خانه / سرگرمی / طالع بینی / ازدواج / طالع بینی ازدواج مرد اسفند با زنان متولد ماه های دیگر

طالع بینی ازدواج مرد اسفند با زنان متولد ماه های دیگر

طالع بینی ازدواج با مرد متولد اسفند ماه, طالع بینی ازدواج مرد اسفندی و اصلی ترین خصوصیات شخصیت آنها

پیوند زناشویی اسفند با سایر ماه ها

اسفند با فروردین : ( متوسط ) با مشکل مواجه است ممکن است پیوند خوبی باشد
اسفند با اردیبهشت : ( خوب ) اشخاصی تو دار و بسیار محتاط و توانایی سازگاری را دارند
اسفند با خرداد : (بد ) خیال باف و رویاپرداز مرموز و عدم تفاهم با همدیگر
اسفند با تیر : ( بسیار خوب ) پیوندی بسیار خوب همراه عشق و علاقه و با تفاهم کامل
اسفند با مرداد : (خوب ) هماهنگی بسیار مناسب در برآوردن نیازهای عاطفی یکدیگر
اسفند با شهریور : ( خوب ) بسیار با صبر و حوصله هستند که باعث تفاهم در زندگی میشوند
اسفند با مهر : ( بسیار خوب ) پیوندی موفق چون از نظر عاطفی با هم سازگار و هماهنگ هستند
اسفند با آبان : ( بد ) یکی آرمان گرا و عاشق پیشه دیگری با اعتماد به نفس کافی
اسفند با آذر : ( متوسط) یکی با صراحت لهجه و سخنان کنایه آمیز و دیگری بسیار عاطفی میباشد
اسفند با دی : ( متوسط ) یکی اهل حساب و کتاب دیگری احساساتی و عاشق پیشه
اسفند با بهمن : ( خوب ) یکی روشن فکر و اهل منطق دیگری با احساس و عاطفه و مکمل همدیگر
اسفند با اسفند : ( بد ) به خاطر زودرنجی و حساس بودن ممکن است مشکلاتی پیش بیاید

مرد متولد اسفند، نماد: حوت

تا به حال دقت کرده اید کهگاهی افرادی که در یک زمینه خاص کار می کنند متولدین یک برج هستند؟ مثلاً همه پزشکان متولد شهریوز باشند. شغل بعضی دیگر هم کارگردانی برنامه های تلوزیونی و یا ویراستاری روزنامه هاست. آنقدر حساس هستند که مشاغل و حرفه های جذاب و هنری مناسب آنهاست.
مردان متولد برج اسفند حال و هوایی دارند که دیگران را مثل زنبور عسل در اطراف ظرف عسل، به خود جذب می کنند. سیاره آنها نپتون است در اساطیر رومی خدای دریاهاست و مردان متولد این برج ذاتاً کم حرف و قوی هستند. چون کمی عجیب و غریب و غیر عادی هستند، مردم و بویژه زنان مجذوب آنها می شوند.
علیرغم احساسات سست و خیالی، مرد متولد برج اسفند، باهوش و ذکاوت خود در کارش پیشرفت می کند. نپتون به او رفاقت، صفا و صمیمیت آموخته است از این رو متولد اسفند می تواند دیگران را مجذوب و متحیر کند.
اگر توی دست و بالتان چنین مردی دارید، او را از دست ندهید بویژه اگر رمانتیک هم است. او به شما عشق می ورزد، دوستتان دارد، کاملاً با شعور است و وضعیت روحی شما را درک می کند و با شما طوری رفتار می کند که احساس می کنید واقعاً زن هستید.
برخی از این مردان به دنبال زنی هستند که از خودشان قوی تر باشد تا بتوانند به دنبال دنیای رویایی خود بروند. او از اینکه اوضاع را تحت کنترل خود داشته باشید. خوشحال خواهد شد.
بعضی از مردان متولد برج اسفند علاقه زیادی دارند که دوست همه باشند. اما روبرو شدن با مسئولیت ها و وظایف به نظر آنها غیر ممکن می رسد. اینجاست که یک مرد اسفندی نقاب از چهره بر می دارد پشت نقاب دوستانه و غلطاند از او، مردی دو رو ظاهر می شود که شما را مات و مبهوت می کند.
گاه مردان متولد برج اسفند پیش دوستان از همسر خود شکایت می کنند که همسر خشک و بی احساس شان آنها را درک نمی کند. (در واقع آنها را به خوبی هم درک می کنند!) مرد متولد اسفند گاهی دنیا را طاقت فرسا و غیر قابل تحمل می داند و این مهم او را آنقدر برای روی آوردن به موارد مخدر مستعد می کند.
از آنجا که حوت یکی از نشانه های روانی و آبی و نیز مملو از احساسات است، مرد متولد این برج احساسات شما را به خوبی درک می کند. او از ابراز احساسات نسبت به بچه ها ابایی ندارد و بچه ها را به خود جلب می کند. او از لحاظ جسمی و عاطفی بیش از مردان متولد برجهای دیگر برای پدرشدن مناسب است. او خیلی فداکار است و محبت و گرما از او می بارد و نمی خواهد مثل مردان متولد برجهای دیگر جاهل مآب باشد که این هم ویژگی خوب دیگری است.

 • , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  ۴۲ دیدگاه
  1. اسفندیا مهربونن..خوش قلب و اروم و هیچوقتم بد کسیو نمیخوان ..
   زمین با اسفندیا قشنگه
   هم زن هم مرد❤❤

  2. بله اسفندی ها خیلی مهربون، خانواده دوست و دلسوزند

  3. اصن همین احساساتی بودن ویژگی اصلی اسفندیاست..اینو توی چندنفردیدم والبته خودم❤❤❤

  4. بابا بدبختیم بخدا همین احساساتی بودن اکثرا به ضررمون تموم میشه، و در اکثر مواقع درک نمیشیم. اگر کسی بتونه اسفندی رو درک کنه در کنارش معنای عشق و محبت واقعی رو که از خصوصیتهای اصلی خداوند مهربانه و در وجود اسفندیا تمام و کمال قرار داد رو میتونه احساس کنه ولی متأسفانه این دوره و زمونه عشق و محبت واقعی ازش تعابیر غلط میشه وحتی سوءاستفاده.

  5. واقعااسفندی هاتک هستند اخلاق خوب وجذبه دار٬قیافه تک کلااسفندی هاتک وبی نظیرهستند من اسفندماهی هاروخیلی خیلی .‌..دوست دارم٬عاشقشون هستم

  6. من عاشق مینا هستم ،خودم اسفندی هستم وعشقم مینا تیر ماه ی هست ،I love you mina

  7. کیه که احساسات ناب یه اسفندی ر رو درک کنه من معشوقمو مثل بت میپرستیدم و مثل یه سگ بهش وفتدار بودم ولی اخرش شد جزای با انگ این موضوع که تو حسودی

  8. سلام من بر خلاف اسفندی هایی که گفته بسیار پرکار و احساساتم را بسیار در کنترل خودم دارم

  9. اما در عشق به صورت وحشیانه ای له شدم و نه بدی شنیدم و محکوم به بی احساس بودن و بی هنر بودن شدم در صورتی که هنرمندم و پر از احساس ولی می دونم کی احساسم را ظاهر کنم

  10. معشوقه منم اسفندی اسمش علیرضاست و سرشار از احساس.منم یه اردیبهشتیم و اردیبهشتیها هم سرشار از احساسن.و من بینهایت دوسش دارم

   • سلام
    من ۱ پسر اسفندیم … دوست دخترم اردی بهشتی هست ۵ ماهه باهاش دوست هستم ۳ بار بیشتر بهم نگفته دوست دارم من ۳۰ بار بهش گفتم …
    اصلن احساساتشو بروز نمیده خودشم میگ آدم سردی هستم …
    از اردیبهشتی توقع نداشتم انقد سرد و بی احساس !
    لطفن منو راهنمایی کنید

  11. آره اسفندیها انسانهایی خوش قلب بااحساس باشعور بادرک و فهم بالا و باگذشت هستن همه اسفندیها رو دوست دارم

  12. مااسفندیا ازاین همه حرف تونگاه های دیگران فقط خودخوری میکنیمو اهی از ته دل که خدایا چرا فقط ما نگاه بخونیمو از ته دل فقط سکوت اختیارکرده و غمگین که حیف حیف که نگاه تناز و با احترامی کنارخود را درک نمیکند این وسط ما چکنبم درست ترین است….؛!!؟باشیم گناه نیست…نباشیم چطور….بازم گناه نیست….

  13. اسفندی تک پر و موندم چرا ابان ماه خوبی نیست برامون درصورتی که به نظرمن بهترنها اوناند که فقط حالمونودرک کرده و دیوانه و درب در خود میکنند چقد خوب این حس حس

  14. سلام شوهر من اسفند ماهی هست ولی من احساس از ایشان نمیبینم بلکه سنگدل لجباز وی دنده اون وقت شما چی دارید میگید در عجبم

  15. سلام.
   آقایehsan، اینکه گفتید آبانی ها برای اسفندی ها بهترینن رو واقعا میگید و مطمئنین؟کامل حسش کردین؟
   چون من یه آبانی ام و قراره با یه اسفندی ازدواج کنم؛چیزی که بالا نوشته بود رو خوندم و ترسیدم،میخواستم با حرف و تایید شما نگرانی ای نداشته باشم…

   • نامزد من اسفند ماهی ومن یه دختر آبانی ام با اعتماد به نفس بالا اون خیلی منو دوست داره بعضی وقتا به خودم شک می کنم که آخه چطور یه مرد میتونه اینقد احساساتی باشه اونم پررنگ من خودم سرشار از احساسم ولی اون در ادای احساساتش به من ابایی نداره یه مرد اسفندی و یه دختر آبانی میشه احساس به توان دو نمیدونم چرا بد گفتن به نظر من که عالیه چون دو تا دوستی فوق العاده قوی

  16. من مرد اسفندم

   سلام رسپینا خانوم من که مرد اسفندیم نامزدم آبانه اصلا هم باهم جور نیستیم . همیشه. خودسر . خود رای . لج باز . زورگو. خودبین . بدون درک شوهر . اصلا هم حرف گوش کن نیست . نمیدونم شما چطورین جسارت نباشه ببخشین مال من که اینطوریه

  17. من مرد اسفندم

   اسفندیها رو اگه توروشون باستید و بهشون زور بگین خشن ترین و لج بازترینند ناسازگار . در غیر این صورت آرووم کم حرف مهربان عاشق و بااحساس

  18. من قلب اسفند هستم ۱۲/۱۲از بین این هه گفته فقط اینو قبول دارم (اسفندیها رو اگه توروشون باستید و بهشون زور بگین خشن ترین و لج بازترینند ناسازگار . در غیر این صورت آرووم کم حرف مهربان عاشق و بااحساس))))))

  19. من عاشق یه آبانی ام وفردی اسفندی هم هستم
   و باید بگیم اگر باعث بشم که طالع بینی و پیشگویی و….
   هم عوض بشه اون رو دوست دارم????
   کاری به اینها ندارم

  20. مردای اسفندی جدا خیلی هاله قوی دارن پرجذبه و خوش سیما یکی از اینارو میشناسم خیلی آروم و کم حرفه چی بگم خدا به صاحبش ببخشه…..

  21. همسر من اسفند ماهی .اسفند ماهیا خیلی مغرور و درونگرا هستن واین در نگاه اول اونهارو جذاب به نظر می رسونه ولی برای یک عمر زندگی سخته.یکمی ام دو شخصیتی هستن.ولی این واقعیت داره عاشق خانواده به خصوص بچه هاشون هستن.اونها فوقالعاده احساساتی ان اما اگه باهاشون کلکل کنین خیلی بی رحم میشن.خلاصه زندگی بلند مدت باهاشون صبر فراوان می خواد اما دوستی باهاشون خوبه

  22. شوهرم اسفندیه به هیچ وجه رومانتیک و احساساتی نیست. خیلی خشک و سرد و جدی بخدا کلافه شدم از دستش کم حرف میزنه هیچ ضعفی از خودش نشون نمیده ولی با این همه میدونم دوسم داره. بنظرم در مقایسه با سایر مردها به هیچ وجه گول زنارو نمیخورن و و اصلا رام هم نمیشن خیلی هم کله شق هستند اینا. شاید به این خاطره که آخر سال بدنیا اومدن و همه چیو درک می کنن….

  23. شوهرم اسفندیه به هیچ وجه رومانتیک و احساساتی نیست. خیلی خشک و سرد و جدی بخدا کلافه شدم از دستش کم حرف میزنه هیچ ضعفی از خودش نشون نمیده ولی با این همه میدونم دوسم داره. بنظرم در مقایسه با سایر مردها به هیچ وجه گول زنارو نمیخورن و و اصلا رام هم نمیشن خیلی هم کله شق هستند اینا. شاید به این خاطره که آخر سال بدنیا اومدن و همه چیو درک می کنن…..

  24. من بدقت خصوصیات متولد مرد اسفند خوندم این که گفته مردم بیشتر جذبشون میشم خوب درسته ولی اصلا رومانتیک و احساساتشونو ندیدم یا نمیدونم شاید با هر کسی صمیمی نیستند دیگه خدا میدونه در کل آدمای کم حرف و مرموزی هستند و یه جور به آدم نگاه میکنند که انگار ذهن آدمو میخونن.آدمای عجیب غریبی هستند به خدا. مطمئنم از یه سیاره دیگه اومدن!!! (:

  25. امان از دست این اسفندی ها به شدت چند شخصیتی هستن ونمیشه با واژه ها توصیف کرد که چه جور آدمایی هستندددددد.

  26. سلام به همه دوستان
   درسته منم متولد اسفندم ولی وجود انسان عقل انسان فراتر از این چیزاست تک تک خصوصیات ماها رو من دارم بعلاوه شخصیتی که خودم ساختم بنابراین این جور چیزا رو قبول ندارم لطفا شما هم قبول نکنید.

  27. سلام
   من یه دوستی دارم متولد اسفند ماهه, فوق العاده با مرام, مشکل پسند, باهوش , شخصیتش خیلی قویه واقعا افتخار اینو دارم که با هم دوستیم برادریم من خیلی بهش بدهکارم هر چی انجام بدم واقعا نمیتونم محبتاشو جبران کنم خلاصه اگر دوست اسفندی دارین قدرشو بدونین واقعا دوستیشون تکه .

  28. پرچم اسفندیا از سایر بروج خیلی خیلی خیلی خیلی بالاتره خداروشکر که اسفندیم اگه یه باره دیگه بیام دنیا میخوام اسفندی باشم.

  29. من عاشق یه آقایه اسفندی شدم خیلی مغروره و بی روح عین آدم آهنی منم متولد بهمن ماه هستم چه کاری کنم که از من خوشش بیاد.از اسفندیا کمک میخوام لطفا اینجا بنویسن من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟??????

   • منم متولد بهمنم.عاشق یه اقای اسفندی شدم. نمیدونم باید چی کنم.اصلا نمیفهممش.هم پس میزنه.هم پیش میکشه.دارم کم کم بیخیالش میشم.دارم سعی میکنم فراموش کنم.

  30. ماه فقط اسفند . با بقیه کاری ندارم فقط اسفند, تاریخ بهترین شاهد بر این ماهه.

  31. در ضمن به نوشته ها یا گفته های این طالع بین ها زیاد اهمیت نمیدم . من شخصیتمو خودم میسازم و بس…… کاملا به خودم واقف و آگاهم.میدونم چی میخوام و میخوام چیکار کنم.

  32. یک انسان باهوش میدونه که این جور چیزا فقط در حد فاله و محدود کننده ذات آدمی است.

  33. سلام
   آقا منم متولد اسفندم حالا چیکار کنم اخلاق و شخصیتمو با این حرفا تنظیم کنم یعنی این شکلی بشم , لا إله إلا الله (اینو از گوگل کپی کردم) بله داشتم میگفتم, بابا عجب گیری کردیم هااااااااا جمع کنین این چرت و پرتارو همینو کم داشتیم که برا من یه عده شارلاتان بیان تعیین تکلیف کنن.بهترین راهنمای انسان عقل و خردشه والسلام.

  34. چقد چرتو پرتالکی همدیگرو تایید نکنین من ک ی ذره احساس و توجه تو وجوده اسفندیا ندیدم

  35. آقا جان اینا مادر زادی فوق لیسانس سیاست دارن.

  36. مغرورترین آدمی که به عمرم دیدم یه مرد اسفندی بود.دورن گرا و خیلی کم حرفن لج باز و زور گو همه چیزو من میدونم و از این جور چیزا , در دراز مدت واقعا کلافه میشین.

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *