ایران وی | اخبار و عکس بازیگران، آهنگ، مد، روانشناسی

تاریخ : ۳۱ فروردین ۱۳۹۴    بازدید : 7,334   ۱۵ دیدگاه

چرا هیشکی منو دوست نداره چرا هیچ دختری منو دوست نداره چرا هیچ پسری منو دوست نداره چرا دوست پسرم دوستم نداره چرا دخترا منو دوست ندارن

 

آیا مدام این جمله را در ذهن خود تکرار می کنید که کسی شما را دوست ندارد؟ آیا احساس پوچی می کنید ؟ آیا احساس می کنید در این دنیا تنها هستید ?اگر در ذهن خود مدام این جمله را تکرار می کنید : ” من به درد هیچ کاری نمی خورم ، برای همینکسی مرا دوست ندارد ” ، ” چرا کسی مرا دوست ندارد ” آیا مدام خود را با موفقیت های هم سن و سالان تان مقایسه می کنید ؟ آیا می دانید در پس این جمله : ” کسی مرا دوست ندارد ” یک ضعف بزرگ نهفته است در ابتدا خبر از این موضوع می دهد که شما اعتماد به نفس پائینی دارید که با هر برخورد و یا سخنی نا امید می شود . شما هر بار که این جمله را در ذهن خود تکرار می کنید :” او مرا دوست ندارد” یا اینکه ” من برای کسی اهمیت ندارم ” تبعات منفی بسیاری بر روی ذهن شما دارد.


فراموش نکنید سایرین شما را از روی برخورد ظاهری تان می شناسند ، از حالت روحی ، فکری و ذهنی تان . اگر هنگامی که به شخص دیگری می رسید بگوئید تنها هستم یا اینکه کسی مرا دوست ندارد ، صحبت های شما افکار منفی را به فرد مقابل القا می کند و مطمئن باشید کسانی که با شما در ارتباط هستند به سادگی این موضوع را درک می کنند و با خود می گویند حتما او یک عیبی دارد که کسی او را دوست ندارد و از او دوری می کنند و او هم از شما دوری می کند .

هر شخص اشتباهات و کیفیت های مخصوص به خود را دارد که او را تبدیل به فردی واحد می کند .

همچنین بخوانید :  چکار کنم شوهرم عاشقم بشه و دوستم داشته باشه؟

چرا خود را باور ندارید ؟ آیا می دانید بسیاری از افرادی که حتی مقام، تحصیلات و یا خیلی از امتیازات شما را ندارند به دلیل اینکه خود باوریشان بالاتر می باشدبه سادگی موفق می شوند.

اگر این موضوع تا این حد برای شما مهم است باید گفت که بزرگترین اشتباه زندگی تان را مرتکب شده اید . زیرا این احساس زجر آور است و اینکه مفید نیستید و کسی شما را دوست ندارد به شدت مخرب استبرای رهایی از این حس باید اعتماد به نفس خود را تقویت کنید .

اگر با کمبود اعتماد به نفس به دلیل شکل ظاهریتان ، شرایط مالی ، خانوادگی و … مواجه هستید ، این موضوع را فراموش کنید .

به باورهای مثبت و افکار سازنده فکر کنید تا اتفاقات خوب برای تان پیش آید و در غیر این صورت نیروهای منفی را جذب می کنید و به همان صورت در زندگی تان بازخورد پیدا می کند . مطمئن باشید هزاران نفر در این دنیا و یا حتی در شهری که شما زندگی می کنید با این مشکلات سر به گریبان هستند فقط به دلیل اینکه خود را باور دارند می توانند با تمام مشکلاتشان کنار بیایند و مشکلات را از سر راه خود بردارند .

برگرفته از سایت سیمرغ

داغ ترین های امروز

۱۵ پاسخ به چرا هیچکس منو دوست نداره؟

مزگان در تاریخ: خرداد ۱۳۹۴ گفته است:

سلام بچه ها چرا من همیشه فکر میکنم کسی دوسم ندار حتی خواهرم داداشم من جونم برا داداشم درمیاد ازموقعی که ازدواج کردش فاصله بینمون انداخت چیکار کنم این چه کاری هیچ کسی هم تو زندگی غمگین من نیس

رز در تاریخ: آذر ۱۳۹۴ گفته است:

مژگان جان منم مشکل تو رو دارم و گاهی اوقات احساس میکنم کسی دوستم نداره، تنها راه حلش اینه که اونقدر وقتتو با کار خوب و دوستای خوب پر کنی که جایی برای کار بد و فکر بد نمونه. سعی خودتو درگیر ورزش و فعالیتهای بدنی کنی و خیلی به اینکه کسی دوست نداره فکر نکنی، میدونم سخته و اذیت میشه ولی اینو در نظر داشته باش اگه شرایطت از ١٠ نفر بدتر باشه از ٢٠ نفرم بهتره، شاید خواهر یا برادرتم دغدغه های خودشونو دارم که تو بی اطلاعی خودتو دست کم نگیر اگه میتونی با یه روانشناس خانم صحبت کن امیدوارم حالت بهتر شه

Sanaz در تاریخ: دی ۱۳۹۴ گفته است:

سلام من ۱۷ سالمه و خیلی تنهام تو مدرسه خیلی خیلی تنهام دخترنازو تو دل برویی هستم همه هم بهم میگن اما نمیدونم چرا ایقد تنهام همه از من بدشون میاد خودمم نمیدونم چرا مشکلم چیه!!!همیشه میگم کاش منم یه دوست دارم تو مدرسه به اونی ک ن قیافه داره ن چیزی بهش بیشتر اهمیت میدن تا من حتی اونو بیشتر دوست دارن!!!

علی در تاریخ: دی ۱۳۹۴ گفته است:

سلام به همگی
به نظر من انسان اول باید خودش ، خودشو دوست داشته باشه !
خودش عاشق خودش باشه و اگه برتریهای ظاهری نداشته باشه ، اگه یه کارهایی رو نتونه انجام بده ، بازم یه کاری هست که اون کارو بهتر از همه انجام میده !
انسان اگه خودشو بشناسه و از قدرت خودش برا پیشرفت زندگیش استفاده کنه ، هیچوقت تنها و بی اعتماد به خودش نمیشه البته قبول دارم بعضی مواقع شرایط سخته !!!

Ali در تاریخ: بهمن ۱۳۹۴ گفته است:

Heeeeey

ناشناس در تاریخ: فروردین ۱۳۹۵ گفته است:

به جهنم که فکر کنن یه مشکلی دارم
آره اصلا من سراسر مشکل و ایرادم هیچکسم دوسم نداره
به درک.

تقلبی در تاریخ: فروردین ۱۳۹۵ گفته است:

سلام با تلقین و تکرار یه سری کلمات چیزی تو دنیای واقعی عوض نمیشه-اینکه بگن به خودت تلقین کن دوست داشتنی هستی و …یه تعداد خیلی کمی از ادما اینجورین -یعنی اینجوری بدنیا میان فلاسفه قدیم میگفتن یه سری هاله انرژی منفی اطراف بعضی از مردم هست که باعث میشه دیگران نخوان بهشون نزدیک بشن-یکم خرافات بنظر میرسه اما به حقیقت نزدیک تره من خودم پیش چند تا مشاور رفتم کسی اعتراف نکرده که نمیتونه درستش کنه اما واقعا نتونستن درستش کنن دوست داشتن و دوست داشته شدن یه نیازه نمیشه از نیاز دست کشید مثل این میمونه که بخوای از اب خوردن دست بکشی من تقریبا از ۱۶ سالگی متوجه این قضیه تو خودم شدم الان تقریبا ۲۶ سالمه خیلی وقتا از تنهایی با خودم حرف میزنم این حالت دوست نداشتنی بودن یه ذهن فوق العاده مقایسه گر بوجود میاره همیشه خودتون رو با دیگران مقایسه میکنید-نه دوست من تو مشکلی نداری اما اینکه کسی دوست نداره عین حقیقنه واقعا ارزوم بود که بتونم بهت امید بدم اما خودم از هر راهی بگی تلاش کردم نشده که نشده-یادمه بدک فوتبال بازی نمیکردم من یه طرف میموندم تو یه بار ۸۰۰ تا روپایی میزدم و ۷ نفر باهم نمیتونستن اونقدر بزنن ولی بازم تو فوتبال بازیم نمیدادن-کم کم تمام اعتماد بنفس ادم از بین میره افسرده میشی -از ته قلبم دوس دارم که مشکلت بر طرف بشه-ارزوی موفقیت…

Hossin در تاریخ: تیر ۱۳۹۵ گفته است:

سلام
من یه پسر ۱۷ ساله هستم لاغرم و برای همین هم فکر می کنم هیچ کس منو دوست نداره
و این و تا به حالا به کسی نگفتم
و الان هم این و می نویسم فکر می کنم شما ها دارید به من می خندید
من وقتی با کسی رو به رو میشم و از او خدا حافظی می کنم و راه می افتم فکر می کنم پا هایم سنگین هستن و نمی تونم راه برم
همش دارم به خود کشی فکر می کنم
حتی از دیدن خودمم تو آینه خجالت می کشم
حالا میشه شما به من کمک کنید

شیوا در تاریخ: شهریور ۱۳۹۵ گفته است:

منم امروز این سوال ب ذهنم رسید ک چرا کسی منو دوستنداره
یکم ک فکر کردم ب این نتیجه رسیدم مگه من خودم خودمو دوسدارم ,!؟باید اعتراف کن یه ادم معمولیم,بی انگیزم,میتونستم بهتر از این باشم ولی برای خودم زیاد زحمت نکشیدم
خواستم بگم ب خودتون اهمیت بدید ,اون وقت نظرتون نسبت ب این موضوع تغییر میکنه
برای همتون ارزوی بهتر شدن,موفق شدن ,میکنم

مهمه؟ در تاریخ: مهر ۱۳۹۵ گفته است:

من کلا تنهام سنیم ندارم ۱۴ سالمه ولی هیچکی اصن حوصلمو نداره وقتی حرف میزنم هنه اعصبانی میشن همه ازم دور میشن حتی مادر،پدر،دوستام هیچکی حوصله نداره ولی اگ اونا کسیو بخوان ک باهاش حرف بزنن همیشه هستم ک دلداریشون بدم اخه انصافه؟مگ من چ گناهی کردم؟زشتم نیستم ولی خب خوشگلم نیستم ولی هیچ دوستی ندارم خسته شدم دیگه من ب کسی حتی حرفیم نمیزنم ولی بازم هیچکی منو نمیخواد

زهرا در تاریخ: خرداد ۱۳۹۶ گفته است:

سلام منم تنهام و هیچکس دوسم نداره و با اینکه برنامه ریزی میکنم مهارتهامو بیشتر کنم اما بازم تو کارم گره میوفته و اون اتفاق خوبی ک فکرشو میکنم نمیوفته.
به چیزای خوب ک فکر میکنم برعکسش اتفاق میوفته.

majid در تاریخ: خرداد ۱۳۹۶ گفته است:

سلام من هیفده سالمه و هم خیلی خوشگلم هم خیلی خوش اندامم هم خیلی خوش لباس و خوشتیپم اما تنهام و هیچ کسی دوسم نداره…همه بهم میگن خوشگل و خوش اندام و خوش لباسم اما هیچ دوستی ندارم٬تنها دوستم گوشیمه.
داداشام همه یه عالمه رفیق دارن ولی من حتا یه رفیق هم ندارم:))همیشه به مامان بابام و به داداشام میگم که دارم با دوستام میرم بیرون اما تنها میرم:((تنهایی میرم تو پارک قدم میزنم و میرم قهوه خونه قلیون میکشم.
تو مدرسه هیچ دوستی نداشتم همیشه افسرده میشدم وقتی میرفتم مدرسه.
خیلی مهربونم خیلی پایه و باحال و جالبم ولی نمیدونم چرا هیچ دوستی ندارم.
به همه خوبی میکنم ولی هیچ کسی به من خوبی نمیکنه.
به هرکی هم خوبی میکنم ازم سو استفاده میکنه.
حتا دیدم که اونایی که خیلی سنگ دل هستن یه عالمه رفیق دارن ولی من هیچ کسی رو ندارم.
تو خونواده هم کسی با من حرف نمیزنه.
همه تو خونواده جمع میشن کنار هم با هم میگن میخندن ولی من همیشه تنهایی تو اتاق میشینم.
هم خوشگلم هم خوش اندام هم خوش لباس و خوش تیپ هم سفید هم ورزشکار هم پر حرف هم باجنبه هم خیلی پایه هم جالب ولی هیچ دوستی ندارم نمیدونمم چرا:((ایا خدا میخواد منو عذاب بده یا من ساخته شدم که تنها زندگی کنم و تنها هم از دنیا برم.

علی در تاریخ: تیر ۱۳۹۶ گفته است:

شما میگید تلاش کن تا موفق بشی ولی وقتی از همه طرف درا ب روت بسته میشه چی وقتی نمیتونی هیچ کاری بکنی چی
تو دنیای امروز فقط کسایی دوسداشتنین ک واسه طرف مقابل سود داشته باشن الکی خودتونو گول نزنید

ارمان در تاریخ: شهریور ۱۳۹۶ گفته است:

سلام منم ارمانم خیلی وقته احساس میکنم کسی منو دوست نداره هرکاری کردم ولی نشود چیکار کنم دارم دیونه میشم

Vares در تاریخ: مهر ۱۳۹۶ گفته است:

باید صبر داشت…

نام:
ایمیل:
توضیحات:

جدیدترین مطالب سایت

@ تمامی حقوق برای صاحب سایت ایران وی محفوظ است .

کپی برداری از مطالب این سایت ، به هر نحوی بدون کسب اجازه از مدیر سایت ممنوع می باشد.