ایران وی | اخبار و عکس بازیگران، آهنگ، مد، روانشناسی

علائم و نشانه های خیانت همسر چیست؟ از کجا بفهمیم زن یا شوهر ما به ما خیانت می کند

از کجا بفهمیم که همسرمان به ما خیانت می کند؟

واژه‌ای که هیچ مرد یا زن متاهلی نه انتظار شنیدنش را دارد و نه دوست دارد به گوشش بخورد. بااینکه ۹۰ درصد از افرادیکه در یک تحقیق شرکت کرده بودند اعتقاد داشتند که «خیانت» کار درستی نیست اما هر روز آمار خیانت در همه جای دنیا در حال افزایش است

 

بهتر است پیش از هر تصمیمی به چند نشانه که می‌تواند احتمال خیانت همسرتان را افزایش دهد، دقت کنید و به یاد داشته باشید ممکن است در شرایطی،همه این نشانه‌ها وجود داشته باشد اما همه چیز از سوء‌تفاهمی ساده سرچشمه بگیرد و خیانتی وجود نداشته باشد. پس حتی با وجود این نشانه‌ها هم هیچ وقت صد درصد نتیجه‌گیری نکنید!

علامت و نشانه خیانت همسر

۱ ـ وقتی همسرتان ساعت‌های کمتری را نسبت به گذشته در خانه صرف می‌کند، در حالی که مسئولیت‌هایش در محیط کار تغییری نکرده و دلیلی منطقی برای این تغییر ندارد.

۲ ـ وقتی بارها بر سر مسائل جزئی با شما جر و بحث می‌کند و شما فهمیده‌اید او از این مشاجره‌ها برای خروج از خانه و بیرون ماندن تا دیروقت استفاده می‌کند.

 

۳ ـ وقتی آدم‌هایی که کاملا به آنها اعتماد دارید، بارها به شما هشدار می‌دهند که همسرتان به شما خیانت می‌کند و حاضرند دلایلی برای ادعایشان ارائه کنند.

۴ ـ وقتی همسرتان با این بهانه که برای ارتباط زناشویی متعارف با شما زیادی خسته است، از برقراری رابطه پرهیز می‌کند و این ماجرا بارها تکرار می‌شود.

۵ ـ وقتی هفته‌ای یکی دو بار دم غروب به شما زنگ می‌زند و می‌گوید به دلیل برخی مشکلات کاری امشب نمی‌تواند به خانه برگردد در حالی که می‌دانید ساعت کار او تا ۴ عصر بیشتر نیست.

۶ ـ وقتی فاکتور هزینه اقامت در هتل یا رسید پرداخت هزینه غذا در رستورانی را در جیب شوهرتان پیدا می‌کنید، در حالی که تا به حال شما را به آنجا نبرده است.

۷ ـ وقتی اصرار دارد وظایف مشترک زندگی زناشویی را جداگانه و بدون شراکت با شما انجام دهد، مثلا رخت‌هایش را جدا از رخت‌های دیگران به اتوشویی بدهد یا پافشاری می‌کند حتی مسیر مشترک اداره‌های‌تان را جداگانه بروید.

۸ ـ وقتی حاضر نیست فیش حقوقی‌اش را به شما نشان دهد و با وجود داشتن درآمدی معقول هنوز نیمه ماه نرسیده، حسابش خالی می‌شود.

علائم و نشانه های خیانت همسر چیست؟

۹ ـ وقتی در تلفن همراهش، پیامک‌هایی می‌بینید که مضمونی عاشقانه دارد و به شماره تلفن همراه فرستاده نشده‌ است، حتی اگر نام گیرنده پیام‌ها مردانه یا زنانه باشد.

۱۰ ـ وقتی حریم خصوصی‌اش را افزایش می‌دهد، یعنی به شما اجازه نمی‌دهد قبض‌هایش را ببینید، به محض نزدیک شدنتان به رایانه صفحه ایمیلش را می‌بندد یا اجازه نمی‌دهد به تلفن همراهش دست بزنید و تماس‌هایش را در دستشویی یا حمام یا خارج ازخانه پاسخ می‌دهد.

۱۱ ـ وقتی ناگهان بی‌نظم می‌شود، بموقع سر قرارهایش با شما حاضر نمی‌شود و به قول‌هایی که به شما داده عمل نمی‌کند.

۱۲ ـ وقتی هر بار موضوع بحثتان در خانه، خیانت همسران است او بدون متهم شدن، رفتاری دفاعی به خود می‌گیرد و خشمگین می‌شود.

۱۳ ـ وقتی حس می‌کنید فاصله شما و او زیاد شده و حوصله گفت‌وگو کردن با شما را ندارد.
۱۴ ـ وقتی تا پاسی از شب پای رایانه‌اش نشسته و با غریبه‌ای چت می‌کند، اما صبح حافظه مسنجر کاملا پاک شده است.

۱۵ ـ وقتی از بودن کنار شما احساس راحتی نمی‌کند و عصبی به نظر می‌رسد یا مایل نیست حتی لمسش کنید.

۶ نکته برای جلوگیری از خیانت
۱٫ دیوارها و پنجره های رابطه تان را بطور مناسب حفاظت کنید. پنجره های رابطه تان را باز نگه دارید ولی برای کسانی که می توانند ازدواج شما را تهدید کنند دیوارهای حریم خصوصی قرار دهید.

۲٫ کار می تواند یک منطقه ی خطر باشد.در محیط کار با یک شخص خاص همیشه ناهار نخورید یا در وقت استراحت همیشه با یک شخص مشخص قهوه نخورید. هنگامی که شما با یک همکار سفر می کنید، تا حد امکان او را در اتاق عمومی ملاقات کنید .

۳٫ از صمیمیت عاطفی با افراد جذابی که ممکن است شما را متعهد به آن رابطه کند اجتناب کنید. در برابر میل کمک به شخصی که قلبش برای شما می تپد و آن را برای شما ابراز می کند مقاومت کنید.

۴٫ با بحث کردن در مورد مسائل مربوط به رابطه در خانه از ازدواجتان حفاظت کنید. اگر شما نیاز به صحبت کردن با شخص دیگری در مورد ازدواجتان دارید، مطمئن شوید که آن شخص دوستدار رابطه و ازدواج شماست. اگر دوستتان ازدواج شما را بی اعتبار و کم ارزش خواند، با چیزی مثبت در مورد روابط خود به او پاسخ دهد.

۵. وقتی با دوستان اینترنتی تان آنلاین در تماسید، روابطتان را گسترش ندهید. در مورد دوستان اینترنتی تان با همسرتان صحبت کنید و اگر علاقه مند بود ایمیلتان را به او نشان دهید.از شریک زندگی خود دعوت کنید که به گروه مکاتبات اینترنتی شما بپیوندد تا دوستان اینترنتی تان در مورد شما فکر اشتباهی نکنند.

۶٫  اطمینان حاصل کنید که شبکه های اجتماعی شما از ازدواجتان حمایت می کنند. اطرافتان را با دوستانی که از ازدواجشان خوشحال و راضی هستند پر کنید و کسانی که مخالف ازدواج هستند را از خود دور نگه دارید.
منبع:دلگرم
6 نفر تاکنون در مورد این مطلب نظر داده اند

NAZANIN در تاریخ: اردیبهشت ۱۳۹۵ گفته است:
ساعت ۱۰:۴۳

سلام وخسته نباشید
نکات جالبی رو مطرح کردید اما من هنوز به مرحله ازدواج نرسیدم و نامرد دارم و گاهی اوقات توی مسنجر با ههم صحبت می کنیم مدتی است که خاموش است و من نمی دانم با شخص دیگری چت می کند یا نه ، می توانید توی این مورد مرا یاری کنید ؟ ممنون می شم که راه و روش کار رو به من آموزش بدید تا نامزدم رو از دست ندم .
با تشکر نازنین

noname در تاریخ: بهمن ۱۳۹۵ گفته است:
ساعت ۰۲:۲۲

فقط یه چیز بگم و برم….
اعتماد مرد…*
دیگه وفاداری معنی نداره….*
مخصوصا دخترا که دیگه شورشو در آوردن….*
خیلی راحت با غریبه حرف میزنن…..*
حتی یکیشون که خیلی دوسش داشتم یه بار بین حرفاش گفت من کلا با پسرا راحت ترم تا با دخترا…*
از اون موقع خوب شناختمش…*
یا علی
به کسی اعتماد نکن…*
همین…*

علی در تاریخ: بهمن ۱۳۹۵ گفته است:
ساعت ۱۰:۳۵

جوری نوشتید که انگار فقط مردا خیانت میکننو زنا اصلا خیانت نمیکنن

هرمان در تاریخ: بهمن ۱۳۹۵ گفته است:
ساعت ۱۷:۴۳

اشتباه است چون متاسفانه خیانت در این روزگار بیشتر درزنان مردان ۴۵سال به بالا وخصوصا زنان ومردان بیسواد بیشتر شده متاسفانه امروز من شاهد خیانتی زنی بو دم که شوهرش آسیب جدی ازروزگار دیده ونمیداند چگونه این ماجرا را حضم کند

نازیلا در تاریخ: اسفند ۱۳۹۵ گفته است:
ساعت ۱۱:۱۳

هیچ زنی خاین نمیشه مگه شوهرش بی صفت وبی غیرت باشه قلب زن ازابتداجایگاه فقط یک مرده امااگه اون مردنااامردازآب دربیادوبره خیانت کنه وازنظرعاطفی برازنش کم بزاره طبیعتا زن هم فکرخیانت ب سرش میزنه مرداتواین مملکت میتونن راحت زن صیغه کنن یادوست بگیرن یااصلاچندزن داشته باشن زنم حق اعتراض نداره بایدبسوزه بسازه چرامردابرای ارضای نفسانی هرکاری دلشون بخوادمیتونن بکنن امازن نه مگه زن احساس وغریزه نداره؟! وقتی ماه هاست شوهرش بادیگری رابطه برقرارمیکنه وسمت زنش نمیادزن حق نداره مثل اون بشه؟ چقدرتحمل کنه ضربه عاطفی وناخواسته شدن رو درحالی که شایدبه لحاظ ظاهری صدبارازرقیبش زیباتروشیک تره. متاسفم که این رومیگم اما۹۰درصدمرداشهوتران وبی وفاهستن هوس که به سرشون بزنه قیدتعهداتشونم میزنن اگه یه آمارازدادگاههای خانواده بگیریدمیفهمید

مریم در تاریخ: اسفند ۱۳۹۵ گفته است:
ساعت ۲۱:۴۹

سلام شوهرم خیلی دوس داره خونه پسر عموش بره ک اون یه خواهر داره ک طلاق گرفته و خیلی با عشوه حرف میزنه منم شکاک هستم زن هستم بدم میاد انقد علاقه داره بره پیش پسرعموش آیا این رفتار شوهرم طبیعیه؟چیکارکنم؟وقتی هم میگم چ خبره نمیخاد بری باز میره..لطفا کمکم کنید زندگیمو خیلی دوس دارم اما چون مردا شهوتران میشن میترسم با دختر عموش وارد یه رابطه یا احساس بشه

نام:
ایمیل:
توضیحات:

تاریخ : ۱۸ بهمن ۱۳۹۳

بازدید : بازدید : 28,844

دسته بندی:
همسرداری

@ تمامی حقوق برای صاحب سایت ایران وی محفوظ است .

کپی برداری از مطالب این سایت ، به هر نحوی بدون کسب اجازه از مدیر سایت ممنوع می باشد.