خانه / سرگرمی / طالع بینی / ازدواج / طالع بینی ازدواج مرد آذر با زنان متولد ماه های دیگر

طالع بینی ازدواج مرد آذر با زنان متولد ماه های دیگر

طالع بینی ازدواج با مرد متولد آذر ماه, طالع بینی ازدواج مرد آذری و اصلی ترین خصوصیات شخصیت آنها

پیوند زناشویی آذر با سایر ماه ها

آذر با فروردین : (عالی ) کم ترین اختلاف و هیاهو از مشخصات بارزشان است
آذر با اردیبهشت : (متوسط ) جسور بی پروا نیازمند به آزادی و بدون تفاهم
آذر با خرداد: ( بسیار خوب ) سرشار از ذوق و شوق برای زندگی مشترک
آذر با تیر: ( بد ) یکی اجتماعی و اهل گردش و سفر دیگری متمایل به رکن خانواده
آذر با مرداد : (متوسط ) یکی پر شور و هیجان دیگری دنبال آزادی و استقلال
آذر با شهریور: (بد ) تنوع طلب خواهان استقلال در ایجاد نظم و انضباط دچار مشکل هستند
آذر با مهر : ( بسیار خوب ) دارای خصیصه هایی مثل محبت درستکاری و مسئولیت پذیر می باشد
آذر با آبان : ( متوسط ) یکی سختگیر در مسائل دیگری سرشت پویا و جدی دارد
آذر با آذر: ( بسیار خوب ) پیوندی بسیار مطلوب توام با سعادت و خوشبختی
آذر با دی : ( متوسط ) خصوصیاتی نسبتا متفاوت دارند باید خویشتن دار باشند
آذر با بهمن : ( بسیار خوب ) از موفق ترین پیوند های زناشویی خواهد بود چون مثبت گرا هستند
آذر با اسفند : ( متوسط ) یکی با صراحت لهجه و سخنان کنایه آمیز و دیگری بسیار عاطفی می باشد

مرد متولد آذر، نماد: قوس

اگر می خواهید مردی خوش لباس. خوش گذران از هفت دولت آزاد که همیشه بلیطش برنده می شود را بشناسید، او کسی جز متولد برج اذر نیست. اگر خواستید سراغ او را بگیرد کافی است سری به محلاتی بزنید که نتایج بخت آزمایی را اعلام می کنند حتماً‌ نامش را جز برندگان خواهید خواند. او مردی خانگی نیست و دست کم تا وقتی آماده نباشد قید وبند و تعهد را نمی پذیرد و از آن دوری می کند. چون برای تنفس به فضای باز نیاز دارد.
هر جا هم که بشود اطراق می کند. من کسی را می شناسم که بلافاصله پس از فارغ التحصیلی از مدرسه، با پای پیاده دور دنیا سفر کرد، ازدواج کرد، همسرش را طلاق داد، برای زندگی به آمریکا بعد هم به کانادا رفت و تا ده سال بعد برنگشت ! این مردها هیچ تمایلی ندارند که بشنوند زمین گرد است یا اقیانوس اطلس به علت یخبندان مسدود است، آنها مانع نمی شوند و باید هر چیز را خودشان بفهمند .
بسیاری از مردان متولد برج آذر مجرد هستند و احساس می کنند از هفت دولت آزاداند، خودمان را گول نزنیم آنها دوست دارند گل سر سبد باشند و می خواهند بفهمند دردنیا چه خبر است تا جایی که ممکن است به تنوع نیاز دارند، اگر شمازنی حسود هستید اصلاً زوج مناسبی برای او محبوب نمی شود. اگر شریک شما کمانگیر است باید بدانید شاید او روزی از خواب بیدار شود و برود و تا یک ماه پیدایش نشود اما اگر در برخورد اول خواسته باشید او را به صندلی زنجیر کنید و تمام درها و پنجره ها را برای جلوگیری از فرارش او چفت و بست بزنید، ممکن است هیچ وقت پیدایش نشود .
اگر می خواهید به شما توجه کند، باید وانمود کنید به او توجهی ندارید. این مسئله در مورد کلیه متولدین برجهای آتش صادق است. یادتان باشد او شکارچی منطقه البروج است و در چذب دختران استادی قدیمی است. طوری رفتار کنید که شما را با هوش و علاقمند به یادگیری بداند و با او نرد عشق ببازید. از آنجا که گاهی متولد برج آذر و شریک او در شروع آشنایی تعریف درستی از روابط خود ندارند. این رابطه سالهای سال از نقطه شروع فراتر نمی رود. اما وقتی ابعاد دیگری از وجود هم را کشف کنند، روابط وستانه شان رشد می کند.
مرد متولد برج آذر وقتی پدر می شود، پدر خوبی نیست. اغلب به نوزاد علاقمند نیست. اماوقتی صدای بچه کوچولو را بشنود، عقیده اش تغییر می کند. به این ترتیب درنگهداری بچه اهل همدردی و همدلی نیست و همانطور که کارهای خودش را بدون شما انجام می دهد، شما ا در نگهداری بچه به راستی تنها می گذارد.
اما وقتی بچه ها بزرگ می شوند،اوضاع جور دیگری است او از آنها خوشش می اید. بچه ها هم می توانند با پدر گفتگوی درست و حسابی کنند و او هم می تواند بچه ها را به تفکر در مورد مفهوم زندگی و موضوعات جدی دیگر وادار کند. سیاره او مشتری است و مشتری باعث خوش خلقی اوشده، او واقعاً اهل خوشمزگی است و وقتی حال و حوصله داشته باشد باعث می شود بچه ها شادمانه از ته دل بخندند.
متولدین این برج معمولاً بلند قد و سفید رو هستند و بسیاری از آنهاپیشانی بلندی دارند. یادتان باشد هیچ وقت به آنها نگویید که دارند تاس می شوند.

 • , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  ۲۶ دیدگاه
  1. من عاشق مرد اذر شدم دقیقا همین خصوصیات رو داره

  2. همه چیزش درسته همه ی خصوصیات واقعا مرد آذر ماهی فرد جذابی هستش?

  3. ب نظر من آذر ماهی با این خصوصیات اصلا جذاب نیستند””

  4. دقیقا درسته

  5. من فروردینم تازگی ها با یک پسر آذری آشنا شدم امیدوارم همه چیز خوب پیش بره

  6. شکارچی منطقة البروج

   بی نام عزیز. .

   خوب مشخص که ما شکارچی ها اولش محبوب نیستیم
   ولی بعدش باهامون بپری عاشقمون میشی.

  7. اذر با این خصوصیات اصلا جذاب نیست
   مرد آذر تنوع طلبه
   اصلا حس خوبی نسبت به مرد آذر حداقل من ندارم

  8. سلام من شوهرم متولدآذرهس.اصلا هرچی درباره خصوصیات این ماه نوشته درست نیست.من ازاخلاق اذری ها خوشم نمیاداصلااخلاق خوبی ندارن

  9. واقعاخطرناک ترین شوهردنیاهستن..بادیگران خوبن ولی باهمسرخود نه…

   • صد در صد باید یه بازبیتی به رفتار خودتون داشته باشید.
    با منم همین جوری بود.
    روانشناس رفتیم.
    گفت از شما توقع داره که بهتون سخت میگیره، دیگران براش دیگران هستند.

    کلا توصیف هایی که گفته شده چندان ارتباطی با واقعیتشون نداره.

  10. آذر ماهی ها همون هایی هستند که از جاده خاکی میرن تا منت آسفالت رو نکشند…

  11. آذرماهی ها عشق اند

  12. من جدیدا با پسر آر ماهی اشنا شدم . خودم بهمنی هستم ، دیگه نمیدونم چی بشه ، خیلی زیاد شوخی میکنه

  13. درود هم وطن من حقیر یک اذر ماهی هستم و ٢٩سالمه و یه شناخت از یک تا صد اگر بگم تا الان ۴٠درصد خودمو شناختم به جد میتونم بگم ٨٩درصد مطالب وکلیات درستند و اینم بگم کاملا این مطالب صحت دارند چون همه تحقیقات زیاد افراد هستند و اینم بگم که اذر ماهی ها بسته به ماه پدر مادرشونم دسته بندی میشن مثلا بنده مادرم اذر و پدرم خردادین که من یه خصوصیاتی نسبت به دیگر اذری ها دارم ولی کلیات درستند من با دختر اسفندی و تیر ماهی اشنا شدم و به یک هفته نشد اصلا متوجه من نمیشدن واقعا خصوصیات خوب وبد وجود دارن ولی نباید بدبین جلو رفت دم دمی مزاجیم شاید ولی واقعا اگر تعهد بدم به شخصه تمام زندگیم برای خانوم ایندمه حالا ادما فرق دارن ولی بنده مسافرت دوست دارم خیلی شدید اگر پایم نباشه نمیتونم نرم چون مطمعنم بهم خوش میگذره اگر هم رو درک کنیم همه چی عالیه امیدوارم یه فروردینی یجورایی بهم بخوره خیلی با ما اشتراک خوبی دارن

   • دمت گرم من خودم فروردینیم عاشق ی اذری هستم یک ساله باهمیم خداروشکر تا حالا حتی بحث هم نکردیم خیلی رابطمون خوبه و همو درک میکنیم تمام این خوصوصیاتی هم ک نوشته شده رو داره هم عاشق مسافرته هم تنوع طلب

   • ینی باید بهتون واقعا بی محلی کرد؟

  14. من خودم اردیبهشتی هستم اما تازه با یه پسر آذری آشنا شدم،خصوصیات گفته شده کاملا درستن ازش خوشم اومده اما ترسیدم یه کم،واقعا میشه باهاشون زندگی کرد؟

  15. من جدیدا با ی آذری آشنا شدم و قصد ازدواج داریم..من خودم تیری ام واقعا نمیدونم چی درسته چی غلط… موندم چیکار کنم..البته تو مراحل اولیه آشنایی هستیم.ی آذری راهنمایی کنه لطفا

  16. سلام من با شوهرم بسیار بسیار خوشبختم و شوهرم آذری هست.و هیچ کدوم این مطالب در مورد شوهرم ک آذر هست صدق نمیکنم.بسیار مرد آذری خوش رو و خوشتیپ و مرد زندگی هست و بسیار عاطفی و مهربان.با تشکر.

  17. مرد اذر اگر عاشق دختری بشه کله زندگیشو به پاش میریزه فقد باید همیشه عشقو از جانبه مقابلشون احساس کنن و اکثر اونا غیرتی هستند

  18. من دی ماهی هستم دوسال با مرد اذررابطه دارم ولی بعضی وقتاخیلی به مشکل میخوریم

  19. من مهر ماهی هستم، همسرم آذر ماهی ، مرد های آذر ماهی عالین، تو هر لحظه روراست هستن ،مناسب ترین مرد ها برای زندگی.

  20. مردها ذاتا قدرت طلب هستند وما خانم ها اگر به قدرت طلبی آقایون دقت نکنیم تو زندگی ضرر میکنیم، اولین کار احترام به طرف مقابل، تایید ، مرد ها دوست دارن همیشه قدرت دست اونا باشه واین ذاتا تو وجود هر مردی هست، اینو به کسایی میگم که تازه میخوان ازدواج کنن که در آینده به مشکل نخورن، خیلی از خانم ها از این قضیه اطلاعی ندارن وبه اشتباه تو زندگیشون سر هر چیز کوچیکی به مشکل میخورن.

  21. سلام دوستان من نامزدم مرد آذرماهیه و خیلی زیاد عاشقانه رفتار میکنه در حدی که منو عاشق خودش کرد و الان رابطه خوبی داریم. البته گاهی بحث و حتی قهر داریم ولی اونم بخاطر احساس زیاد اون به من و حساسیتش روی من بوده که خیلی زیاد غیرتیه و البته هرچی بیشتر باهم آشنا میشیم بیشتر میشناسمش و راحتتر با خصوصیات و حساسیتاش کنار میام و رعایت میکنم. بنظر من اگه واقعا این طالع بینیا برای همه متولدین یه ماه درست باشه مردای آذری خیلی قابل اعتماد و مهربون و پشتوانه محکمی هستن ولی در کنارش توقع دارن فقط و فقط اونا مورد توجه طرفشون باشن و اگه نباشن بد عکس العمل نشون میدن و خطرناک میشن.
   من که مجذوب خصوصیات نامزدم هستم و لازمه بگم خودم متولد خرداد هستم.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *