با استفاده از این حرکات ورزشی اندام زنانه فوق العاده داشته باشید

آموزش حرکات ورزشی برای زیبا شدن اندام زنانه, با انجام این حرکات شکم باسن ران ها بازو ها و سینه های خود را خوش فرم کنید

راحتتر ازآنچه که فکر می کنید،می توانید اندامی شگفت انگیز داشته باشید.همیشه خود را گرفتار چاقی در قسمت پایین تنه شکم و باسن می بینید،امروز تمرین و ورزشی کارا برای صاف کردن شکم و همینطور تقویت و تعامل بهتر عضلات .شما با این تمرین های روزانه می توانید هیکلی برازنده پیدا کنید. آماده اید که بدن خود را با تمرینهای پلاتیز pilatesشکل دهید؟شما با ۲۰ دقیقه تمرین و ۳ روز در هفته به مدت ۱ ماه میتوانید تا ۶ اینچ کم کنید.


۱)دور در آسمان
برای ران درونی و بیرونی -باسن

 

با کمک دستانتان پشت سر و گردنتان را کمی بالا بگیرید عضلات شکم را منقبض کنید و دو پا را تا ۵ اینچ از سطح زمین بلند کرده و پای چپ تا راست به سوی آسمان ۴ بار جهت عقربه های ساعت و ۴بار خلاف عقربه های ساعت دوربزنید .کل حرکت را برای پای راست نیز انجام دهید.

۲)شیب تخت
برای ماهیچه سه سر دوسر-قفسه سینه-باسن

 

بصورت نشسته پا به جلو و دستها روی زمین کمی پشت کمر همانند عکس قرار دهید.انگشتها رو به جلو و هر دو پا صاف .با فشار دادن پاشنه و کف دست به زمین ،عضلات شکم و باسن منقبض ،باسن به سمت بالا ببرید بطوریکه تشکیل یک شیب مستقیم از سر تا پا را بدهد.به جلو نگاه کنید شانه ه ها را منقبض کنید.۴بار تکرار کنید.برای سمت راست بدن هم همینطور.

حتما بخوانید :  خوراکی برای بزرگ شدن سینه چی بخوریم؟ روش افزایش سایز سینه

۳)
برای ماهیچه سه سر دوسر-پشت و پهلوها

 

زانو بزنید دو دست را به صورت صاف و به اندازه عرض شانه باز کنید،پای چپ خم شود و به صورت قائم باشد سپس پای راست را خم کنید و همینطور سرتان را خم کنید مثل اینکه بخواهید زانویتان را به دماغتان بزنید و دوباره سر را صاف و پاها را صاف کنید طوریکه پشت صاف بگیرید این کار را ۸ ار انجام دهید.همینطور برای پای چپتان.

۴)شیرجه قو
برای ماهیچه سه سر-شانه ها -کمر-امتداد عضلات شکم-قفسه سینه

 

روی شکم خود لم دهید دستها را با بکشید و هم پاها و هم دستهایتان را حدود ۶ اینچ از زمین فاصله دهید.دستهایتان را به صورت دورانی در کنار تا جلویتان دایره بزنید یکبار بعد ریلکس کنید و دوباره حرکت را تکرار کنید این کار را تا ۸ بار تکرار کنید.

۵)شیب پهلو
برای ماهیچه سه سر-دو سر-باسن و دور کمر

در سمت راست خود روی دست قائم شده خود لم دهید دست چپ را قائم به سمت بالا می بریم و بعد باسن خود را بلند کنید تا بدنتان به شکل یک خط راست از سر تا پا شکل گیرد.سپس بازوی چپ را به سمت بالا و پایین ببریید سمت دیگر بدن هم به همین شکل.

۶)
برای ماهیچه سه سر-عضلات پایین شکم-درونی ران-باسن

 

نشسته پا به جلو در حالیکه عضلات شکم منقبض است بالا تنه را به سمت عقب ببرید دستتان را به هم قفل کنید به جز انگشت سبابه مثل تفنگ و پاها را به سمت بالا و پایین چپ و راست دور بزنید و دستتان را عکس جهت پاها ببرید تا ۴ حلقه کامل بزنید.۴ بار تکرار کنید.

زیبـــا شـــو دات کام

حتما بخوانید :  حرکات ساده ورزشی برای کارمندان پشت میز در محیط کار

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.
مطالب بیشتر درباره
داغ ترینها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *