیلم میفرستاده

   • شما ظاهرا کلا از وضعیت بچه ها و نوجوانی الان کلا بی خبری. گذشت اون زمانیکه طرف ۱۵ یا ۱۶ سالگی متوجه این مسائل میشد دوست عزیز. الان بچه های ابتدایی از من و شما بهتر میدونن این مسائل و خیلی کم هستن بچه هایی که نمی دونن. عاملش کنجکاوی های این دورانه و ابزارشم که در دسترس همه هست. فیلترشکن!!
    اگر این یارو تک تک به بچه ها تجاوز میکرد شاید قابل باور تر بود که بچه ها بی تقصیرن ولی وقتی ۵ یا ۶ نفر تو اتاق بودن اگر واقعا بچه های خوبی بودن همگی با هم پدر ناظم و در میاوردن تا ازین غلطا نکنه نه اینکه بهش پا بدن

  • دوست عزیز، اگر حرف شما درست باشه باید در جوامعی که حجاب ندارن و اصلا حکوت دینی ندارند این مسائل عادی و زیاد باشه که اینطور نیست. ضمن اینکه ظاهراً فرد خاطی از خانواده‌ای مذهبی با سابقه زیاد است.

  • خداییش ؟ تو مملکتی که از آگاه ساختن بچه ها شرم دارن معلومه اینجوری میشه! اصلا شما میگی بد حجابی اینجوری شده…انقدر که میخواین رو حجاب دخترا کار کنین یکم رو حیوان صفتی بعضی از آقایون که با موی دختر دبستانی تحریک میشن کار کنین.

  • خدایی چه ربطی داشت؟

  • یعنی خداوکیلی چه ربطی داشت احمق اینا پسر بودند اینا که دیگه لازم نیست حجاب داشته باشند تا کسی تحریک نشه یا اینکه میخوای چادر سر پسرهای پونزده شونزده ساله هم بکنید؟

 10. سال ۲۰۱۴ هم این اتفاق در تهران افتاده بود چرا رییس اموزش و پرورش میگه برای اولین بار؟!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *