ایران وی | اخبار و عکس بازیگران، آهنگ، مد، روانشناسی

طالع بینی ازدواج با مرد متولد اسفند ماه, طالع بینی ازدواج مرد اسفندی و اصلی ترین خصوصیات شخصیت آنها

پیوند زناشویی اسفند با سایر ماه ها

اسفند با فروردین : ( متوسط ) با مشکل مواجه است ممکن است پیوند خوبی باشد
اسفند با اردیبهشت : ( خوب ) اشخاصی تو دار و بسیار محتاط و توانایی سازگاری را دارند
اسفند با خرداد : (بد ) خیال باف و رویاپرداز مرموز و عدم تفاهم با همدیگر
اسفند با تیر : ( بسیار خوب ) پیوندی بسیار خوب همراه عشق و علاقه و با تفاهم کامل
اسفند با مرداد : (خوب ) هماهنگی بسیار مناسب در برآوردن نیازهای عاطفی یکدیگر
اسفند با شهریور : ( خوب ) بسیار با صبر و حوصله هستند که باعث تفاهم در زندگی میشوند
اسفند با مهر : ( بسیار خوب ) پیوندی موفق چون از نظر عاطفی با هم سازگار و هماهنگ هستند
اسفند با آبان : ( بد ) یکی آرمان گرا و عاشق پیشه دیگری با اعتماد به نفس کافی
اسفند با آذر : ( متوسط) یکی با صراحت لهجه و سخنان کنایه آمیز و دیگری بسیار عاطفی میباشد
اسفند با دی : ( متوسط ) یکی اهل حساب و کتاب دیگری احساساتی و عاشق پیشه
اسفند با بهمن : ( خوب ) یکی روشن فکر و اهل منطق دیگری با احساس و عاطفه و مکمل همدیگر
اسفند با اسفند : ( بد ) به خاطر زودرنجی و حساس بودن ممکن است مشکلاتی پیش بیاید

مرد متولد اسفند، نماد: حوت

تا به حال دقت کرده اید کهگاهی افرادی که در یک زمینه خاص کار می کنند متولدین یک برج هستند؟ مثلاً همه پزشکان متولد شهریوز باشند. شغل بعضی دیگر هم کارگردانی برنامه های تلوزیونی و یا ویراستاری روزنامه هاست. آنقدر حساس هستند که مشاغل و حرفه های جذاب و هنری مناسب آنهاست.
مردان متولد برج اسفند حال و هوایی دارند که دیگران را مثل زنبور عسل در اطراف ظرف عسل، به خود جذب می کنند. سیاره آنها نپتون است در اساطیر رومی خدای دریاهاست و مردان متولد این برج ذاتاً کم حرف و قوی هستند. چون کمی عجیب و غریب و غیر عادی هستند، مردم و بویژه زنان مجذوب آنها می شوند.
علیرغم احساسات سست و خیالی، مرد متولد برج اسفند، باهوش و ذکاوت خود در کارش پیشرفت می کند. نپتون به او رفاقت، صفا و صمیمیت آموخته است از این رو متولد اسفند می تواند دیگران را مجذوب و متحیر کند.
اگر توی دست و بالتان چنین مردی دارید، او را از دست ندهید بویژه اگر رمانتیک هم است. او به شما عشق می ورزد، دوستتان دارد، کاملاً با شعور است و وضعیت روحی شما را درک می کند و با شما طوری رفتار می کند که احساس می کنید واقعاً زن هستید.
برخی از این مردان به دنبال زنی هستند که از خودشان قوی تر باشد تا بتوانند به دنبال دنیای رویایی خود بروند. او از اینکه اوضاع را تحت کنترل خود داشته باشید. خوشحال خواهد شد.
بعضی از مردان متولد برج اسفند علاقه زیادی دارند که دوست همه باشند. اما روبرو شدن با مسئولیت ها و وظایف به نظر آنها غیر ممکن می رسد. اینجاست که یک مرد اسفندی نقاب از چهره بر می دارد پشت نقاب دوستانه و غلطاند از او، مردی دو رو ظاهر می شود که شما را مات و مبهوت می کند.
گاه مردان متولد برج اسفند پیش دوستان از همسر خود شکایت می کنند که همسر خشک و بی احساس شان آنها را درک نمی کند. (در واقع آنها را به خوبی هم درک می کنند!) مرد متولد اسفند گاهی دنیا را طاقت فرسا و غیر قابل تحمل می داند و این مهم او را آنقدر برای روی آوردن به موارد مخدر مستعد می کند.
از آنجا که حوت یکی از نشانه های روانی و آبی و نیز مملو از احساسات است، مرد متولد این برج احساسات شما را به خوبی درک می کند. او از ابراز احساسات نسبت به بچه ها ابایی ندارد و بچه ها را به خود جلب می کند. او از لحاظ جسمی و عاطفی بیش از مردان متولد برجهای دیگر برای پدرشدن مناسب است. او خیلی فداکار است و محبت و گرما از او می بارد و نمی خواهد مثل مردان متولد برجهای دیگر جاهل مآب باشد که این هم ویژگی خوب دیگری است.

داغ ترین های امروز

23 نفر تاکنون در مورد این مطلب نظر داده اند

مینا در تاریخ: آذر ۱۳۹۵ گفته است:
ساعت ۰۹:۴۴

اسفندیا مهربونن..خوش قلب و اروم و هیچوقتم بد کسیو نمیخوان ..
زمین با اسفندیا قشنگه
هم زن هم مرد❤❤

علی در تاریخ: دی ۱۳۹۵ گفته است:
ساعت ۰۲:۳۴

بله اسفندی ها خیلی مهربون، خانواده دوست و دلسوزند

saeide در تاریخ: دی ۱۳۹۵ گفته است:
ساعت ۲۰:۱۸

اصن همین احساساتی بودن ویژگی اصلی اسفندیاست..اینو توی چندنفردیدم والبته خودم❤❤❤

محمد در تاریخ: دی ۱۳۹۵ گفته است:
ساعت ۱۹:۴۳

بابا بدبختیم بخدا همین احساساتی بودن اکثرا به ضررمون تموم میشه، و در اکثر مواقع درک نمیشیم. اگر کسی بتونه اسفندی رو درک کنه در کنارش معنای عشق و محبت واقعی رو که از خصوصیتهای اصلی خداوند مهربانه و در وجود اسفندیا تمام و کمال قرار داد رو میتونه احساس کنه ولی متأسفانه این دوره و زمونه عشق و محبت واقعی ازش تعابیر غلط میشه وحتی سوءاستفاده.

hengameh در تاریخ: اسفند ۱۳۹۵ گفته است:
ساعت ۱۳:۱۳

واقعااسفندی هاتک هستند اخلاق خوب وجذبه دار٬قیافه تک کلااسفندی هاتک وبی نظیرهستند من اسفندماهی هاروخیلی خیلی .‌..دوست دارم٬عاشقشون هستم

میثم ومینا در تاریخ: اردیبهشت ۱۳۹۶ گفته است:
ساعت ۱۱:۳۹

من عاشق مینا هستم ،خودم اسفندی هستم وعشقم مینا تیر ماه ی هست ،I love you mina

امير در تاریخ: خرداد ۱۳۹۶ گفته است:
ساعت ۱۴:۳۷

کیه که احساسات ناب یه اسفندی ر رو درک کنه من معشوقمو مثل بت میپرستیدم و مثل یه سگ بهش وفتدار بودم ولی اخرش شد جزای با انگ این موضوع که تو حسودی

اسحاق در تاریخ: خرداد ۱۳۹۶ گفته است:
ساعت ۱۵:۲۵

سلام من بر خلاف اسفندی هایی که گفته بسیار پرکار و احساساتم را بسیار در کنترل خودم دارم

اسحاق در تاریخ: خرداد ۱۳۹۶ گفته است:
ساعت ۱۵:۲۸

اما در عشق به صورت وحشیانه ای له شدم و نه بدی شنیدم و محکوم به بی احساس بودن و بی هنر بودن شدم در صورتی که هنرمندم و پر از احساس ولی می دونم کی احساسم را ظاهر کنم

نازنین در تاریخ: خرداد ۱۳۹۶ گفته است:
ساعت ۱۷:۴۸

معشوقه منم اسفندی اسمش علیرضاست و سرشار از احساس.منم یه اردیبهشتیم و اردیبهشتیها هم سرشار از احساسن.و من بینهایت دوسش دارم

میثم در تاریخ: خرداد ۱۳۹۶ گفته است:
ساعت ۱۶:۰۵

آره اسفندیها انسانهایی خوش قلب بااحساس باشعور بادرک و فهم بالا و باگذشت هستن همه اسفندیها رو دوست دارم

ehsan در تاریخ: خرداد ۱۳۹۶ گفته است:
ساعت ۰۰:۲۳

مااسفندیا ازاین همه حرف تونگاه های دیگران فقط خودخوری میکنیمو اهی از ته دل که خدایا چرا فقط ما نگاه بخونیمو از ته دل فقط سکوت اختیارکرده و غمگین که حیف حیف که نگاه تناز و با احترامی کنارخود را درک نمیکند این وسط ما چکنبم درست ترین است….؛!!؟باشیم گناه نیست…نباشیم چطور….بازم گناه نیست….

ehsan در تاریخ: خرداد ۱۳۹۶ گفته است:
ساعت ۰۱:۱۵

اسفندی تک پر و موندم چرا ابان ماه خوبی نیست برامون درصورتی که به نظرمن بهترنها اوناند که فقط حالمونودرک کرده و دیوانه و درب در خود میکنند چقد خوب این حس حس

مریم در تاریخ: تیر ۱۳۹۶ گفته است:
ساعت ۰۰:۰۳

سلام شوهر من اسفند ماهی هست ولی من احساس از ایشان نمیبینم بلکه سنگدل لجباز وی دنده اون وقت شما چی دارید میگید در عجبم

رسپینا در تاریخ: تیر ۱۳۹۶ گفته است:
ساعت ۰۰:۵۲

سلام.
آقایehsan، اینکه گفتید آبانی ها برای اسفندی ها بهترینن رو واقعا میگید و مطمئنین؟کامل حسش کردین؟
چون من یه آبانی ام و قراره با یه اسفندی ازدواج کنم؛چیزی که بالا نوشته بود رو خوندم و ترسیدم،میخواستم با حرف و تایید شما نگرانی ای نداشته باشم…

من مرد اسفندم در تاریخ: تیر ۱۳۹۶ گفته است:
ساعت ۲۳:۲۱

سلام رسپینا خانوم من که مرد اسفندیم نامزدم آبانه اصلا هم باهم جور نیستیم . همیشه. خودسر . خود رای . لج باز . زورگو. خودبین . بدون درک شوهر . اصلا هم حرف گوش کن نیست . نمیدونم شما چطورین جسارت نباشه ببخشین مال من که اینطوریه

من مرد اسفندم در تاریخ: تیر ۱۳۹۶ گفته است:
ساعت ۲۳:۲۶

اسفندیها رو اگه توروشون باستید و بهشون زور بگین خشن ترین و لج بازترینند ناسازگار . در غیر این صورت آرووم کم حرف مهربان عاشق و بااحساس

alireza در تاریخ: تیر ۱۳۹۶ گفته است:
ساعت ۲۲:۳۰

من قلب اسفند هستم ۱۲/۱۲از بین این هه گفته فقط اینو قبول دارم (اسفندیها رو اگه توروشون باستید و بهشون زور بگین خشن ترین و لج بازترینند ناسازگار . در غیر این صورت آرووم کم حرف مهربان عاشق و بااحساس))))))

شاهین در تاریخ: مرداد ۱۳۹۶ گفته است:
ساعت ۲۳:۴۲

من عاشق یه آبانی ام وفردی اسفندی هم هستم
و باید بگیم اگر باعث بشم که طالع بینی و پیشگویی و….
هم عوض بشه اون رو دوست دارم😍😍😍😍
کاری به اینها ندارم

نرگس در تاریخ: شهریور ۱۳۹۶ گفته است:
ساعت ۱۲:۳۷

مردای اسفندی جدا خیلی هاله قوی دارن پرجذبه و خوش سیما یکی از اینارو میشناسم خیلی آروم و کم حرفه چی بگم خدا به صاحبش ببخشه…..

نسرین در تاریخ: شهریور ۱۳۹۶ گفته است:
ساعت ۰۱:۲۶

همسر من اسفند ماهی .اسفند ماهیا خیلی مغرور و درونگرا هستن واین در نگاه اول اونهارو جذاب به نظر می رسونه ولی برای یک عمر زندگی سخته.یکمی ام دو شخصیتی هستن.ولی این واقعیت داره عاشق خانواده به خصوص بچه هاشون هستن.اونها فوقالعاده احساساتی ان اما اگه باهاشون کلکل کنین خیلی بی رحم میشن.خلاصه زندگی بلند مدت باهاشون صبر فراوان می خواد اما دوستی باهاشون خوبه

هلنا در تاریخ: شهریور ۱۳۹۶ گفته است:
ساعت ۲۳:۵۱

شوهرم اسفندیه به هیچ وجه رومانتیک و احساساتی نیست. خیلی خشک و سرد و جدی بخدا کلافه شدم از دستش کم حرف میزنه هیچ ضعفی از خودش نشون نمیده ولی با این همه میدونم دوسم داره. بنظرم در مقایسه با سایر مردها به هیچ وجه گول زنارو نمیخورن و و اصلا رام هم نمیشن خیلی هم کله شق هستند اینا. شاید به این خاطره که آخر سال بدنیا اومدن و همه چیو درک می کنن….

هلنا در تاریخ: شهریور ۱۳۹۶ گفته است:
ساعت ۲۲:۱۱

شوهرم اسفندیه به هیچ وجه رومانتیک و احساساتی نیست. خیلی خشک و سرد و جدی بخدا کلافه شدم از دستش کم حرف میزنه هیچ ضعفی از خودش نشون نمیده ولی با این همه میدونم دوسم داره. بنظرم در مقایسه با سایر مردها به هیچ وجه گول زنارو نمیخورن و و اصلا رام هم نمیشن خیلی هم کله شق هستند اینا. شاید به این خاطره که آخر سال بدنیا اومدن و همه چیو درک می کنن…..

نام:
ایمیل:
توضیحات:

تاریخ : ۲۲ فروردین ۱۳۹۴

بازدید : 43,070

@ تمامی حقوق برای صاحب سایت ایران وی محفوظ است .

کپی برداری از مطالب این سایت ، به هر نحوی بدون کسب اجازه از مدیر سایت ممنوع می باشد.