ایران وی | اخبار و عکس بازیگران، آهنگ، مد، روانشناسی

تاریخ : ۲۲ فروردین ۱۳۹۴    بازدید : 31,862   ۱۰ دیدگاه

طالع بینی ازدواج با زن متولد فروردین ماه, طالع بینی ازدواج زن فروردینی و اصلی ترین خصوصیات شخصیت آنها


پیوند زناشویی فروردین با سایر ماه ها

فروردین با فروردین : ( خوب ) سازگاری مثبت واقع بینی و آگاهی به صفات مثبت یکدیگر
فروردین با اردیبهشت: (متوسط) خودپسندی و میل به حاکمیت از ویژگی های مشترکشان می باشد
فروردین با خرداد : (بد ) پر جنب و جوش بی قرار تنوع طلب و سرکش
فروردین با تیر : ( متوسط ) برون گرا ایده آلیست امکان مشکل وجود دارد
فروردین با مرداد : (خوب ) پیوند موفقی خواهد بود چون هماهنگی وجود دارد
فروردین با شهریور : ( بد ) یکی پاک سرشت و انسان دوست دیگری جسور و جاه طلب
فروردین با مهر : ( بسیار خوب ) افرادی منصف و معتقد به تساوی حقوق زن و مرد
فروردین با آبان : ( بد ) آزادیخواه سلطه گر خواهان تنهایی و درون گرا
فروردین با آذر : ( عالی ) کم ترین اختلاف و هیاهو از مشخصات بارزشان است
فروردین با دی : (بد ) تفاهم چندانی با هم ندارند مرموز و محافظه کار می باشند
فروردین با بهمن : ( بد ) سلطه گر آرمان گرا موقعیت درک یکدیگر را ندارند
فروردین با اسفند : ( متوسط ) با مشکل مواجه است ممکن است پیوند خوبی باشد

زن متولد فروردین، نماد: حمل

دوشیزه های مریخی جذاب هستند و قدرتهای ویژه ای دارند و بیش از همتای مردشان در بدست آوردن دل دیگران موفق هستند. این زنان حین ورود به یک اتاق، با صراحت لهجه و صداقت جمع را مجذوب خود می کنند. بعضی به آنها بدگمان می شوند و برخی آنها را دوست دارند زنان مریخی را می توان از رنگ لباس شناخت. آنها مثل ماشینهای آتش نشانی از سر تا پا قرمز می پوشند.
بهتر است قبل از آنکه تصمیم بگیرند بچه دار شوند، شغلی برای خود انتخاب کنند تا جنب و جوش و تحرک داشته باشد و بتوانند از این طریق شور و شوق همیشگی خود را ابراز کنند. در غیر اینصورت پس از ازدواج احساس می کنند محدود شده‏اند (او در همه حال خواهان آزادی است) و بحران از اینجا آغاز میشود. او فمینیست سر سختی است و با چنگ و دندان با شوهرش می جنگد. او زن خانه دار معمولی نیست و هیچ مردی نباید تلاش کند از او زنی خانه دار بسازد. دختر متولد این برج بسیار مستقل است. او همانطور که خود را به دیگران نشان می دهد، مرد مناسبی را برای ازدواج پیدا می کند و ازدواج او از همه حیث تمام و کمال خواهد بود .
با این که فرزندانش تا زمانی که با او زندگی می کنند، او را محدود می کنند ، ولی او مادر خوبی برای آنهاست و درست زمانی که آخرین بچه خانه را ترک کند، نهایت لذت را از زندگی خواهد برد. به کلاسهای هنری میرود و به فعالیتهای هنری می پردازد. از آنجا که متولد این نشانه در پی منافع خود است و به آزادی های زیادی می دهد، پس دختران متولد این برج نباید در سنین پایین محدود شوند. او قبل از شناخت دیگری و علاقه به او، اول باید خود را بشناسد که شاید سالهای سال به طول انجامد. اگر در نوجوانی و اوایل جوانی گرفتار و محدود شود. شاید سی سال بعد تسلیم طبیعت شتابزده خود شود و زندگی زناشویی اش در معرض خطر قرار گیرد.
این زنان سرشار از شور و نشاط، محبت و شگفتی هستند و می خواهند نقش مهمی را در زندگی بازی کنند. علاقه آنها به دیگران از آنجا ناشی می شود که قوچ هستند و ریاست طلبی آنها به این علت است که تحت سلطه مریخ‌ ـ سیاره ریاست طلبی ـ به سر می برند.
دختر متولد فروردین اگر مرد مناسبی را پیدا کند، وقت را تلف نمی کند، پا پیش می گذارد و حتی یک قدم هم به عقب نمی رود. او مثل همتای مردش گاهی خوش شانس است و گاه نیز معشوق رویایی اش همچون خرگوش گریز پا با وضع ناامید کننده ای فرار می کند. متولدین این برج همیشه باریک بین و آگاه نیست و ممکن است با گزافه گویی (لاف و گزاف) افراد حساس را فراری دهد.
دختر فروردین در ظاهر سرزنده و زود رنج است اما در باطن بسیار کمال گراست و در یک روز واقعاً گرم بسیار احساساتی است این دختر اگر بفهمد شریک او گرگی در لباس بره است، قیافه غم انگیزی پیدا می کند. او خیلی آسیب پذیر است و سعی می کند آن را پنهان کند.
نشانه های آبی و خاکی به امنیت خانوادگی نیازمندند اما زن مریخی باید از کسانی که دوستشان دارد جدا باشد تا بتواند خود را بشناسد. او باید در اجتماع باشد تا اجتماعی شود. اگر این دختر زمانی را به خودش اختصاص ندهد از روابط بیزار و متنفر می شود، داد و هوار و گریه می کند و زبانه آتش خشم او بیش از توده آتشی است که در یک قوطی کبریت می بینید.
قوچ ماده ترکه ای نیست اما خوش بنیه است. باور نمی کنید؟ او را در نظر بگیرید.

داغ ترین های امروز

۱۰ پاسخ به طالع بینی ازدواج زن فروردین با مردان متولد ماه های دیگر

دختر فروردینی در تاریخ: آذر ۱۳۹۵ گفته است:

بعضی چیزایی که گفته درسته, مثلا اینکه جذابن و خواهان آزادی و هنردوست و رک و راست و ساده

نيلوفر در تاریخ: آذر ۱۳۹۵ گفته است:

سلام با این چیزایی که تو طالع زن فروردین نوشتین همه رو فراری میدین که مثلا چرا طالع مرد مهر اونقدر خوبه زن فروردین اینطوری؟

lili در تاریخ: بهمن ۱۳۹۵ گفته است:

مرد مهری و زن فروردینی هیچ وقت بهم نمی تونن روابط پر شوری داشته باشند چون از هر حیث باهم متفاوت هستند حتی اگر باهم خوب باشند ولی باز به بن بست می انجامد

Faezeh در تاریخ: فروردین ۱۳۹۶ گفته است:

خیلی خوب بود واقعا همه چیزش راست بود 😍😍😍😍

من در تاریخ: فروردین ۱۳۹۶ گفته است:

من شدیدا کنجکاو بودم بعنوان یه اذر ماهی بدونم کدوم ماه بدون اینکه بخاد بخاطر من کاری و رفتاری و چیزی رو دوست داشته باشه ذاتا چیزایی رو داشته که واسم قشنگه.همه ماه ها رو یمدت تجربه کردم یه فروردینی ۹۵ درصد داره.اینکه مینویسه عالی از نظر من درسته نمیدونم برای اونم من همینم

سامان در تاریخ: اردیبهشت ۱۳۹۶ گفته است:

واقعا از نظام این دنیا متحیرم! چیزی که یه عمر منو میرنجوند فهمیدم درسته! ای کاش همه میتونستن کسی رو که تو زندگی کاملشون میکنه پیدا کنن و عشقی آسمونی رو تجربه کنن! واقعا میشه که یه دختر فروردین آنقدر با یه پسر آذرماهی کامل بشن؟

دخترفروردینی در تاریخ: تیر ۱۳۹۶ گفته است:

سلام
من ی دخترفروردینیم همه خصوصیات گفته شده درکمال تعجب درسته درسته
ولی اینکه آذرماهیا مناسبترین گزینن من قبول ندارم چون اگه خصوصیاتی ک از ی مرد اذری خوندم هم درست باشه من به شخصه نمیتونم همچین فردیو ب اندازه یه ثانیه تحمل کنم

پري در تاریخ: تیر ۱۳۹۶ گفته است:

سلام
ایا کسی که فروردینی است دخترم هست تجربه ی رابطه با مرد ابان رو داشته ؟اگه اره می شه بگید اوکی بودین یا نه؟

یاس در تاریخ: مرداد ۱۳۹۶ گفته است:

اره عزیزم من فروردینم با یک آبان ماهی وارد یک رابطه عشقی شدم فوق العاده بود

امیر محمد در تاریخ: شهریور ۱۳۹۶ گفته است:

من یه پسرم که با یه دختر فروردینی دوستم. بابا طالع بینی کار یه مشت شیاده به قران. اتفاقا من با دوس دخترم خیلیم رابطم خوبه. به این چیزا توجه نکین تو رو خداا

نام:
ایمیل:
توضیحات:

جدیدترین مطالب سایت

@ تمامی حقوق برای صاحب سایت ایران وی محفوظ است .

کپی برداری از مطالب این سایت ، به هر نحوی بدون کسب اجازه از مدیر سایت ممنوع می باشد.