آشنایی با مناطق دیدنی ونیز ایتالیا و تفریحاتی که نباید از دست بدهید

عکس مکان های دیدنی ونیز ایتالیا و مکان های دیدنی ونیز ایتالیا کجاست؟

آشنایی با مناطق دیدنی ونیز ایتالیا و تفریحاتی که نباید از دست بدهید

در این مطلب از جاذبه های گردشگری ونیز برایتان می گوییم و سری می زنیم به مناطق دیدنی ونیز که بازدیدشان را در سفر به این شهر زیبا نباید از دست داد. ونیز، جواهر ایتالیا، که سابقا ایالتی جدا و قدرتمند بود، یک گریز عاشقانه است. میراث های تاریخی بیشمار، بناهای یادبود با معماری فوق العاده و تنوع فعالیتهای سرگرم کننده، سفری فراموش نشدنی را برایتان رقم خواهد زد. اینجا چیزهای زیادی برای کشف کردن وجود دارد و ما در شمارشی معکوس آن ها را به شما معرفی می کنیم تا در سفر و یا همراهی با تور ایتالیا از بازدیدشان غافل نشوید.
ونیز ایتالیا

10. پل ها را بگردید

از آنجا که شهر شبکه ای از کانالها را در خود دارد، ساختمان ها و پیاده روها با پل ها به هم وصل شده اند. و این پلها به تنهایی اثر هنری و یکی از جاذبه های گردشگری ونیز محسوب می شوند. پلهای ونیز با جزئیات فراوان، استایل ها و سایزهای متفاوت، بخشی از نمادهای شهرند.

چه چیزی را ببینیم؟

در میان محبوبترین پل ها، ریالتو، اسکالزی، دل آکادمیا، کُستیتوتسیونه، پل آه و پلهای دیگری قرار دارند.

پل های تاریخی ونیز

9. ماهیهایی را بخورید که تا به حال ندیده اید

تالاب ونیز برای قرنها تعداد بیشماری ماهی را در خود نگه داشته است. علاوه بر اینها، آب با ونیز به خوبی آشناست. خود بازار ماهی ، تجربه ای فراموش نشدنی است؛ جایی که آبزیانی را می بینید که قبلا حتی درموردشان نشنیده بودید.

و مکان های گردشگری ونیز ایتالیا و مکان های تفریحی ونیز و مکان های توریستی ونیز و مکان معروف ونیز و مکان های زیبای ونیز

چرا باید این کار را انجام دهیم؟

در بازارهای ریالتو و کیوجا ماهی را پیدا کنید که قبلا امتحان نکرده اید. این معتبرترین تجربه ونیزی است.

بازار ماهی ونیز

8. قصر دوک ها

بازدید از این قصر را که یکی از مناطق دیدنی ونیز است، به هیچ عنوان از دست ندهید. در این قصر، دیدنیهای زیادی وجود دارد. بازدیدکنندگان، معماری بی نقص، نماهای داخلی و نمایشگاهها را تحسین می کنند. موزه، اطلاعات و بینشی از یکی از موثرترین شهرهای تاریخ را در اختیارتان قرار می دهد. به علاوه ی تصمیمات مهمی که در اینجا شکل گرفتند و تصویب شدند. مسافران کنجکاو می توانند راهنمای توری استخدام کنند که آنها را به تور Secret Itineraries ببرد.

چرا باید به آنجا برویم؟

شگفتی دنیای معماری، فوق العاده به لحاظ تاریخی و یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری ونیز و مناطق دیدنی ونیز. به علاوه اینکه این مشخصه نمادین ونیز از قرن 14 میلادی محل اقامت دوک ونیز (بالاترین مقام جمهوری ونیز) بوده است.

قصر دوک ها

7. در کارناوال ونیز شرکت کنید

این فستیوال رنگی روز قبل از چهارشنبه خاکستر اتفاق می افتد. ریشه های آن به سال 1162 برمی گردد. نقابهای ونیزی از مشخصه های این کارناوال هستند که بسیاری از گروههای نمایشی را نیز به حضور در آن جذب می کنند. آدمهای زیادی از سرتاسر دنیا برای دیدن این فستیوال و شرکت در آن به ونیز می آیند.

چرا باید به آنجا برویم؟

این فستیوال با ظرافت، تاریخی و عجیب و غریب روزی کامل و هیجان انگیز برایتان رقم می زند و احساس فردی را به شما می دهد که انگار از یک رمان تاریخی بیرون آمده است.

کارناوال ونیز

6. سن جورجیو ماگیور را ببینید

سن جورجیو ماگیور یکی از مناطق دیدنی ونیز است. جزیره ای کوچک با قلعه های تاریخی که در فاصله های دور سربرآورده اند. این جزیره که در جنوب جزیره اصلی قرار دارد، شبیه یک آبادی بسیاری قشنگ در وسط دریاست. کلیسای سن جورجیو ماگیور نماد اصلی جزیره و شاهکاری از پالادیوست.

چرا باید به آنجا برویم؟

در جزیره یک تئاتر، کتابخانه و مرکز هنری قرار دارد که آن را به یک پاتوق فرهنگی تبدیل کرده است.

سن جورجیو ماگیور

5. شبیه یک ونیزی بخورید و بیاشامید!

شما عادت کردید که میدانهای بزرگ، کلیساها و قلعه ها را ببینید. ولی، خیابانهای باریک، کافه های کوچک متعدد، میخانه ها و رستورانهایی در تمام گوشه های مخفی شهر وجود دارند. و همانطور که می دانید ایتالیایی ها در آشپزی خود بسیار تبحر دارند!

چه چیزی بخوریم و بیاشامیم؟

محصولات محلی ونیزی معروف ombra و spritz هستند. اینها مشروبات الکی سرحال آوری هستند که روز شلوغ شما را روشن تر می کنند. Rixoto de gò یا Sarde را در غذاهای سنتی ونیزی امتحان کنید.

رستوران های ونیز

4. گرند کانال را ببینید

این دالان اصلی ونیز با ترافیک آبی، در کل شهر کشیده شده است. می توانید این کانال 3800 m معادل 12467 ftرا توسط اتوبوسهای آبی، تاکسی های آبی و کرجی ها، حمل و نقل محبوب توریستها، بپیمائید. خانه های ساحل گرند کانال که زیبایی شهر را به رخ میکشند، از قرن 13 تا قرن 18 ساخته شدند؛ هنگامی که این کانال توسط خانواده های ثروتمند ونیزی اداره می شد.

چرا باید به آنجا برویم؟

کانال، در واقع، استایل بی نقص و اتمسفر ونیز زیبا را منعکس می کند. و آنقدر طولانیست که از فضا هم دیده می شود!

کانال ونیز ایتالیا

3. سوار یک کرجی شوید

کانال ها، که همانند خیابانها خدمات رسانی می کنند، نمادی هستند که به بهترین شکل ممکن شهر را تشریح می کنند. گرفتن یک تور با این کرجی ها یکی از کارهائیست که یک بار باید انجامش دهید، زیرا به شما اجازه می دهد به همان اندازه که سبک زندگی ونیزی را تجربه می کنید، معماری شهر را نیز تحسین کنید. آژانسها تورهای متعددی با این کرجی ها را سفارش می دهند که به صورت آنلاین می توانید یکی از آنها را رزرو کنید. بعضی ها حتی یک کرجی ران آواز خوان نیز دارند.

چرا باید این کار را انجام دهیم؟

رفتن در گرند کانال یک امر واجب است، زیرا این کانال، کانال اصلی در کل ونیز است. همچنین بسته به نوع تور، کرجی ران، شما را به مناطق کمتر دیده شده ای می برد که البته زیبایی آنها کمتر از زیبایی دیگر گوشه های شهر نخواهد بود.

کانال ونیز

2. شهر را از برج کلیسا ببینید

بلندترین برج ونیز 99 متر (325 فوت) بالاتر از سطح زمین، بهترین چشم اندازها را در اختیارتان قرار می دهد. در قرن 9 ساخته شده است ولی، بعد از ویرانی، در اوایل قرن 20 دوباره ساخته شد.

چرا باید به آنجا برویم؟

مناظر را تحسین کنید امروزه توریستها می توانند از آسانسور استفاده کنند و به چشم اندازی برسند که رشته کوههای دولومیتی را در افقی دور نشان می دهند.

برج کلیسا ونیز

1. کلیسای جامع سنت مارک را ببینید

شاهکاری واقعی که در قرن 12 ساخته شده، تعداد بیشماری مجسمه مرمرین، ستونها، طراحی خیره کننده و مجموعه ای سرشار از آثار هنری را به عکس می کشد. همیشه شلوغ است و صفها طولانی اند. طراحیهای داخلی اش شامل سنگ مرمر و طلا هستند، چیزی که هیچ جای دیگری نخواهید دید.

چرا باید به آنجا برویم؟

یک کار خارق العاده معماری که ثروت ونیز و تاریخ غنی آن را به رخ می کشد.

کلیسای جامع سنت مارک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *