خانه / سرگرمی / طالع بینی / ازدواج / طالع بینی ازدواج مرد اسفند با زنان متولد ماه های دیگر

طالع بینی ازدواج مرد اسفند با زنان متولد ماه های دیگر

طالع بینی ازدواج با مرد متولد اسفند ماه, طالع بینی ازدواج مرد اسفندی و اصلی ترین خصوصیات شخصیت آنها

پیوند زناشویی اسفند با سایر ماه ها

اسفند با فروردین : ( متوسط ) با مشکل مواجه است ممکن است پیوند خوبی باشد
اسفند با اردیبهشت : ( خوب ) اشخاصی تو دار و بسیار محتاط و توانایی سازگاری را دارند
اسفند با خرداد : (بد ) خیال باف و رویاپرداز مرموز و عدم تفاهم با همدیگر
اسفند با تیر : ( بسیار خوب ) پیوندی بسیار خوب همراه عشق و علاقه و با تفاهم کامل
اسفند با مرداد : (خوب ) هماهنگی بسیار مناسب در برآوردن نیازهای عاطفی یکدیگر
اسفند با شهریور : ( خوب ) بسیار با صبر و حوصله هستند که باعث تفاهم در زندگی میشوند
اسفند با مهر : ( بسیار خوب ) پیوندی موفق چون از نظر عاطفی با هم سازگار و هماهنگ هستند
اسفند با آبان : ( بد ) یکی آرمان گرا و عاشق پیشه دیگری با اعتماد به نفس کافی
اسفند با آذر : ( متوسط) یکی با صراحت لهجه و سخنان کنایه آمیز و دیگری بسیار عاطفی میباشد
اسفند با دی : ( متوسط ) یکی اهل حساب و کتاب دیگری احساساتی و عاشق پیشه
اسفند با بهمن : ( خوب ) یکی روشن فکر و اهل منطق دیگری با احساس و عاطفه و مکمل همدیگر
اسفند با اسفند : ( بد ) به خاطر زودرنجی و حساس بودن ممکن است مشکلاتی پیش بیاید

مرد متولد اسفند، نماد: حوت

تا به حال دقت کرده اید کهگاهی افرادی که در یک زمینه خاص کار می کنند متولدین یک برج هستند؟ مثلاً همه پزشکان متولد شهریوز باشند. شغل بعضی دیگر هم کارگردانی برنامه های تلوزیونی و یا ویراستاری روزنامه هاست. آنقدر حساس هستند که مشاغل و حرفه های جذاب و هنری مناسب آنهاست.
مردان متولد برج اسفند حال و هوایی دارند که دیگران را مثل زنبور عسل در اطراف ظرف عسل، به خود جذب می کنند. سیاره آنها نپتون است در اساطیر رومی خدای دریاهاست و مردان متولد این برج ذاتاً کم حرف و قوی هستند. چون کمی عجیب و غریب و غیر عادی هستند، مردم و بویژه زنان مجذوب آنها می شوند.
علیرغم احساسات سست و خیالی، مرد متولد برج اسفند، باهوش و ذکاوت خود در کارش پیشرفت می کند. نپتون به او رفاقت، صفا و صمیمیت آموخته است از این رو متولد اسفند می تواند دیگران را مجذوب و متحیر کند.
اگر توی دست و بالتان چنین مردی دارید، او را از دست ندهید بویژه اگر رمانتیک هم است. او به شما عشق می ورزد، دوستتان دارد، کاملاً با شعور است و وضعیت روحی شما را درک می کند و با شما طوری رفتار می کند که احساس می کنید واقعاً زن هستید.
برخی از این مردان به دنبال زنی هستند که از خودشان قوی تر باشد تا بتوانند به دنبال دنیای رویایی خود بروند. او از اینکه اوضاع را تحت کنترل خود داشته باشید. خوشحال خواهد شد.
بعضی از مردان متولد برج اسفند علاقه زیادی دارند که دوست همه باشند. اما روبرو شدن با مسئولیت ها و وظایف به نظر آنها غیر ممکن می رسد. اینجاست که یک مرد اسفندی نقاب از چهره بر می دارد پشت نقاب دوستانه و غلطاند از او، مردی دو رو ظاهر می شود که شما را مات و مبهوت می کند.
گاه مردان متولد برج اسفند پیش دوستان از همسر خود شکایت می کنند که همسر خشک و بی احساس شان آنها را درک نمی کند. (در واقع آنها را به خوبی هم درک می کنند!) مرد متولد اسفند گاهی دنیا را طاقت فرسا و غیر قابل تحمل می داند و این مهم او را آنقدر برای روی آوردن به موارد مخدر مستعد می کند.
از آنجا که حوت یکی از نشانه های روانی و آبی و نیز مملو از احساسات است، مرد متولد این برج احساسات شما را به خوبی درک می کند. او از ابراز احساسات نسبت به بچه ها ابایی ندارد و بچه ها را به خود جلب می کند. او از لحاظ جسمی و عاطفی بیش از مردان متولد برجهای دیگر برای پدرشدن مناسب است. او خیلی فداکار است و محبت و گرما از او می بارد و نمی خواهد مثل مردان متولد برجهای دیگر جاهل مآب باشد که این هم ویژگی خوب دیگری است.

 • , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  ۷۶ دیدگاه
  1. اسفندیا مهربونن..خوش قلب و اروم و هیچوقتم بد کسیو نمیخوان ..
   زمین با اسفندیا قشنگه
   هم زن هم مرد❤❤

  2. بله اسفندی ها خیلی مهربون، خانواده دوست و دلسوزند

  3. اصن همین احساساتی بودن ویژگی اصلی اسفندیاست..اینو توی چندنفردیدم والبته خودم❤❤❤

  4. بابا بدبختیم بخدا همین احساساتی بودن اکثرا به ضررمون تموم میشه، و در اکثر مواقع درک نمیشیم. اگر کسی بتونه اسفندی رو درک کنه در کنارش معنای عشق و محبت واقعی رو که از خصوصیتهای اصلی خداوند مهربانه و در وجود اسفندیا تمام و کمال قرار داد رو میتونه احساس کنه ولی متأسفانه این دوره و زمونه عشق و محبت واقعی ازش تعابیر غلط میشه وحتی سوءاستفاده.

  5. واقعااسفندی هاتک هستند اخلاق خوب وجذبه دار٬قیافه تک کلااسفندی هاتک وبی نظیرهستند من اسفندماهی هاروخیلی خیلی .‌..دوست دارم٬عاشقشون هستم

  6. من عاشق مینا هستم ،خودم اسفندی هستم وعشقم مینا تیر ماه ی هست ،I love you mina

  7. کیه که احساسات ناب یه اسفندی ر رو درک کنه من معشوقمو مثل بت میپرستیدم و مثل یه سگ بهش وفتدار بودم ولی اخرش شد جزای با انگ این موضوع که تو حسودی

  8. سلام من بر خلاف اسفندی هایی که گفته بسیار پرکار و احساساتم را بسیار در کنترل خودم دارم

  9. اما در عشق به صورت وحشیانه ای له شدم و نه بدی شنیدم و محکوم به بی احساس بودن و بی هنر بودن شدم در صورتی که هنرمندم و پر از احساس ولی می دونم کی احساسم را ظاهر کنم

  10. معشوقه منم اسفندی اسمش علیرضاست و سرشار از احساس.منم یه اردیبهشتیم و اردیبهشتیها هم سرشار از احساسن.و من بینهایت دوسش دارم

   • سلام
    من ۱ پسر اسفندیم … دوست دخترم اردی بهشتی هست ۵ ماهه باهاش دوست هستم ۳ بار بیشتر بهم نگفته دوست دارم من ۳۰ بار بهش گفتم …
    اصلن احساساتشو بروز نمیده خودشم میگ آدم سردی هستم …
    از اردیبهشتی توقع نداشتم انقد سرد و بی احساس !
    لطفن منو راهنمایی کنید

  11. آره اسفندیها انسانهایی خوش قلب بااحساس باشعور بادرک و فهم بالا و باگذشت هستن همه اسفندیها رو دوست دارم

  12. مااسفندیا ازاین همه حرف تونگاه های دیگران فقط خودخوری میکنیمو اهی از ته دل که خدایا چرا فقط ما نگاه بخونیمو از ته دل فقط سکوت اختیارکرده و غمگین که حیف حیف که نگاه تناز و با احترامی کنارخود را درک نمیکند این وسط ما چکنبم درست ترین است….؛!!؟باشیم گناه نیست…نباشیم چطور….بازم گناه نیست….

  13. اسفندی تک پر و موندم چرا ابان ماه خوبی نیست برامون درصورتی که به نظرمن بهترنها اوناند که فقط حالمونودرک کرده و دیوانه و درب در خود میکنند چقد خوب این حس حس

  14. سلام شوهر من اسفند ماهی هست ولی من احساس از ایشان نمیبینم بلکه سنگدل لجباز وی دنده اون وقت شما چی دارید میگید در عجبم

   • ب خاطر اینکه بیشتر اسفندیا درونگرا هستند و ظاهرشون ب اندازه باطنشون خوب نیس اگر شما آدم ظاهر بینی باشید خوب بودن اونا رو درک نمی کنید.

  15. سلام.
   آقایehsan، اینکه گفتید آبانی ها برای اسفندی ها بهترینن رو واقعا میگید و مطمئنین؟کامل حسش کردین؟
   چون من یه آبانی ام و قراره با یه اسفندی ازدواج کنم؛چیزی که بالا نوشته بود رو خوندم و ترسیدم،میخواستم با حرف و تایید شما نگرانی ای نداشته باشم…

   • نامزد من اسفند ماهی ومن یه دختر آبانی ام با اعتماد به نفس بالا اون خیلی منو دوست داره بعضی وقتا به خودم شک می کنم که آخه چطور یه مرد میتونه اینقد احساساتی باشه اونم پررنگ من خودم سرشار از احساسم ولی اون در ادای احساساتش به من ابایی نداره یه مرد اسفندی و یه دختر آبانی میشه احساس به توان دو نمیدونم چرا بد گفتن به نظر من که عالیه چون دو تا دوستی فوق العاده قوی

  16. من مرد اسفندم

   سلام رسپینا خانوم من که مرد اسفندیم نامزدم آبانه اصلا هم باهم جور نیستیم . همیشه. خودسر . خود رای . لج باز . زورگو. خودبین . بدون درک شوهر . اصلا هم حرف گوش کن نیست . نمیدونم شما چطورین جسارت نباشه ببخشین مال من که اینطوریه

  17. من مرد اسفندم

   اسفندیها رو اگه توروشون باستید و بهشون زور بگین خشن ترین و لج بازترینند ناسازگار . در غیر این صورت آرووم کم حرف مهربان عاشق و بااحساس

  18. من قلب اسفند هستم ۱۲/۱۲از بین این هه گفته فقط اینو قبول دارم (اسفندیها رو اگه توروشون باستید و بهشون زور بگین خشن ترین و لج بازترینند ناسازگار . در غیر این صورت آرووم کم حرف مهربان عاشق و بااحساس))))))

  19. من عاشق یه آبانی ام وفردی اسفندی هم هستم
   و باید بگیم اگر باعث بشم که طالع بینی و پیشگویی و….
   هم عوض بشه اون رو دوست دارم????
   کاری به اینها ندارم

  20. مردای اسفندی جدا خیلی هاله قوی دارن پرجذبه و خوش سیما یکی از اینارو میشناسم خیلی آروم و کم حرفه چی بگم خدا به صاحبش ببخشه…..

  21. همسر من اسفند ماهی .اسفند ماهیا خیلی مغرور و درونگرا هستن واین در نگاه اول اونهارو جذاب به نظر می رسونه ولی برای یک عمر زندگی سخته.یکمی ام دو شخصیتی هستن.ولی این واقعیت داره عاشق خانواده به خصوص بچه هاشون هستن.اونها فوقالعاده احساساتی ان اما اگه باهاشون کلکل کنین خیلی بی رحم میشن.خلاصه زندگی بلند مدت باهاشون صبر فراوان می خواد اما دوستی باهاشون خوبه

  22. شوهرم اسفندیه به هیچ وجه رومانتیک و احساساتی نیست. خیلی خشک و سرد و جدی بخدا کلافه شدم از دستش کم حرف میزنه هیچ ضعفی از خودش نشون نمیده ولی با این همه میدونم دوسم داره. بنظرم در مقایسه با سایر مردها به هیچ وجه گول زنارو نمیخورن و و اصلا رام هم نمیشن خیلی هم کله شق هستند اینا. شاید به این خاطره که آخر سال بدنیا اومدن و همه چیو درک می کنن….

  23. شوهرم اسفندیه به هیچ وجه رومانتیک و احساساتی نیست. خیلی خشک و سرد و جدی بخدا کلافه شدم از دستش کم حرف میزنه هیچ ضعفی از خودش نشون نمیده ولی با این همه میدونم دوسم داره. بنظرم در مقایسه با سایر مردها به هیچ وجه گول زنارو نمیخورن و و اصلا رام هم نمیشن خیلی هم کله شق هستند اینا. شاید به این خاطره که آخر سال بدنیا اومدن و همه چیو درک می کنن…..

  24. من بدقت خصوصیات متولد مرد اسفند خوندم این که گفته مردم بیشتر جذبشون میشم خوب درسته ولی اصلا رومانتیک و احساساتشونو ندیدم یا نمیدونم شاید با هر کسی صمیمی نیستند دیگه خدا میدونه در کل آدمای کم حرف و مرموزی هستند و یه جور به آدم نگاه میکنند که انگار ذهن آدمو میخونن.آدمای عجیب غریبی هستند به خدا. مطمئنم از یه سیاره دیگه اومدن!!! (:

  25. امان از دست این اسفندی ها به شدت چند شخصیتی هستن ونمیشه با واژه ها توصیف کرد که چه جور آدمایی هستندددددد.

  26. سلام به همه دوستان
   درسته منم متولد اسفندم ولی وجود انسان عقل انسان فراتر از این چیزاست تک تک خصوصیات ماها رو من دارم بعلاوه شخصیتی که خودم ساختم بنابراین این جور چیزا رو قبول ندارم لطفا شما هم قبول نکنید.

  27. سلام
   من یه دوستی دارم متولد اسفند ماهه, فوق العاده با مرام, مشکل پسند, باهوش , شخصیتش خیلی قویه واقعا افتخار اینو دارم که با هم دوستیم برادریم من خیلی بهش بدهکارم هر چی انجام بدم واقعا نمیتونم محبتاشو جبران کنم خلاصه اگر دوست اسفندی دارین قدرشو بدونین واقعا دوستیشون تکه .

  28. پرچم اسفندیا از سایر بروج خیلی خیلی خیلی خیلی بالاتره خداروشکر که اسفندیم اگه یه باره دیگه بیام دنیا میخوام اسفندی باشم.

  29. من عاشق یه آقایه اسفندی شدم خیلی مغروره و بی روح عین آدم آهنی منم متولد بهمن ماه هستم چه کاری کنم که از من خوشش بیاد.از اسفندیا کمک میخوام لطفا اینجا بنویسن من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟??????

   • منم متولد بهمنم.عاشق یه اقای اسفندی شدم. نمیدونم باید چی کنم.اصلا نمیفهممش.هم پس میزنه.هم پیش میکشه.دارم کم کم بیخیالش میشم.دارم سعی میکنم فراموش کنم.

  30. ماه فقط اسفند . با بقیه کاری ندارم فقط اسفند, تاریخ بهترین شاهد بر این ماهه.

  31. در ضمن به نوشته ها یا گفته های این طالع بین ها زیاد اهمیت نمیدم . من شخصیتمو خودم میسازم و بس…… کاملا به خودم واقف و آگاهم.میدونم چی میخوام و میخوام چیکار کنم.

   • سلطان ماه ابان..از خودت نظر نساز بدترین ادمایی که دیدم همین اسفندیا بودن بی روح عین ماهی مرده

    • اولا جایگاهتو خوب بشناس بعد بیا در مورد اسفندیا نظر بده اونقدر بیچاره و درمانده ای که اومدی ماهتو تبلیغ میکنی (فروشی) اینجا واقعا دلم برات میسوزه بیچاره. یادت باشه اسفندیا با هیچ کسی مشکل و خصومتی ندارن دنیا جای قشنگیه برای زندگی اگه یه اسفندی با کسی بد رفتار کرد بدان حتما حقشه حقش.

    • ببین ea محترم, فرض کنیم که اون شخص مورد نظر شما آدمه بدیه ولی این دلیل نمیشه که توهین کنید, بنابراین لطفا در نوشتن واژه ها دقت کن چون الفاضی که بکار میبری نشان دهنده عواطف و احساسات و شخصیت خودته.

  32. یک انسان باهوش میدونه که این جور چیزا فقط در حد فاله و محدود کننده ذات آدمی است.

  33. سلام
   آقا منم متولد اسفندم حالا چیکار کنم اخلاق و شخصیتمو با این حرفا تنظیم کنم یعنی این شکلی بشم , لا إله إلا الله (اینو از گوگل کپی کردم) بله داشتم میگفتم, بابا عجب گیری کردیم هااااااااا جمع کنین این چرت و پرتارو همینو کم داشتیم که برا من یه عده شارلاتان بیان تعیین تکلیف کنن.بهترین راهنمای انسان عقل و خردشه والسلام.

  34. چقد چرتو پرتالکی همدیگرو تایید نکنین من ک ی ذره احساس و توجه تو وجوده اسفندیا ندیدم

  35. آقا جان اینا مادر زادی فوق لیسانس سیاست دارن.

  36. مغرورترین آدمی که به عمرم دیدم یه مرد اسفندی بود.دورن گرا و خیلی کم حرفن لج باز و زور گو همه چیزو من میدونم و از این جور چیزا , در دراز مدت واقعا کلافه میشین.

  37. شوهرم متولد اسفنده از هر لحاظ بهترین و بی نظیرترین مرد دنیاست عاشقشم.

  38. بنظرم مرد متولد اسفند خالصترین و عمیق ترین احساسات را داره ولی به همین اندازه میتونه بی رحم و سنگدل بشه. چون حد وسط نداررن واقعا تشخیص شخصیت مرد اسفندی خیلیخیلی سخته .

  39. با یه همسر اسفندی بودن هم خیلی سخته و هم اینکه خیلی خوبه . سختیش اینه که تودار کم حرف بعضا بی حوصله کله شق لجباز و یه دنده خشک جدی حرف بهش زود برمیخوره و خوبیش هم اینه که عاشقو سپر خانوادن خیلی باهوشن در حین حال ساده و بی غل و غش با درک فوق العاده بالا بعضا احساسی بعضا منطقی . عاشقشممممممممم ;))

  40. به مرد اسفندی محبت کنید شما رو میپرسته و هر کاری براتون میکنه ولی اگر بخواید بهش زور بگید و بداخلاقی و سلیطه گری کنید فاتحه رابطتون خونده است

  41. من هم مردی اسفند ماهیم و کارم هم موسیقیه و زندگیم بدون موسیقی تقریبا ازبین میره،میخواستم ببینم با یک بانوی مهر ماهی چه جور رابطه ای میشه داشت?

  42. نظرات دوستان رو خوندم،تا حدزیادی درست بودن،منم یه اسفندیم،اسفندیا ذاتا مهربون وخوش برخوردن،معمولا بخاطرحس ششم قوی که دارن،خیلی راحت به درون ادما پی میبرن،یه نکته مهم واسه خانومایی که شوهرشون اسفندیه اینه که اگه بتونن قلب یه مرداسفندیا تسخیرکنن واونا ازخودشون مطمئن کنن که واقعادوسش دارن(این دوس داشتن بایدواقعی باشه اگه مصنوعی باشه زودی بخاطرهمون حس ششمه میفهمن)،اونوقت مرداسفندی بخاطر زن وبچش همه کارمیکنه وهمه جوره پای خانوادش وایمیسته و زنشو درحد پرستش بهش محبت میکنه،اگه باهاش روراست باشیدهمیشه عاشقتون خواهدبود،درمورد درونگراییشون نگران نباشید،خیلی وقتا چیزایی رو پنهان میکنن که میدونن گفتنش باعث ناراحتی خانومش میشه،مثلا کسب وکار اونروزش خوب نبوده،این قضیه رو میریزه توخودش اما نمیزاره خانومش بفهمه که اونم ناراحت بشه،جذابیت مردای اسفندی بیشتر بخاطرخلاقیتشونه که میدونن چطور دلربا بنظربرسن والبته هوششون که میدونن توهر موقعیتی چطوررفتارکنن،البته مرموزبودن وغیرعادی بودنشون هم دخیله توجذابیتشون،البته این مرموز بودنه خطرناک نیس،چون ذاتا ادمای بدقلبی نیستن،نبایدباهاشون بابی احترامی رفتاربشه وبی اعتمادشون کرد،چون دراینصورت عصبانیت ولجبازی مرد اسفندی نمودپیدامیکنه،بایدهمسرشون بهشون ارامش تزریق کنه،توهمچین شرایطی هیچوقت رابطه شون شکراب نمیشه،شرمنده یکم طولانی شد

  43. اصلا موافق نیستم همسر سابق من اسفند ماهى بود و بسیار خشکُ بى احساس، دیکتاتور ، هر جور که من مى گم فکر کن مثل من فکر کن از دهنش نمى یفتاد. هیچوقت هم اشتباهاتش رو همون لحظه قبول نمى کرد، اما بعضى وقتا فقط بعضى وقتا چند سال دیگش که خیلى دیر شده بود قبول مى کرد بعضى اشتباهاتشُ.

  44. از کجا بفهمم علاقه ی اسفند ماهی واقعیه یا نه ؟؟؟؟

   ایا

  45. ببخشید
   ایا احساسشون رو در قالب س ک س نشون میدن ؟ یا کلا خیلی شهوتران هستن ؟
   ممنون میشم ی اسفند ماهی ج بده

   • کلا مردای اسفندی زودتحریکن ومعمولا بین سکس وعشق واحساس زیاد نمیتونن فرقی بذارن واین ٣تا هیچ فرقی واسشون نداره،شما اگه عشقت اسفندیه وتمایل به سکس داره وشما تمایل نداری،باید بحثای سکسی باهم نکنیدوگرنه خیلی زودتحریک میشه وقتی بحث میره به این سمت بحثا عوض کن،یه جانوشته بود سکس واسه متولدین اسفند مثل دریاییه که ناخواسته توش شنامیکنن ،واقعنم درسته البته اکثرپسراهمینجورن امااسفندیا یه خرده زودتحریک ترن،درموردسوال بالا هم اگه میخوای بفهمی عشقش واقعیه،اسفندیا اگه کسیا واقعا دوس داشته باشن واسش همه کارمیکنن،و به سمت کسی دیگه نمیرن،با یه شماره دیگه یا بایکی ازدوستای خودت که نمیشناسدش امتحانش کن،اگه رفت به سمت اون دخترعشقش واقعی نیس قطعا،اما اگه حاضرنشد باهاش رابطه داشته باشه قطعا دوست داره،البته خیلی مهمه که نفهمه داری امتحانش میکنی،اسفندیا زود فکربقیه رومیخونن،باید نفهمه که داری امتحانش میکنی

    • ممنونن…. عالی بود…..

     تموم شده ولی میخواستم بدونم چقدر احساسش رو حرفش راست بوده.

     • خواهش میکنم،کلا اسفندیا بدلیل اینکه بشدت تاثیرپذیرن،اینکه تو چه خانواده ای بزرگ شده باشه خیلی تاثیرداره،اگه تو یه محیط خشن وبی بند وباربزرگ شده باشه خشن وبی بندوبار میشه معمولا،اما اگه تو یه خانواده خوب بزرگ شده باشه،شخصیتشون خیلی خوب میشه،واسه همین خیلیا میگن اسفندیا یا خیلی خوبن یا بد،اما حقیقت اینه که بیشتر ازهرچیزی،اونا رو تاثیرپذیریشون تحت تاثیرقرارمیده،ولی احساسی بودن وحساس بودن،دلسوزبودن و زودرنج بودن تقریبابین بیشترشون مشترکه

  46. ولی چرا با این همه احساس بی رحم هم هستن ؟؟ راحت کات میکنن
   کاش میتونستم همه سوالامو بپرسم

   • همشون اینجوری نیستن،یه عده کمی اینجورین،این چیزی که میگی دوحالت داره،یاازاول علاقه نداشته وبخاطرمقاصد دیگه ای اومده جلو،یا به مرور فهمیده بدرد هم نمیخورید ومیخواسته قبل اینکه رابطه عمیق تربشه بزنه بهم،٩٠درصد اسفندیا احساسی و وفادارن،اونی که شما باهاش بودی احتمالا جزهمونایی بوده که گفتم شخصیت بدی پیدامیکنن،البته یه چیزیم بگم اسفندیا اگه متوجه بشن طرفشون بی احساسه یا ابرازاحساسات نمیکنه و توعشق وعاشقی اکتیو نیس به مرورازش سردمیشن

    • راستش نه تنها شخصیت بدی نداشت, خیلی هم خوب بود ولی من اذیتش میکردم, اخلاقم یکم خاصه, انتخاب برام سخته, ولی اون خیلی ابراز احساسات میکرد و عجول بود.

  47. با سلام
   درجواب به آقا mohammad که فرمودند اسفندیا بشدت تاثیر پذیرند, باید بگم که کاملا با حرف شما مخالفم چون همیشه سعی میکنم تمام افعالی که میخوام انجام بدم اول خوب بسنجم بعد با عقل و منطق تصمیم بگیرم و بعدش اجراش بکنم . تا اینجا همیشه تو کارام موفق بودم و امید دارم که همیشه موفق خواهم بود.

   با آرزوی توفیق روز افزون برای تمام دوستان

   • دوست عزیز من منظورم تو سنای پایین بود،نه الان،اگه اسفندی باشی شک نکن تو کودکی وقتی مثلا یه برنامه احساسی میدیدی توتلویزیون تحت تاثیرقرارمیگرفتی،یا وقتی میدیدی یه بنده خدایی رو بچه ها تومدرسه گرفتن زیرکتک،باوجود اینکه هیچ نقشی نداشتی ولی دلت میسوخت،اسفندیا تاثیرپذیریشون خیلیه،بخش عمده ازشخصیت ادم تو سن کم شکل میگیره،اگ توی یه خانواده بدردبخور بزرگ شده باشن،تو بزرگسالی حرف زیادی واسه گفتن دارن ومعمولا ادمای بی نقصی میشن

    • البته هم تربیت خانوادگی و محیط بزرگ شدن و هم خودساختگی و هم سال تولد بسیار مهم و تاثیر گذاره, شایداقای علیرضا, متولد یک سال عقل گرا باشن و کلا اسفند ماهی ها خیلی زیرک هستن.

  48. میخوام به دخترا بگم هیچ وقت رابطه عاطفی و غیر رسمی صمیمی با پسر اسفند نگیرین مگر اینکه کاملا از ازدواج باهاش مطمئن باشین.

   • شما قبل ازهرچیزی،باید یه فکری واسه خودت کنی،چون ازکامنتات معلومه چندشخصیتی هستی وتعادل روحی نداری،قبل ازاینکه بخوای واسه اسفندیا نسخه بپیچی باید یه فکری ب حال این مشکل خودت بکنی 😐

  49. به نطر شما رابطه دختر فروردینی و آقای اسفندی خوبه یا بد از لحاظ روابط عاطفی؟؟

   • نه بنظر من البته با عرض پوزش فروردینی های عـ… اخلاق ترین آدمای روی زمین هستن و هیچ جور با اسفندی که مهرطلب هست نمیسازن

  50. سلام خوب من هم اسفندی هستم هم احساسات دارم هم هوش بسیار ۶عدد مدرک phd دارم از خارج بریتانیا آمریکا اسرائیل، ۸۵ درصد از دانشمندان مطرح دنیا مثل البرت انیشتین وداروین وتسلا وکارکنان سازمان هوا فضا آمریکا ناسا متولد ماه اسفند هستند. اینم بگم ک فقط تمام ماه اسفند ب حساب نمیاد از روز ۹تا۱۸ اسفند ماه همه نابغه فقط عاشق علم ودانش هستن و مخترع حتا حاضر هستند بخاطر علم جون خودشونو بدن. یکیش خود من. با تشکر فراوان.

  51. سلام من با ی پسر اسفند ماهی ی ساله دوستم چطور بفهمم و متوجه بشم ک منو واسه ازدواج میخواد یا رفاقت؟ از کدوم اخلاق و رفتارش باید فهمید ؟ اسفندی ها کمکم کنید ممنون میشم.

  52. عشقه منم اسفندیه تا حالا شناختی از اسفندیا نداشتم با اینک ی ماهه باهاشم انقد زود وابستش شدم ک خودم تو عجبم ک چطور منه مغرور انقد زود عاشق شدم منی ک تازه بعده سه چارماه حسم یکم بروز داده میشط..ادم فوق العاده مهربون و از ۱۰۰% نودو پنج درصد کامله زیاد ابراز علاقه میکنن ولی حسی ک وقتی درکت میکنن برات اهمیت قائل میشن و یا اینک کارایی انجام میده ک دوس داری مثلا رنگ لباس غذا درس کردن بیرون بردن کادو خریدنای بی دلیل یا حتی قدم برداشتن تو راه موفقیت واس خوشحال کردنت احترام گزاشتن بهت وقتی حتی تو کارم سرش شلوغه سراغتو میگیره بفکرته یا اصن مغرور نیس اینا واقعا ادمو تحت تاثیر قرار میده مخصوصا پسرایی ک هیچی دل دخترا نمیفهمن واسم جالبه ک این بشر چقد فهمو درکش اینقد بالاس ک حرف دلمو میخونه مستقله و سرکار میره با وجود سن پایین کلی موفیقت داشتت طوری ادمو دوس داره ک حس میکنی ی فرشته ای چیزی هسی ک این برخوردا باهات میشه من خودم بهمنیم فوق العاده احساسی خیلی خوشحالم از اینک اومده تو زندگیم و از دوس داشتنش پشیمون نمیشم

  53. درسته همه مواردی که گفتید، من اسفندی ام و قرار بود با خانومی ازدواج کنم که خردادی بود. بقدری دعوا داشتیم که اصن نمیتونستیم یک ماه بدون دعوا رابطه داشته باشیم
   اما این رو هم باید در نظر بگیریم که فقط خصوصیات مربوط به ماه تولد شخصیت آدم رو رقم نمیزنه و این طالع بینی ها تا یه حدی میتونه درست باشه. محیطی که افراد توش بزرگ شدن و اخلاق خانوادگی و تاثیرات جامعه خیلی میتونه این تئوری ها رو تغییر بده

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *